NEW ROMANTIC I POCHODNE

Zaczęty przez Yacek, Czerwiec 08, 2014, 21:20

Poprzedni wątek - Następny wątek

merlin1973

 Visage mówisz masz  :o
Pozdrawiam S.CH.


merlin1973

A to masz ??? moze na CD ???
Pozdrawiam S.CH.


Lyset

Glass Candy 'B/E/A/T/B/O/X'
Rok 2007,czyli w miare swieze.
Powinno sie lapac pod temat.

https://www.youtube.com/watch?v=T1rcdPCuWcI
Kenwood BLM802WH/Kenwood BM450/Braun BT5090/Yamaha XSR900/Yamaha XF425

gratefullde

Cytat: merlin1973 w Maj 29, 2018, 19:55
A to masz ??? moze na CD ???

Już kiedyś pisałem o CN, że nie mam żadnej płyty :) Ale mam za to komplet autografów z dedykacją imienną... Oni mieli taki fajny program autorski w TV Kraków w latach '80 tych... A pracował tam jako scenograf-plastyk mój wujek... No i któregoś dnia przywiózł mi taką fajną laurkę... Zdaje się, że jest gdzieś w którejś z lp... chyba w Pat Garrett i Billy The Kid Boba Dylana ale pojęcia nie mam dlaczego akurat tam ;D
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9


gratefullde

Cytat: McGyver w Maj 29, 2018, 21:04
Jak znajdziesz to chociaż fotę pokaż.

Poszukam bo teraz sam chciał bym to mieć... Wtedy chyba ciut mniej mi zależało... Bo Led Zeppelin i Deep Purple.... i inne pancury ;D
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

merlin1973

Cytat: gratefullde w Maj 29, 2018, 21:00Oni mieli taki fajny program autorski w TV Kraków w latach '80 tych... A pracował tam jako scenograf-plastyk mój wujek... No i któregoś dnia przywiózł mi taką fajną laurkę..
No to zajeb..... :) 
Tak sobie pomyslałem... podobno wraca ABBA to dlaczego oni czy White Door nie mogą wrócić?
W kilku krajach byłby na to popyt a z pewnością w Polsce :)
Pozdrawiam S.CH.

merlin1973

No to mamy komplet  ;) Classix Nouveaux - La Verité na CD mam dzięki naszemu koledze Rudemu  ;)
Któryś już raz przyczynił się do spełnienia mojego szczęścia  :D  dzieki Dawid jeszcze raz  ;)
Cena jak za darmo bo 45€  :o ale mam  ;)
Pozdrawiam S.CH.

Alexander

Majstrując dzisiaj w płytotece - porządki w Genesis - znalazłem płytę kapeli The Fixx. Pewnie kiedyś jakoś alfabetycznie się ułożyło.
No cóż, nie miałem bladego pojęcia co to za płyta/kapela/muzyka. Położyłem wynalazka na talerz gramofonu i posłuchałem. Takie new wave z początku lat '80. Nic powalającego.
Ale jeden numer - The Sign of Fire sprawił, że wiem dlaczego ta płyta znalazła się w płytotece
https://www.youtube.com/watch?v=yFTFJLAFIyE

rudy-102

Cytat: merlin1973 w Sierpień 07, 2019, 17:35Cena jak za darmo
Muszę wtrącić, że to ja nie jestem takim zdziercą. Zarobił ktoś inny, a ja byłem tylko pośrednikiem. :) 
Cytat: merlin1973 w Sierpień 07, 2019, 17:35dzieki Dawid


Zawsze do usług.

merlin1973

Solo album  ;) ten widok jakiś znajomy  :o
Pozdrawiam S.CH.

miniabyr

#89
Cytat: Mateo2 w Październik 04, 2020, 17:37
Cytat: merlin1973 w Wrzesień 25, 2020, 17:33
Solo album  ;) ten widok jakiś znajomy  :o

Czy to ten nawiedzony gość, co to chciał zamieszkać w Polsce w mrocznych czasach stanu wojennego?

Tego nie wiem ,ale CN i Solo był bardzo popularny w Polsce . Nawet byłem na ich koncercie w Warszawie w latach 80 . Koncert był w Hali Gwardii . I chyba też wtedy ,podczas tego koncertu kręcony był film  pt." To tylko Rock "
Ha znalazłem !
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

miniabyr

Antoni Piekut na łamach kultowego miesięcznika  Non Stop (pamiętacie go ?)  przy okazji recenzji koncertu grupy Queen z Barcelony wplótł zdanie o Classix Nouveaux ,że ten zespół na zachodzie nie miał by szans grać nawet w McDonald . To prawda ,że do tego zespołu przylgnęła łatka wiochy. Ale kiedy słucha sie polskiej wioch jak Martyniuk, to dokonania CN jawią się jak kultura wysoka. Ja nie mam zdania ,ale słucham muzyki z tamtych lat z nostalgią i nawet to , co wtedy uważałem za słabe już mi dziś nie przeszkadza . No stary jestem i już.
Szkoda życia na chujowy dźwięk !