III Etap

Zaczęty przez frywolny trucht, Luty 27, 2015, 14:17

Poprzedni wątek - Następny wątek

SzuB

No Henryk był tropem. Henryk Sienkiewicz. A jak Sienkiewcz, to Janko Muzykant - talent, chorowity (chorobliwy ;) ), nie żyje, skrzypce... No jakoś tak...  :P

wojtek41

Gratulacje SzuB .)

W sumie "prawie" latwe bylo... :o :o :o


stary audiofil

Panowie raczycie zartować z taką odpowiedzią pisze serio.
Przecież to postać fikcyjna,istniejąca tylko w noweli Sienkiewicza.
Dla mnie ten konkurs jest nie do zaliczenia.........tak na zdrowy rozsądek.
Niech nastepna odpowiedzia bedzie ten co śpiewał b-mucha ,a nie b-moll,czyli Nikodem Dyzma
Nastepna odpowiedzią niech bedzie np.chlopiec z plakatu........też latwe-prawda?
Proponuje jeszcze ten konkurs powtórzyć,bo zbliżamy sie do cienikiej granicy absurdu.
Zdania nie zmienię..........bawmy sie uczciwie-tak uwazam.

gratefullde

No. Fakt. Może z konkursem coś nie tak ale mamy zwycięzcę i trzeba to uszanować.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

SzuB

Cytat: stary audiofil w Marzec 19, 2015, 16:21
Panowie raczycie zartować z taką odpowiedzią pisze serio.
Przecież to postać fikcyjna,istniejąca tylko w noweli Sienkiewicza.
Dla mnie ten konkurs jest nie do zaliczenia.........tak na zdrowy rozsądek.
Niech nastepna odpowiedzia bedzie ten co śpiewał b-mucha ,a nie b-moll,czyli Nikodem Dyzma
Nastepna odpowiedzią niech bedzie np.chlopiec z plakatu........też latwe-prawda?
Proponuje jeszcze ten konkurs powtórzyć,bo zbliżamy sie do cienikiej granicy absurdu.
Zdania nie zmienię..........bawmy sie uczciwie-tak uwazam.
Sorry, Manitou! Nie mów, że nie starczyło inteligencji, bo coś czuję, że ten twój kociokwik to stąd się bierze, że jakiś ból cię przeszył z powodu MOJEJ wygranej. Mówię jak jest! Tak uważam! Howgh!

SzuB

Cytat: gratefullde w Marzec 19, 2015, 16:35
No. Fakt. Może z konkursem coś nie tak ale mamy zwycięzcę i trzeba to uszanować.
Dlaczego nie tak? Da się zgadnąć? Da się. Jestem tego żywym przykładem! ;)

stary audiofil

Wojtku
Wymowny ten Twój obraz.
Mam dla Ciebie tez propozycję.
BĘDĄ ZGADYWAC 5 LAT ;D ;D ;D
Podaj zagadke nastepującej treści.
Jak będzie sie nazywał zespól który założysz :o
Łatwe prawda?

stary audiofil




[/quote]
Sorry, Manitou! Nie mów, że nie starczyło inteligencji, bo coś czuję, że ten twój kociokwik to stąd się bierze, że jakiś ból cię przeszył z powodu MOJEJ wygranej. Mówię jak jest! Tak uważam! Howgh!

[/quote]

Krowa ma dwa zołądki ..wiedziałeś o tym?...jej może sie zbierac na wymioty i może mieć kociokwik jarzysz Rambo
Poza tym nie bądż zaczepny,bo kto wygra jest mi to obojętne.
Bądż uprzejmy,bo treść zagadki mi sie nie podobała i szus........oj sorry i szlus powinno być



frywolny trucht

Zawsze można "się poświęcić" i samemu zorganizować kolejny etap "na wymaganym poziomie".
Dalsza wymiana zdań w tym stylu spowoduje zamknięcie wątku.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

SzuB

Cytat: frywolny trucht w Marzec 19, 2015, 17:11
Zawsze można "się poświęcić" i samemu zorganizować kolejny etap "na wymaganym poziomie".
Dalsza wymiana zdań w tym stylu spowoduje zamknięcie wątku.
Wystarczyło odpowiedzieć w jego stylu - a przecież to, co napisałem, to była parodia narcyza - żeby zobaczył, jak to jest jak innym tak pisze. To było z mojej strony jednorazowe, nie chcę ci "psuć foruma" ;)

frywolny trucht

Nam.

Pierwszy konkurs zorganizowałem w czerwcu, a Greg w lipcu tamtego roku. Sporo tego było do dziś, przejrzeliście nas dawno na wylot i rzeczywiście trzeba głupoty ( sorry abstrakcje) wymyślać. Może naprawdę pora najwyższa wywalić zużyte na śmietnik i zastąpić świeżą krwią?
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

vasa

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

SzuB

Cytat: frywolny trucht w Marzec 19, 2015, 17:35
Nam.
Jasne.

A co do konkursów - moim zdaniem, likwidowanie nie ma sensu. To była super zagadka. Trzeba było mocno kombinować. Był element zaskoczenia, humoru itd. I nie piszę tego dlatego, że wygrałem.

Keef98

Zagadka była fajna, inteligentna. SA któryś raz na konkursy narzeka, bo cały czas próbuje odgadnąć i nie wychodzi. Bez obrazy, ale tak to wygląda. 

kangie

Sienkiewicza nazwac Henkiem, trzeba miec tupet ;)

Keef98

To było najlepsze. Jak usłyszałam (przeczytałam) "Heniek", to mi się z "Autami" skojarzyło ;) :P
Dla niewtajemniczonych ten kombajn

GregWatson

Nie będę podkładał drożdży pod cały ten ferment bo nie warto. Natomiast serdeczne dzięki za wsparcie duchowe bo trzeba się nieraz nieźle nagimnastykować aby czymś Was zaskoczyć. W każdym razie czy to bajka czy to sen - czapka z głowy. I tyle. Jak mnie nie wywalą to zapraszam na następne konkursy. Już knuję co będzie. :) ;) :o
Trochę tego i trochę tamtego też.

elem

Dobre to było Greg  :D

Rozumiem też Starego, bo tak jak ja, jarzył w innych stronach. Kosz, Komeda, Wegehaupt - zawsze prawie wszystko sie zgadzało oprócz...Heńka ;)

Nastepnym razem, podajmy najpóźniej trzeciego dnia, że to postać fikcyjna. Dla zdrowia szarych komórek zgadujących  ;)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

GregWatson

Wszyscy się uczymy. Ale Twoja podpowiedź jak najbardziej OK.
Trochę tego i trochę tamtego też.

kangie

Podziwiem Grega za poklady cierpliwosci . Nie jest latwo wymyslic dobry konkurs dla muzycznych-audio-wyjadaczy. Przebrnalem przez polskich skrzypkow, a Greg dal popalic :)

frywolny trucht

To wychodzi, że konkursy nie na poziomie będzie prowadził Greg, a te na poziomie stary audiofil.
8)
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

GregWatson

Bo są plusy dodatnie i plusy ujemne - cytuję. Widocznie jestem ten drugi. :) :) :)
Trochę tego i trochę tamtego też.

stary audiofil

Cytat: frywolny trucht w Marzec 19, 2015, 20:22
To wychodzi, że konkursy nie na poziomie będzie prowadził Greg, a te na poziomie stary audiofil.
8)

Znowu śmieszne.
Huzia na Józia............