Kilka różnych kabli

Zaczęty przez gratefullde, Czerwiec 25, 2016, 09:38

Poprzedni wątek - Następny wątek

finchers

CytatZ moich do.świadczeń to bardzo sobie chwalę interkonekty Stereovox HDSE.
Bardzo równy IC za rozsądne pieniądze, około 800zł. Można wyraźnie lepiej bo jak się ma szczęście to idzie kupić Furutecha Reference III za około 2100zł i to jest już postęp ale i tak Stereovox w swojej cenie jest świetnym interkonektem.

nie popadajmy w skrajności ...szukam coś w cenie beldena czy inacustik nf-202 za 2100 to mam DAC-a ;p
NAD 356 + mod, Tannoy revolution dc6t se, DAC Audio-gd 1.32, sznurki Chord, muza Daphile, Marantz cd 52

Piterski

Nie namawiam Cię na kupno Furutecha wskazuje tylko na to, że pewien wyraźny postęp czasem wymaga niestety większych wydatków. Sam zawsze operowałem zawsze w przedziale do 1000zł za IC i kilka takich mam. Nie ma też prostej reguły i gwarancji, że taki Furutech w każdym systemie się sprawdzi. U mnie w miarę zmian różnie mi się te IC sprawdzają.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

gratefullde

Szanowni koledzy (i koleżanko)
Potrzebny mi jakiś fajny kabelek zasilający do wzmacniacza lampowego. Gdyby ktoś miał coś w szufladzie, co nie kosztuje majątku a się spisuje, to może był bym zainteresowany.
Proszę o poważne i zrównoważone emocjonalnie propozycje [emoji16]
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

MAC

Supra LoRad 2.5 fajnie działa z lampom.
Cuś mi chiba się ostało bo przepełzbyłem na Yarbo.

malg

a chcesz gotowca, czy sam też zrobisz ?

gratefullde

Zdecydowanie gotowca [emoji4]
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

gratefullde

Cytat: masza w Luty 13, 2018, 22:09
Supra LoRad 2.5 fajnie działa z lampom.
Cuś mi chiba się ostało bo przepełzbyłem na Yarbo.
Dobra, to już coś, zamknij szufladę [emoji6]
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

McGyver

Cytat: gratefullde w Luty 13, 2018, 22:17
Zdecydowanie gotowca [emoji4]
Supry to się IMHO zdecydowanie nie opłaca gotowca. Wtyki mają brzydkie koszmarnie.


MAC



wojtek41

Pewnie błękitne..?  :D

MAC

Moje z założenia miały być budżetowe i nie przekroczyły 100zl na gotowo  8)


wojtek41

Gdzie ja te wtyki widziałem...?


wojtek41

Może...Jak mu tam, viborg ?

McGyver

Total no name, nigdzie nie ma nic wytłoczone. Z wyglądu to kopia Oyaide.

wojtek41


McGyver

Na pewno lepsze od wtyków budowlanych z Castoramy albo wtyków Bals. Wtyki Furutecha Fi11 też nie są nic lepsze, a są dziesięć razy droższe (mimo że to najtańsze Furutechy).

gratefullde

Poratował mnie kolega Spalon kabelkem zasilającym diy, cholera wie co on tam ma w środku ale sprzęt gra sobie z nim bardzo fajne. Na razie zostanie a ja mam czas by się za czyms sensownym rozejrzeć.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9


gratefullde

Ok, dzięki, będę myślał :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

rudy-102

Nie mówię, że to najlepsze ale właśnie takie zrobiłem sobie całkiem niedawno i zauważyłem pozytywną zmianę. Na pewno każdy sprzęt reaguje inaczej na różne kable kable.

gratefullde

Cytat: rudy-102 w Luty 14, 2018, 22:36
Nie mówię, że to najlepsze ale właśnie takie zrobiłem sobie całkiem niedawno i zauważyłem pozytywną zmianę. Na pewno każdy sprzęt reaguje inaczej na różne kable kable.
To zawsze loteria niestety. Takie życie [emoji6]
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Marbo5

Też pozazdrościłem kolegom fajnej sieciówki i postanowiłem taką zrobić sam. Użyłem 1,5 metra kabla Yarbo SP-1100PW i wtyków Oyaide P-079e oraz C-079. Takie akurat miałem gdzieś z dawnych czasów. Dwie godzinki pracy (mój pierwszy samodzielnie zrobiony tymi ręcami kabel audio) i oto jest.
Na początek zastąpił Suprę LoRad 2,5 w CD. Muszę przyznać (po godzinie słuchania) że jest lepszy od Supry. Zobaczę co będzie jak się wygrzeje.

PS. Podziękowania dla maszy
Pro-Ject RPM 1 Carbon + Ortofon 2M Bronze + Haiku SOL MM; Musical Fidelity M3scd; Haiku SELENE EL34 Custom; Pylon Emerald HF; Mogami NIII, Yarbo 1100+Oyaide, Supra LoRad 2,5 CS-EU, Tomanek TAP8+, ROGOZ AUDIO 4RP2/BBS