TU WOŁAĆ!

Zaczęty przez frywolny trucht, Październik 16, 2016, 14:32

Poprzedni wątek - Następny wątek

moon

przeciez RSD to popelina;)
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

elem

Cytat: moon w Kwiecień 26, 2018, 10:47Ktos juz sprzedaje po 260 na fejsbuku z dostepnoscia od 4 maja, panie Tomku, a u Pana jak?

Troche taniej, jakies 250 zł z wysyłką. Ale muszę ciągnąć z EU bo UMP oczywiście nie ma w ofercie.


Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

moon

na razie celuje w takim razie w amazonu USA, stamtad wychodzi ok 150, nie wiem, skad te ceny za 2lp
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

kazan

Tomek , The Chuck Mangione Quartet (180g) (Limited-Edition) poproszę - jest na jpc jakby co  ;)
Kuzma Stabi SD + Stogi Ref313VTA + Dynavector DV-20X2LO , Jelco 750EB + Ortofon MC10 Supreme ,Dynavector DV-10X5 (shibata) , Husaria .
Burmester 051+052 , Kudos Super 10

paul_67

Co się dzieje z Tomkiem? Jestem zaniepokojony...

elem

Zajob w robocie (różne zajęcia), nawet w długi weekend :(
Do niedzieli powinienem się ogarnąć.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

paul_67

Ok, rozumiem.Nie ponaglam i czekam cierpliwie :)


elem

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

Michał


zalun

Tego Dave'a Hollanda i resztę to ja też bym chętnie wziął.
Ładne, a nie słyszałem wcześniej

elem

Za późno, aktualna dostawa importowa już rozsprzedana. Ale będzie następna :)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

moon

Tomek, bedziesz moze mogl miec tego Coltrane'a Both Directions at Once: The Lost Album w wersji 2LP?
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

Michał

Ja też po proszę,tylko w wersji CD ;)

gratefullde

Dla mnie dwie wersje ;D
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

elem

Tak, będzie. Sa dwie wersje winylowe i dwie cyfrowe - De Luxe (2LP, 2CD) i normalna (1LP, 1CD)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe


Piterski

Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

moon

Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

Piterski

O...  :o

A które tłoczenie lepsze?
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

elem

Pojęcia nie mam, które lepsze. Premiera 27 lipca. Inne soundtracki Erica Serry też wchodza do sprzedaży tego dnia.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

Piterski

A, którą tłocznie czy mastering byś obstawiał?
Bo może stą komiksową jest jak z wieloma wydaniami z GAD, czyli dupy nie urywa.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

elem

Obstawiałbym, że normalny czarny winyl z oryginalną okładką zagra lepiej. Firmuje to francuska firma Wagram, nie mam żadnego ich wydawnictwa. 

Przy okazji - zalegam kilku kolegom z odpowiedziami na PW i maile.  Jutro biorę urlop, aby nadgonić płytowe zaległości.
Miałem to zrobić w niedzielę, ale burza pozbawiła mnie zasilania popołudniowo-wieczorową porą  >:(
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

gratefullde

Tomasz, poproszę info na temat vinylu ostatniej płyty Dave Matthew s Band.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41

Jest na lp Oleś Brothers & Christopher Dell – Górecki Ahead ?