Gold Note PH-1000

Zaczęty przez michał_flaga, Październik 22, 2020, 18:32

Poprzedni wątek - Następny wątek

michał_flaga

W zasadzie już jest... Jest jeszcze malutkie "embargo" na niego. Dziś dotarło do niego nowe oprogramowanie, PHONO zostało zabrane do dystrybutora i mam obiecane, że wkrótce będzie go można posłuchać. Wiem jaka jest sytuacja z COVID-19, ale mogę się już umawiać wstępnie na przygotowanie bardzo krytycznego odsłuch u nas w Warszawie. Zapraszam parami lub pojedynczo, a jeśli to będzie możliwe i bezpieczne "trójkami". Można oczywiście przywieźć swoje własne płyty... Planuję to na połowę listopada. Listę chętnych proszę tworzyć pod spodem... Mamy w sklepie Ph-10 więc będzie można porównać. Uprzedzam pytania i proszę o rozsądek w komentarzach: cena to ok. 10.000 Eu.

Każda firma potrzebuje mieć urządzenie "referencyjne" - takie, które będzie odniesieniem dla pozostałych mu podobnych oraz punktem "zaczpnym" dla patrzącej na niego konkurencji. PHONO w tej klasie na rynku nie ma wiele. Policzyłem niedawno i patrząc na cenę mamy około 10 urządzeń. Trudnodostępne, owiane legendą lub opisane jako przereklamowane - każde ma coś na sumieniu...
- THöRESS PHONO Parametric
- Manley Steelhead,
- Mactone XP 305,
- ASR Basis Exclusive
- Soul Note E-2
- Parasound JC3+,
- Audio Research ((jeśli znajdę u dystrybutora...)
- Luxman CL36 (audio-vintage)
- Lampizator MC1
- RCM TheRIAA

miniabyr

A tak się zapowiadało że mi go wczoraj przywieziesz .A tu dupa. Embargo  8)
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

wiki

Jakaś znana okładka z Forum... 😀
Robi za przyzwoitkę....?  ;)
Kolumny JBL, transport, przetwornik, końcówka mocy (pro audio).
Kenwood Model 600, Sony 501, Lite przedwzmacniacz - działka

michał_flaga

Wiki... to się nazywa spostrzegawczość! Tak to te same płyty, słuchałem ich dziś w pracy praktycznie cały dzień. Zrobiliśmy to także - jako część prezentacji, dla dyrekcji Universal Polska. Paweł: to gra, ale jeszcze chwila - było dość dużo już tu pisane o tym, że oprogramowanie to ważna część tego PHONO. Mogłem je przywieźć do ciebie wczoraj, ale i tak niewiele byśmy napisali - bo nie mamy pewności jak bardzo upgrade wpłynie na ostateczne brzmienie PH-1000. Maciek (na zdjęciu) twierdzi, że nie powinno to nic zmienić, ale przecież my oczywiście usłyszymy swoje :).


Piterski

Cytat: michał_flaga w Październik 22, 2020, 18:32[...] Trudnodostępne, owiane legendą lub opisane jako przereklamowane - każde ma coś na sumieniu...
O... a mój Luxman do której kategorii się zalicza?  ;)
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

wiki

Cytat: Piterski w Październik 22, 2020, 20:07
Cytat: michał_flaga w Październik 22, 2020, 18:32[...] Trudnodostępne, owiane legendą lub opisane jako przereklamowane - każde ma coś na sumieniu...
O... a mój Luxman do której kategorii się zalicza?  ;)
To Ty go jeszcze masz?
Ale to chyba zwykły/niezwykly przedwzmacniacz z wejściami phono....
Kolumny JBL, transport, przetwornik, końcówka mocy (pro audio).
Kenwood Model 600, Sony 501, Lite przedwzmacniacz - działka

Piterski

Cytat: wiki w Październik 22, 2020, 20:21To Ty go jeszcze masz?
Tak "intensywnie" wystawiam na sprzedaż, że go jeszcze nie sprzedałem.
Tak to jest bardzo fajny preamp lampowy z sekcją phono.
Gdybym był utrafił do niego końcówkę mocy to bym nie kupił Gryphona.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

michał_flaga

Piotr, Twój Luxmann należy do grupy urządzeń ,,audio-paliatywnych"


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

wiki

Cytat: michał_flaga w Październik 22, 2020, 21:59
Piotr, Twój Luxmann należy do grupy urządzeń ,,audio-paliatywnych"
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No proszę..... Jaki to wybitny zawodnik.... 😀😀😀
Kolumny JBL, transport, przetwornik, końcówka mocy (pro audio).
Kenwood Model 600, Sony 501, Lite przedwzmacniacz - działka

miniabyr

Cytat: michał_flaga w Październik 22, 2020, 21:59,,audio-paliatywnych"
Kurde nic dziś lepszego nie słyszałem ! Niezłe hasło dotyczące sprzętów vintage !
Szkoda życia na chujowy dźwięk !