Wznowienie serii Polish Jazz

Zaczęty przez elem, Kwiecień 11, 2016, 21:51

Poprzedni wątek - Następny wątek

elem

Zacząłem słuchać Spisek Sześciu i jest ok.  To nie jest aż tak dobry sound jak z płyt nagranych w latach 60-tych, ale to raczej kwestia nagrania niż tłoczenia.



Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

gratefullde

Słucham właśnie Jonkisza, jest bardzo fajnie, dla mnie ok.
Płyta czysta, równa, zero paprochów. Znakomite tłoczenie, zero jakichkolwiek"obcych" dźwięków, cisza.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

MAC


gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

MAC

Tomek uznał, że mi sie nie spodoba za to stwierdził, że pokocham Sun Ship i dostałem dwie  ;D

Wypadek przy pracy  :)

gratefullde

Akurat Jonkisz Ci powinien podejść. Nagranie tak jak Tomek pisał, naznaczone czasem nagrania, tak to się wtedy robiło [emoji4]
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

amati74

Ja mam Jonkisza z 80' roku Tiritaka i jest świetny. Mam też Jonkisza z 87' Outsider I też wymiata.[emoji39]

gratefullde

Chodzi o to że ma swój sznyt brzmieniowy [emoji6]
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

paul_67

No i dobrze.Tak powinno być.Jakiś czas temu ktoś narzekał,że wszystkie te wznowienia brzmią tak samo :)

paul_67

Cytat: masza w Październik 21, 2017, 15:06Tomek uznał, że mi sie nie spodoba za to stwierdził, że pokocham Sun Ship i dostałem dwie  ;D
Wymieniasz czy odsprzedajesz za pół ceny ? :)

MAC

Zrobię jak ten koleś z Sondą 2  w ogłoszeniach ;)

Oczywiście wymiana z Tomkiem na właściwą.

gratefullde

Spisek Sześciu znakomity. Wstyd przyznać ale plyty nie znałem.
Teraz Ptaszyn wymiata. Pięknie.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

amati74

Też bym zakupił ten spisek sześciu ale psia krew inne wydatki[emoji58] ale co się odwlecze.....

MAC


GregWatson

Dzięki Tomek, właśnie dotarło.  Mieli jakiś problem techniczny z dowozem i dlatego tak późno.
Trochę tego i trochę tamtego też.

amati74

Koledzy powiedzcie jak ma się nowe wydanie "spisek sześciu" do wydania z 75 roku bo nie wiem które kupić [emoji41]

rudy-102

Kup oba. Będziesz wiedział ;) 8)

amati74

Cytat: rudy-102 w Listopad 16, 2017, 14:57
Kup oba. Będziesz wiedział ;) 8)
Nie da a się to będzie prezent dla mnie więc umiar muszę miec

miniabyr

Jak w dobrym stanie to oryginalne wydanie brać i się nie oglądać na nowe. Jak muzya się nie spodoba to przynajmniej wartość kolekcjonerską płyta będzie mieć!
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

amati74

Cytat: miniabyr w Listopad 16, 2017, 15:34
Jak w dobrym stanie to oryginalne wydanie brać i się nie oglądać na nowe. Jak muzya się nie spodoba to przynajmniej wartość kolekcjonerską płyta będzie mieć!
Muza się podoba oczywiście. [emoji3]

amati74

Tylko nie wiem czy kupić oryginał bo to z Discogs z Rosji
Mam obawę czy to będzie tak jak piszą NM
Niby wystawiający ma 100%pozytywy ale strach jest

malg

to zawsze loteria jest tymi opiniami i z jakością towaru
dopóki nie dostaniesz go do ręki to nie wiesz
ale czaem warto ryzykowac

amati74

A kupował ktoś z was z Rosji przez discogs jakieś dodatkowe opłaty?

elem

Przy tej wartości nie. Widzę, że za rejestrowaną przesyłkę chce 11 euro. Drogo :)

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

amati74

Tomaszu powiedz  mi to wznowienie spisek sześciu który mi wysłałeś do tłoczone z oryginalnych taśm czy z digitalu