Shelter 501 mkIII

Zaczęty przez Michał, Luty 07, 2018, 20:42

Poprzedni wątek - Następny wątek

cdt

G-36 we Wrocławiu w trakcie modyfikacji :) to tak jak by spadł ze schodów  ;D . Ostatnio czekałem 7 miesięcy .
Jakoś mi fajnie pez śpulaka .

Michał

Cytat: gratefullde w Luty 25, 2018, 14:25
Trzymam kciuki, sam lubię takie rewolucje, wywalić wszystko o 180 stopni :) Podoba mi się :)
Dzięki Andrzejku,mam nadzieję,że wyjdzie i wszystko skończy się....słuchaniem muzyki :)
Trzymaj kciuki!!

McGyver

Cytat: Michał w Luty 25, 2018, 14:23tradycyjny CDP
A nie lepiej DAC plus transport? Będziesz miał dodatkowo mozliwość podsłuchania muzyczki z komputera przed ewentualnym zakupem płyty. Ja tak często robię.

Michał

Zobaczymy jaki budżet.

MAC

Łatwo przewidzieć. Stówka przetwornik dcsa, druga transport i czecia na kable  >:D

Bardzo jestem ciekawy co wybierzesz jako cdp. Vintydż z dobrym laserem i kością czy coś nowoczesnego?

cdt


gratefullde

Ta... koniecznie bridga DCS'a z wyjściem na zegar atomowy ;D
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

McGyver

Osobiście, to ja nie gustuję w brzmieniu DACów dCS, natomiast transport dCS Verdi uważam za świetny. Tylko nie wiem jaki tam jest laser, kolega od którego brałem nie pozwolił zajrzec do środka.

Michał


MAC

Słuszną linie przyjęła nasza władza  ;D

gratefullde

Cytat: Michał w Luty 25, 2018, 19:24
Idę w to, żadnych półśrodków.Na tyle starczy miejsca na półce >:D

http://www.highfidelity.pl/@main-3205&lang=

No wreszcie bedziemy tu mieć salonik ;D
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

MAC


Michał