LP klasyka

Zaczęty przez kefas, Wrzesień 14, 2018, 13:53

Poprzedni wątek - Następny wątek

LampowY

Taka prośba w imieniu taśmociągowców...
Wrzuć kasety najpierw u nas na forum zanim trafią na alle, please  :) :np:

kefas

Czyli bierzesz wszystkie boxy - Ok .Kasety są już załadowane i pojawią się automatycznie.

LampowY


kefas

Będą takie

LampowY

To ja je wezmę jeśli możesz nie wystawiać na alle  :)
Jedna wysyłka i tak boxy wziąłem  :)

kefas

No tak tyle ,że one są już załadowane i wystartują automatycznie tak więc trzeba się pobawić w licytację  ;)

...a jak coś wylicytujesz to wyślę Ci z boxami

LampowY

 >:( >:( >:(
Przynajmniej Harmonia Mundi mi zdejmij...
A najlepiej wszystkie. Przecież można zastopować automatyczne wystawienie, ewentualnie zamknąc aukcje z miliona bezkarnych powodów.

kefas

Można, ale ja chcę licytacji i zobaczyć jak rynek zareaguje.

LampowY


LampowY

A od którego poniedziałku mają byc na aukcjach te kasety?
Przyszłego?  :o

kefas

Już są, a jutro kasety Basf

McGyver

Ja poproszę brandenburskie Bacha na CD (nie sprzedało się naallegro) do koszyka i czekam na dalsze wystawki.

kefas

#412
Odkładam Ci tego Bacha na CD to będzie 5zł plus koszty wysyłki ale dalszych wystawek puki co nie przewiduję. Chyba, że za jakiś czas (miesiąc, dwa...)jak znowu coś nakupuję
Edit: Jeśli nic więcej nie chcesz z CD lub LP to mogę Ci od razu wysłać.


LampowY

#414
Kefas, jakie mam doliczyć koszty wysyłki za 4 boxy i 4 kasety?
Będę płacił przez PP Allegro to od razu dopłacę za te boxy tylko nie wiem ile przesyłka.
Najlepiej paczkomatem bo widzę, że udostępniłeś taki wariant.

kefas

Na sprzedaż cena 100zł + 20zł koszty wysyłki. Jest to Box 25 płyt winylowych. Box jest nowy wypakowany z folii, ja posłuchałem jedną płytę i to nie moja muzyka choć gra naprawdę bardzo ładnie. Wszystkie płyty należy umyć ponieważ gąbka która była w środku po wyjęciu rozsypała się i nabałaganiła

LampowY

Tym razem nie moja bajka  :(

Kasety jakieś planujesz wystawić?

kefas

Jeszcze Obi

kefas

Kasety na ale wystawiam cały czas, różne różniste do kolekcji, do nagrywania i oryginalnie nagrane.

LampowY

Tak?
To lecę  :)

kefas

https://www.discogs.com/Perotinus-Magnus-Deller-Consort-Musik-An-Notre-Dame-Um-1200/master/617061

A takie coś? Twoja wytwórnia. Ale jeszcze tego nie słuchałem nie wiem w jakim stanie no i może mi się spodoba  ;)

Piterski

No to może ja bym łyknął ten box z muzyką organową Bacha.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

LampowY

Cytat: kefas w Marzec 06, 2019, 17:59
https://www.discogs.com/Perotinus-Magnus-Deller-Consort-Musik-An-Notre-Dame-Um-1200/master/617061

A takie coś? Twoja wytwórnia. Ale jeszcze tego nie słuchałem nie wiem w jakim stanie no i może mi się spodoba  ;)
Jeśli będzie na sprzedaż to bardzo proszę :)

LampowY

Cytat: kefas w Marzec 06, 2019, 17:56
Kasety na ale wystawiam cały czas, różne różniste do kolekcji, do nagrywania i oryginalnie nagrane.
Znalazłem.
Chwilowo? nie ma gotowców nagranych. Będę obserwował.

kefas

Piotrze to wysyłać? Adres gdzieś znajdę A jeśli potrzebujesz dane banku to daj znać.