TU WOŁAĆ!

Zaczęty przez frywolny trucht, Październik 16, 2016, 14:32

Poprzedni wątek - Następny wątek

LampowY

Cytat: Bartolo w Listopad 24, 2018, 17:57Jon Batiste Performs
Performs to chyba nie płyta?



Bartolo

Cytat: LampowY w Listopad 24, 2018, 18:03
Cytat: Bartolo w Listopad 24, 2018, 17:57Jon Batiste Performs
Performs to chyba nie płyta?
Czepiasz się.. ;)
Oczywiście chodziło o "Hollywood Africans"
www.facebook.com/Z.Tylu.Sklepu
www.facebook.com/TymczasemTytus
www.instagram.com/bartosz.mrozowski

LampowY

Cytat: Bartolo w Listopad 24, 2018, 18:06Oczywiście chodziło o "Hollywood Africans"
Tomasz wymigał się od tej płyty. Nie ma dystrybutora u nas.

Ja i gate kupiliśmy u tego jegomościa. Czas oczekiwania tydzień (u mnie 13 dni bo oczywiście miałem pecha i mi płytę do Vikingów wysłali  ;D )

https://www.ebay.pl/itm/Jon-Batiste-Hollywood-Africans-NEW-CD/352476377953?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2057872.m2749.l2649

gratefullde

Płyta zajebista...
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Bartolo

Cytat: LampowY w Listopad 24, 2018, 18:09Tomasz wymigał się od tej płyty. Nie ma dystrybutora u nas.

Ja i gate kupiliśmy u tego jegomościa. Czas oczekiwania tydzień (u mnie 13 dni bo oczywiście miałem pecha i mi płytę do Vikingów wysłali   )

https://www.ebay.pl/itm/Jon-Batiste-Hollywood-Africans-NEW-CD/352476377953?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2057872.m2749.l2649
Dzięki piękne.. Znalazłem już winyl w usa.. ;)
www.facebook.com/Z.Tylu.Sklepu
www.facebook.com/TymczasemTytus
www.instagram.com/bartosz.mrozowski

gratefullde

Płyta nagrana z cd brzmi jak vinyl. Lubię jak tak ktoś pokombinuje z brzmieniem.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

elem

Cytat: LampowY w Listopad 24, 2018, 18:09Tomasz wymigał się od tej płyty

Nie wymigał się, tylko premiera na winylu (2LP) jest 30.11. Polski Universal olał artystę i nie wprowadził na polski rynek. Jest na szczęście  Universal DE :) 
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

LampowY

Ale ja CD chciałem  >:D
IMO Batiste jeszcze nie zasługuje na zajmowanie cennego miejsca na mojej półce z winylami  :)

gratefullde

Nagranie jest iście cyfrowe, nie ma (moim zdaniem ) sensu kupować vinylca. Zresztą CD brzmi kapitalnie.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

LampowY

 John Coltrane ‎– Naima

Czy dwupłytowa składanka z tego roku na winylu wydana przez francuzów (Le Chant Du Monde) jest jakoś dostępna?


vasa

Cześć.
Czy jest dostępna taka płyta?
To oczywiście dwie wersje tego samego nagrania.
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

elem

Maciek - na upartego da się ściągnąć te składankę. ale po co Ci taki zbiór zrobiony przez mało znany label ?

Mariusz - UM PL nie ma w katalogu, ale można zaimportować z DE. UM PL ma za to tanią składankę SUMI JO.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

vasa

Cytat: elem w Listopad 25, 2018, 19:16UM PL nie ma w katalogu, ale można zaimportować z DE. UM PL ma za to tanią składankę SUMI JO.
Ale mnie ote pyte właśnie chodzi :)
Importu nie ma co robić. Se znajdę
Dzięki  :gn:
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

gym

Tomku Wielkie Dzieki
Mam mikolajkowa paczke z plytami od Ciebie
Dziekuje
Pozdrawiam

elem

Ku chwale winyla!  ;)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

LampowY

Cytat: LampowY w Listopad 24, 2018, 17:41
Tomek, takie oto cd

Hard Talk Waldrona.
To jest chyba wydanie US
Jest w zasięgu?



Tomek, oprócz tego Waldrona bardzo proszę o tą cudowną płytę (winyl).





elem

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

frywolny trucht

To ja poproszę to samo. Waldron, Midge i Aerial.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93


moon

Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

LampowY

Cymbał ze mnie  ;D

Oczywiście i ja poproszę o dużą płytę Pani Katarzyny.

elem

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

gratefullde

Paczusia doszła, wszystko ok, dzięki Tomku!
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

frywolny trucht

Dzięki Tomek! Przed chwila odebrałem i rozpakowałem. Będzie słuchane. Oprócz Joan Osborne, którą kolega przeznaczył na nagrody konkursowe.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

elem

To będzie chyba pierwsza kaseta do wygrania w konkursach  ;D  Mam jeszcze kilka niespodzianek  ??? :P
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe