ZAZ Paris

Zaczęty przez jamówię, Lipiec 01, 2016, 18:43

Poprzedni wątek - Następny wątek

jamówię

Dla ceniących piosenkę francuską(ja cenie) rzecz obowiązkowo, uwaga kupować tylko winyl z czerwoną nalepką, bo moim zdaniem są dwie wersje i ta z nalepką jest w oczywisty sposób lepsza, piszę tak bo obie miałem w domu:)
W wersji bez nalepki jest wkładka z tłumaczeniem tekstów na różne języki i ta wersja MZ to lipa,przebasowiona i z artefaktami 8)

rudy-102

Niech sprawdzę. Gdzie ma być ta naklejka?

jamówię

Na folii,jak małżowina wróci,bo w aucie mam ipada,to fotnę i wyślę na panel

rudy-102

Jak na folii. To już nawet nie pamiętam co tam było.
Ale wkładki żadnej też nie mam, tylko dwie kartonowe (tfu) koperty. Na pierwszej są teksty po francusku, na drugiej dwa zdjecia Zaz.
Mam tą lepszą? Żadnych artefaktów nie zauważyłem.

jamówię

Cytat: rudy-102 w Lipiec 01, 2016, 18:55
Jak na folii. To już nawet nie pamiętam co tam było.
Ale wkładki żadnej też nie mam, tylko dwie kartonowe (tfu) koperty. Na pierwszej są teksty po francusku, na drugiej dwa zdjecia Zaz.
Mam tą lepszą? Żadnych artefaktów nie zauważyłem.


Tak jest,masz tą,która naprawdę jest bardzo OK

rudy-102


elem

W PL są chyba tylko z czerwona nalepą. Dowiem się u źródła w poniedziałek.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

frywolny trucht

#7
Moja gra super, ktoś jeszcze wygrał u nas taką. Naklejki nie kojarzę. Co za dziwny wypust?
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

jamówię

Cytat: elem w Lipiec 01, 2016, 19:10
W PL są chyba tylko z czerwona nalepą. Dowiem się u źródła w poniedziałek.

No właśnie nie,w MM Kato jest a właściwie była bez stickera,miałem i była to lipa w dodatku z wadą a w Czeladzi ze stickerem i to jest Tomek zupełnie inny mastering,spokojny,wyrównany.Na tamtym był wszechobecny bas i piasek.Różnica kosmiczna,coś jest na rzeczy bo na Alle też są różne ceny i ta ze stickerem jest za 140 a bez dużo tańsza

elem

 o to chodzi?
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

kazan

Właśnie chciałem sobie sprawić tego placka :) Na Alle jest kilka aukcji po 84(bez naklejki na foto) i dwie powyżej 120 z w/w czerwienią ?! Jak tu wybrać Pany ?!
Kuzma Stabi SD + Stogi Ref313VTA + Dynavector DV-20X2LO , Jelco 750EB + Ortofon MC10 Supreme ,Dynavector DV-10X5 (shibata) , Husaria .
Burmester 051+052 , Kudos Super 10

jamówię

Cytat: kazan w Lipiec 01, 2016, 20:01
Właśnie chciałem sobie sprawić tego placka :) Na Alle jest kilka aukcji po 84(bez naklejki na foto) i dwie powyżej 120 z w/w czerwienią ?! Jak tu wybrać Pany ?!

Naklejka!

jamówię

:)

gratefullde

Jest wersja z rozebraną ZAZ na okładce?  Bo naklejka mnie nie rusza..
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

jamówię

Karwasz nie  >:(

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

jamówię


rudy-102

@jamówię
Możesz podać numery z deadwax tej gorszej wersji?

jamówię

Cytat: rudy-102 w Lipiec 02, 2016, 00:23
@jamówię
Możesz podać numery z deadwax tej gorszej wersji?


Nie pomyślałem o tym...oddałem bo na drugiej płycie był taki biały wyprysk,gdyby po nim przejechała igła,to byłyby zakupy :(

merlin1973

Cytat: frywolny trucht w Lipiec 01, 2016, 19:19Moja gra super, ktoś jeszcze wygrał u nas taką.
No ktoś wygrał :) moja gra... zajebiście !!!
nie pamiętam naklejki :(
Pozdrawiam S.CH.