07 wyprzedany

Zaczęty przez Księgowy, Marzec 23, 2016, 22:22

Poprzedni wątek - Następny wątek

Księgowy

Po kilku godzinach wydanie limitowane GAD RECORDS ( 200 sztuk), Włodzimierz Korcz - 07 zgłoś się (KRWISTY LP) jest wyprzedane :o. Ile zostało z 500 czarnych ?
Pro-Ject Debiut III Esprit, Pro-Ject Box SE II, Ortofon Alfa, PM6003, CD6003, Heco Celano 501, Qed 350 xt

miniabyr

O czyli się załapałem na ten krwisty.Alleluja.
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

Piterski

Ja wybrałem wersje tradycyjną, dobrze że się nie zastanawiałem tylko od razu kupiłem bo będzie jak z Sondą.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

miniabyr

Cytat: Piterski w Marzec 23, 2016, 22:28
Ja wybrałem wersje tradycyjną, dobrze że się nie zastanawiałem tylko od razu kupiłem bo będzie jak z Sondą.
No bo w naszym fachu trzeba być czujnym i reagować natychmiast ......no z Sondą to dałem ciała,mam vol. 2 a vol.1 przegapiłem myśląc,że będzie dłuuuuugo dostępna u wydawcy.A tu Dupa.-)
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

krzysiek

Ja nie mam żadnej Sondy :(
Ostatnio w Radiu Gdansk był wywiad z gościem z GAD Records, było pytanie o wznowienie Sondy, odpowiedz była w stylu "staramy sie".
Modwright KWI-200, Dynaudio Special 25, Chord Qutest, poprzednio na forum jako blackholesun

Piterski

Może wznowią podobnież blokują ich jakieś umowy licencyjne.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

frywolny trucht

http://allegro.pl/muzyka?id=1&order=m&string=sonda&bmatch=base-relevance-cul-1-3-0209

Dzięki Paweł za strzała. Bym przegapiłem z pewnością, a tak najwyraźniej załapałem się na krwisty  ;D
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

frywolny trucht

Teraz można kupić u lokalnych biznesmenów.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

elem

Sprzedam za 500 zł bon na płytę, której nie mam, ale za to nikt inny też nie ma :)   Jak zwykle - 500 zl na wabia i druga aukcja za 199, standard allegro.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

frywolny trucht

Cieniak ( cieniaki). Powinien poczekać z pół roku i pociągnąć za 500 i 1000. Kieszenie puste, nie może czekać.
;)
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

MAC

Za dobrych komunistycznych czasów to takich cfffaniaczków przepuszczali przez "ścieżkę zdrowia" na Mostowskich....


Piterski

Cytat: frywolny trucht w Marzec 25, 2016, 19:55Teraz można kupić u lokalnych biznesmenów.

Swoją drogą może warto by GAD wprowadził jakiś limit ilości jednorazowo zamawianych płyt.
Przypuszczam że i tak by wszystkie wysprzedali, a tak to się dorabiają drobne cwaniaczki.


Mam naprawdę nadzieje, że wznowią Sondę i kupie ją bezpośrednio u nich, a nie [wylgaryzm] palantów.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

elem

było ograniczenie do 2 sztuk
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

frywolny trucht

Cytat: Piterski w Marzec 25, 2016, 21:14drobne cwaniaczki

To jet szalenie skomplikowane. Niby kiedyś spekulanci, a dziś biznesmeni. A przecież- jak pamiętam- spora część dzisiejszych fortun urosła na zbójeckim kursie duliara. No kapitalizm polega na tym- kupić tanio, drogo sprzedać :)
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

elem

ale co to za biznes?  200 zł minus koszty przy 2 sztukach ? Biznes to zrobił GAD, w godzinę sprzedał 200 sztuk.
I brawo!  Lubię GADa :)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

Piterski

Cytat: elem w Marzec 25, 2016, 21:15
było ograniczenie do 2 sztuk
To co on robił 100 przelewów by kupić te 200 sztuk w godzinę :o
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

elem

GAD (GAD Records) to wydawca tej płyty :)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

Piterski

Cytat: elem w Marzec 25, 2016, 21:30
GAD (GAD Records) to wydawca tej płyty :)
Mam na myśli tych "biznesmenów" z linka Frywolnego. Piszą tam w tytule tylko 200 sztuk.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

elem

Tyle wyszło złocistego (to był niezły odcinek!). Czarny jest wciąż dostępny.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

krzysiek

Dlatego bardzo podoba mi sie podejście zespołu Mgła, który na swojej stronie napisał:

"The aim is to keep the album in stock for years to come, so if it sells out again at some point, it will be repressed again. To the extent of our control, we try to keep Mgła outside the limited/die-hard/rare/OOP collector (and/or speculant) approach and instead opt for long term availability of our records, even if at times it can take a while to repress or reissue items."

Polecam, jak ktoś jest w klimatach black metal.
Modwright KWI-200, Dynaudio Special 25, Chord Qutest, poprzednio na forum jako blackholesun

wojtek41

Mam cd-ki GADa. Świetna robota... :)

Piterski

No już myślałem, że nakupowali po 200 egzemplarzy na handelek, a to tylko taka reklama.

Czarny kupiłem, zastanawiałem się nad pomarańczowo krwistym ale nie miałem przekonania do tej kolorowej masy, może jako egzemplarz kolekcjonerski to tak ale ja płyt szukam by móc ich słuchać nie kolekcjonuje.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

elem

Cytat: blackholesun w Marzec 25, 2016, 21:37Dlatego bardzo podoba mi sie podejście zespołu Mgła, który na swojej stronie napisał:

"The aim is to keep the album in stock for years to come, so if it sells out again at some point, it will be repressed again. To the extent of our control, we try to keep Mgła outside the limited/die-hard/rare/OOP collector (and/or speculant) approach and instead opt for long term availability of our records, even if at times it can take a while to repress or reissue items."

ale jednak im sie przydarzyło  ;)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

krzysiek

Zauwaz ze to było blisko 10 lat temu. Teraz chłopaki maja chyba trochę inna pozycje, wiec mogą sobie pozwolić na zapewnienie dostępności swojego materiału. Tekst dotyczy ostatniej płyty, zreszta dopiero co ich "odkryłem".
Modwright KWI-200, Dynaudio Special 25, Chord Qutest, poprzednio na forum jako blackholesun

elem

ok, dałem przecież  emotik  :)  Tak naprawdę nie mam nic przeciwko limitowanym wydawnictwom. Czasami jest to haczyk, bo materiał kiepski a ludziska wykupią. Taki Amber Vinyl :)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe