Finał

Zaczęty przez frywolny trucht, Luty 27, 2015, 14:16

Poprzedni wątek - Następny wątek

frywolny trucht

Dla czterech finalistów z poszczególnych etapów tego sezonu.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

frywolny trucht

Finaliści 5 edycji ( SzuB, elem, gratefullde i Two-FacedGirl) stawią się dziś o godzinie... w celu wygrania finału i płyty.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

GregWatson

No cóż, w takim razie zapraszam wszystkich finalistów na godz. 20:00 i życzę powodzenia bo jeszcze nie wiem co wymyślę. :)
Trochę tego i trochę tamtego też.

kangie

Widze Greg, ze pojedziemy w pelni profesjonalnie jak na winylarzy i rasowych polskich macho przystalo, czyli na dwa baty  ;D Ja o 20.00 prowadze ekspresowy 4.

GregWatson

No to będzie prawdziwy armagedon. Zapamiętajcie tą datę w kalendarzu. :) :) :)
Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

Na wstępie reguły tak dla przypomnienia:

1. Jak zwykle masz jeden kapiszon na dobę czyli od jednej podpowiedzi do drugiej możesz podać tylko jedną odpowiedź - piszę bo bywało różnie.
2. Podpowiedzi pojawią się codziennie ok. godz. 20.00.
3. Zabawa trwa do soboty, do godziny 21.00.
4. W zależności od warunków jakie się pojawią w trakcie trwania konkursu, mogą pojawić się drobne modyfikacje choć w zasadzie ich nie przewiduję.

Przypominam o tym iż jest to finał i za łatwo być nie może. Do odgadnięcia będzie nazwa zespołu.

Jeśli będzie trafienie to postaram się od razu o tym zawiadomić jeśli będzie pudło - też wspomnę dla ułatwienia.

Two-FacedGirl, SzuB, elem i gratefullde. To jest konkurs tylko dla WAS.
Trochę tego i trochę tamtego też.

Two-FacedGirl

Cytat: GregWatson w Marzec 29, 2015, 15:59
No to będzie prawdziwy armagedon. Zapamiętajcie tą datę w kalendarzu. :) :) :)

Widzę, że bez herbatki z żeńszenia się nie obędzie ;-)
Pozdrawiam

SzuB

No, zacieram ręce!

GregWatson

Zespół polski.

W nazwie występuje litera "o"
Trochę tego i trochę tamtego też.

SzuB


GregWatson

Pudło ale brawo dla pierwszego odważnego.
Trochę tego i trochę tamtego też.

Keef98

Ja wiem, ale nie mogę napisać :( ;) :P

Two-FacedGirl

Cytat: Keef98 w Marzec 29, 2015, 20:16
Ja wiem, ale nie mogę napisać :( ;) :P

Ależ oczywiście że możesz - do mnie na PW :-)
Pozdrawiam

Keef98

Jasne, jasne... :P

kangie

Wydaje mi sie ze wiem, ale "plebs" nie moze brac udzialu w tej rundzie dla "elity" i nie mam prawa glosu ;)

Two-FacedGirl

Trzeba strzelać koledzy, to jutro będzie łatwiej  :)
Z racji, że bardzo lubię - Mikromusic
Pozdrawiam

gratefullde

Voo Voo dużo o ;)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.

elem

"O" , powiadasz...  Hmm, zaczekam do wieczora.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

GregWatson

Nazwa zespołu składa się z jednego wyrazu.

w nazwie występuje litera "y"
Trochę tego i trochę tamtego też.

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

elem

YO , reggae z Zielonej Góry.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

SzuB