Audio Video Show 2015

Zaczęty przez SVART, Listopad 06, 2015, 23:06

Poprzedni wątek - Następny wątek

SVART

Póki co baaardzo podobało mi się granie na Ktemach z taśmy.

Był też system Sulek'a - wg mnie grał tak, jak wyglądał. O cenę wolałem nie pytać :).


pmcomp

#1
Cytat: frywolny trucht w Listopad 05, 2015, 22:25
Amare Musica- polska manufaktura- już gotowi...

Polecam lekturę: http://www.audiostereo.pl/amare-musica-diamond-transport-plikow_114956.html/page__st__390 post #411.
Bardzo pouczające.

Aby nie zagineło w odmętach sieci okrasiłem swoim komentarzem i zamiesciłem tu: http://hdtvpolska.com/topic/32905-muza-filmy-i-sprzet-pmcompa-jest-audio-nirvana/?p=367283

Pozdro

Wireless

#2
Cytat: pmcomp w Listopad 07, 2015, 10:55
Cytat: frywolny trucht w Listopad 05, 2015, 22:25
Amare Musica- polska manufaktura- już gotowi...

Polecam lekturę: http://www.audiostereo.pl/amare-musica-diamond-transport-plikow_114956.html/page__st__390 post #411.
Bardzo pouczające.

Aby nie zagineło w odmętach sieci okrasiłem swoim komentarzem i zamiesciłem tu: http://hdtvpolska.com/topic/32905-muza-filmy-i-sprzet-pmcompa-jest-audio-nirvana/?p=367283

Pozdro


O ja p..lę, to poniżej wszelkiej krytyki - 6900 euro za - hehehe - mutację raspberry pi ... ? O jak to dobrze, że ja nie jestem audiofilem ... Może tego naszego PC-Linna z naszej zakładki PC-Audio przechrzcimy na, np. AM High-End Technologies Digital Stream Player, OpenHome & DLNA Compatible ... ? Zaczniemy tym handlować. wykupimy nie tylko domenę, ale całą serwerownię ... ;) ;) ;) .

Aha - BTW - ja widzę, że to tylko transport jest ... bez DACa na pokładzie ... ? No - hmmm ;) Jak widzę, to to - hhehehehehe - konwertuje z USB na SPDIF .... ? Ma toto choć kartę sieciową ... ?
O jak dobrze, że ja nie jestem audiofilem ... o jak dobrze ... :) :) :) :)

Aaaa tak - ma ... i ma również oprogramowaną obsługę DLNA ... Czyli to jest de facto odpowiednik raspberry pi z digi+ .... cena ok. 500 pln, no ale bez audiofilskiej obudowy ... Czyli - obudowa za (trochę więcej, niż) 29 kpln ... no pogratulować fantazji konstruktorowi ... :)

Kurcze - złego słowa bym nie powiedział o tym urządzeniu, gdyby było sprzedawane za, powiedzmy, 1000 - 1500 pln. Wszak można tym rozszerzyć funkcjonalność dowolnego DACa o dodatkowe wejścia i usługi ... i, jeśli ktoś ma ochotę/czuje potrzebę takowego rozszerzenia, to niech to sobie kupi i rozszerza ... ale 30 000 pln to jest granda i to poważna ...
Pozdrawiam, Wireless

gratefullde

Świetnie grał Manley. Choć Prezes nie podziela mej opinii.
SVART minelisny się na narodowym :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

SVART

#4
Dotychczasowe podejrzenia odnośnie Amare Musica okazały się najwyraźniej prawdą - ciekawa sprawa. Pewnie niezwykle pewny siebie forumowicz AS Marcin Utopia zaraz coś odpysknie w znanym sobie niewyszukanym, prostym języku. Mleko się już jednak rozlało, a cała reszta klocków Amare Musica jest pewnie warta tyle samo co ten ''słynny'' DAC. Chwała, że o takich odkryciach ludzie piszą.

Cytat: gratefullde w Listopad 07, 2015, 13:56
SVART minelisny się na narodowym :)

Kurde! To coś mnie nie szturchnął?! Byśmy piątki przybili i pogadali, choć wiadomo, że dziś każdy był w pędzie. Miło było spotkać Frywolnego dziś, ale szkoda, że nie pisaliście nic konkretniej o wczorajszym spotkaniu - nic nie wiedziałem o tym, a chętnie bym wpadł.

Cytat: merlin1973 w Listopad 07, 2015, 18:18
SVART klimatyczne fotki, daj coś jeszcze ;)

Za nami kolejny, główny dzień AVS, który był bardzo udany, choć męczący, a niedawno wyszli ode mnie koledzy z afterparty, a u mnie, bo uciekł nam ostatni autobus do Harendy :) :) :). Dzień spędziłem go w 90% na Stadionie - miejsce sprawdza się wg mnie bardzo dobrze, jest przestrzeń, nie ma ścisku, duże sale etc. Warunki do odsłuchów niezbyt korzystne, ale umówmy się - gdzie są takie na tego typu wystawach? Nie ma. Jaki Elb jest każdy widzi, ale mimo całej otaczającej go bufonady i nadęcia miło, że organizuje tę wystawę. Jutro Sobieski, czyli zapachy spod pachy itp., ale na chwilę wpadnę, bo chcę posłuchać kilku rzeczy... Może jutro (dziś) się z kimś z Was jeszcze złapię - na pewno będę w pokoju Phasta / Maszy :).

Zgodnie z prośbą Merlina, załączam kilka kolejnych fotek :).

Cytat: merlin1973 w Listopad 07, 2015, 18:18
W Teleexpresie Exstra było o słuchawkach za 120tyś zł i o zestawie za 7milionów chyba :o :o :o

too late, podobno już sprzedany :).



SVART

Podobał mnie się Naim + NAD :).


SVART


SVART


SVART


SVART


SVART


SVART


SVART

.ZETO.MROK.ZERO. :)

SVART

VIVIDY + YPSLON

SVART

Audio Tekne

SVART


SVART

Tuby Made in Poland! Szacunek dla W.!

SVART

Goldmundy.

WOY

Fajne fotki SVART, trochę Wam zazdroszczę.
Zastanawia mnie tylko, co przepływa tymi rurami za prezentowanym sprzętem;)
Czy to jakiś rodzaj audiofilskiego chłodziwa?:)

merlin1973

Cytat: WOY w Listopad 08, 2015, 09:52Fajne fotki SVART, trochę Wam zazdroszczę.
Tak tego co najważniejsze nie usłyszymy niestety:(
Tylko popatrzeć można:) Dzięki:)
Pozdrawiam S.CH.

SVART

Cytat: WOY w Listopad 08, 2015, 09:52Zastanawia mnie tylko, co przepływa tymi rurami za prezentowanym sprzętem;)
Czy to jakiś rodzaj audiofilskiego chłodziwa?

Podejrzewam, że to rury kanalizacyjne :).

WOY

#21
I jeszcze jedno jest zastanawiające. Większość tych pięknie grających sprzętów podejrzewam że kosztuje małą fortunę a wzornictwo wygląda jak jakiś straszny kamuflaż.


frywolny trucht

#22
Tytułem wstępu.
Impreza  http://www.audioshow.pl/gVyF,audio_show.html odbywa się ( dziś o 18 koniec) standardowo w hotelach Golden Tulip i Radisson Blu Sobieski. Nowinką było zdjęcie z rozkładówki Bristolu i zastąpienie go Stadionem Narodowym. Strzał w dziesiątkę. Ponad 50 sal wystawowych i mnóstwo powierzchni dla wystawców w przestrzennych ciągach komunikacyjnych.

Nie to, że jestem na wystawie co roku, ale bywam dość często, ale w tym roku przybyłem do Warszawy w celu przybicia grabeczki paru osobom. Pierwszy raz zwiedzanie zeszło na drugi plan  ;)

Przybyłem więc samochodem w piątek o 14, pokoje zabukowałem ponad miesiąc wcześniej w cenie 112 zł za dwójkę, w Campanile i Premiere Classe przy ul. Towarowej 2 w Warszawie. Wszyscy znają ten obiekt, łączący trzy hotele jako Tulipa :) Czyli Golden Tulip'a. Nawet taksówkarzowi trzeba powiedzieć, że jedziesz do Tulipa na Towarową.

Z zaparkowaniem samochodu myk jest taki, że warto wjechać na podjazd dla taksówek, przejechać kawałek i zjechać, pobrawszy bilet, do garażu podziemnego, a następnie podejść do recepcji, odebrać pokój i zapłacić za samochód 60 zł/doba ( co ciekawe naliczają za przekroczenie czasu 6 zł za godzinę, ale od nas nic nie chcieli po minięciu dwóch godzin od pełnej doby).
Ja popełniłem błąd obejrzałem sobie budynek w Street View i wyszło mi, że wjazd jest najpewniej od ulicy Platynowej. Kosztowało to całkiem sporo objazdów, by wrócić na właściwe tory i zaparkować brykę. Można było sobie bezczelnie skrócić pod prąd, ale obsługa ostrzegała przed czekającymi na takich cwaniaczków miśkami.

Hotel od Towarowej: https://goo.gl/maps/aQ2uYqB2Hsw
Wejście do Premiere Classe jest z przeciwnej strony, od tej strony zaparkowałem i to był błąd: https://goo.gl/maps/NEg4LKWN4D52
Acha, kompleks hotelowy posiada jeden wspólny parking podziemny i gdzie się za niego nie zapłaci- jest tyle samo.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

frywolny trucht

#23
Ok. szesnastej przybył gratefullde z fioni ( albo fioni przybyła z gratefullde, zależy jak spojrzeć) i byli gotowi ruszyć na zwiedzanie tak o, od razu :)  Siłą rzeczy zaczęliśmy od wystawy w Golden Tulip, drzwi obok w tym samym budynku.  Piątek, początek wystawy, mało ludzi, aj lajk yt :)
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

frywolny trucht

U góry RCM ładnie, na dole Sonus Faber tak sobie i słabo Marantz z Dali. Na ostatnim zdjęciu, z prawej strony, poza kadrem, stoi Ken Ishiwata :)

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93