NEOTECH NEMOS 3080

Zaczęty przez michał_flaga, Październik 24, 2017, 23:00

Poprzedni wątek - Następny wątek

miniabyr

Maciek a jak tam sreberko neotecha ,jest ok?
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

MAC

Już zapomniałem, że mam te kable  :)
Pięknie się wpisały w całość, rozegrały i cieszą ucho.

miniabyr

A gdzie je wetknąłeś ? Między co a co ?
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

MAC

Znalazły się głośnikowe. W poniedziałek będą u mnie a jeśli Lech nie ma innych planów to przekażę je Tobie.


Srebro - jeden gra pre-końcówki a drugi cd-pre. Także jak gram z CD to całośc jest na srebrze i bardzo dobrze to gra. Zupełnie inaczej niż dwa miedziaki.

miniabyr

Łokej przyjąłem do wiadomości . Chętnie sprawdzę jeszcze raz ten drut głośnikowy . :)
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

MAC

Odebrałem, wpiąłem, zapuściłem patefon.
Przewodzą  ;D

Reszta za kilka dni.

malg

Cytat: masza w Luty 03, 2018, 15:54

Srebro - jeden gra pre-końcówki a drugi cd-pre. Także jak gram z CD to całośc jest na srebrze i bardzo dobrze to gra. Zupełnie inaczej niż dwa miedziaki.
A nie za jasno ?

MAC

Absolutnie nie.
Nigdy u mnie srebro nie było za jasne.

MAC

Cytat: malg w Styczeń 21, 2018, 15:23
W/g mnie kabel w "nornalnej" topologi, mówię o neotechu, zagrał "gorzej" niż ten "poskręcany", cokolwilek by nie znaczyło to "gorzej".
Po pierwsze, co rzuciło mi się w uszy, to dziwna separacja pasm wysokiego ,średniego i niskiego, jakby brak spójnoości grania,
dzis powiedziałem w rozmowie Pawłowi że to tak jakby trzy rózne nagrania grały w jednym czasie. Ja w tym przypadku stawiam na jakieś dziury w okolicy granic poniedzy pasmami lub conajmniej pomiędzy tysokim i średnicą. 
Po drugie wysokie i górna średnica były suchę, choć wydawało się. że niby blachy grają poprawnie, rozdzielczo, to jednak beż dźwięczności i  wypełnienia.
Po trzecie w basie brak było sprężystości i trochę go było za mało, ale za to był kontrolowany.

Neotech "poskręcany zagrał "lepiej od tego zwyczajnego i w/g mnie lepiej od tego którego używa Paweł na codzień
Wypełnienie na górze z rozdzielczoscią, fajna dźwieczna sredniac (to główna zaleta), oraz w/g mnie bardzo dobry bas,
Wadą w/g mnie było trochę za dużo, "fajnego" sprężystego basu, mogłoby być go minimalnie mniej

Pawła kabel był w rankingu trochę poniżej tego "lepszego" neotecha a biały neotech zagrał lepiej niż ten w "normalnej" topologii, w tym przypadku zagadałem się z Ondrejem i nie pamiętam szczegółów.

Co słuchalismy, niech napisze Paweł, bo on puszczał muzę, chyba Ninę Simone.






Lechu, możesz skrobnąć, który drut jest u mnie - ten "poskręcany" czy "normalny"?

MAC

Jeszcze nie wiem, która topologia kabla u mnie teraz gra ale póki co dla mnie ten drut nie ma wad  :o

malg

#60
Ondrej wział chyba ten "lepszy" - topologia poskręcana
więc jeśli masz od Ondreja to własnie ten
jeśłi od Lecha to,  chyba nie dawałby do testowania tego "gorszego" skoro cena jest taka sama

EDIT: ach te literówki

MAC

#61
Wziąłem dziś z Tytoniowej. Lecha nie było więc nie miałem okazji dopytać.

MAC

#62
---- ciach -----

Moje osobiste przemyślenia dotyczące tego kabla toczyć sie będą już w moim wątku.

https://audiomaniacy.pl/index.php?topic=2184.msg177516#msg177516

---- ciach -----

MAC

Chyba nikt oprócz mnie nie docenił tych kabli  ;D
Po 11 dniach przepoiłem na moje ulubione Duelundy.
Długo sobie nie posłuchałem. Życie z muzyki się ulotniło  :o
Z radością wróciłem do Noe. Za te pieniążki bomba.

miniabyr

Cytat: masza w Luty 16, 2018, 17:19Chyba nikt oprócz mnie nie docenił tych kabli
Maciek zasłużyłeś ! Poklep się po pleckach -) ....................no widzisz małe a cieszy .
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

MAC

Małe to były WE i Duelundy, których używałem od dłuższego czasu. Te są wielkie  ;)


MAC



MAC


elem

2,30 zł za 1 cm  ;)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

michał_flaga

od poniedziałku będzie dostępny we wiadomym miejscu w Stolicy. będę w niedziele w dir.audio i przywiozę kilkanaście metrów. możemy przygotować dowolne odcinki do konfekcji... w każdej waszej ulubionej topologii


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

MAC


wiki

Czy możecie podać jaka konfiguracja połączeń wypadła najlepiej?
Kolumny JBL, transport, przetwornik, końcówka mocy (pro audio).
Kenwood Model 600, Sony 501, Lite przedwzmacniacz - działka

gratefullde

Mnie by także interesowało o ile lepiej i jakie to lepiej jest?
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9