Ruskie bezpieczniki - zamówienie

Zaczęty przez MAC, Listopad 08, 2016, 20:44

Poprzedni wątek - Następny wątek

MAC

Jest inicjatywa kolektywu  ;)

Zbieramy chętnych na zbiorowe zamówienie czech wiader ruskich srebrnych wojennych niebezpieczników



Mam je od dawna i działają dobrze. Na dźwięk chyba też  ;)

Proponuje chętnych na wpisywanie w miarę czytelny sposób wielkości, wartości oraz ilości.
Koszt takiego bezpiecznika śmieszny. Jeszcze nie wertowałem dokładnie eBaya ale od 2 do 5 zl max.
Jak będziemy wiedzieli ile i jakich chcemy to poszukamy najtańszego źródła.

Proponuję ile? 2 - 3 tygodnie na zastanowienie i podanie wartości i ilości?

Melepeta

Przednia inicjatywa. Dzięki Maćku. Ja na pewno coś będę chciał. Napiszę niebawem.
Sprzęt jest dla muzyki, nie odwrotnie.

elem

super, zrobię przegląd i złożę zamówienie.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

gratefullde

Potrzebuje jakiegoś sprzętu by sprawdzić wartości które ma mój wzmacniacz? O jery, mam instrukcjem moszesz tam jest podane?
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

kawosz

Zawsze lepszy bezpiecznik ( tańszy na nervosa ) niż nowy klocek . Trzeba się ratować  ;D . Też się skuszę

Jakub

Ja poproszę:


  • T 0,8A (zwłoczny) - 8 szt.
  • 0,5A (zwykły) - 4 szt.

frywolny trucht

Bezpieczników jeszcze nie zbierałem. Skuszę się. Tylko nie wiem jeszcze jakie majo być.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

miniabyr

To ja chętnie 8 x 1,25 A  zwłoczny.
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

malg

Cytat: frywolny trucht w Listopad 08, 2016, 22:13
Bezpieczników jeszcze nie zbierałem. Skuszę się. Tylko nie wiem jeszcze jakie majo być.
to tak, jak ja  ;)


malg

Cytat: frywolny trucht w Listopad 08, 2016, 22:13
Bezpieczników jeszcze nie zbierałem. Skuszę się. Tylko nie wiem jeszcze jakie majo być.
Może trzeba zamówić po 2-3 sztuki wszystkich rodzajów - ja to ma być zbieractwo - to mozna kolekcje założyć  ;)

malg

a poważnie
czy ktoś wie jakie do 3910 są potrzebne - to ja chętnie zamówie, pozatym jeszcze sie rozejrzę czy mi do denona 755ER nie sa potrzebne

rudy-102

Jeli są zwłoczne 5,0 A to poproszę.

vasa

Cytat: malg w Listopad 08, 2016, 22:34
a poważnie
czy ktoś wie jakie do 3910 są potrzebne - to ja chętnie zamówie, pozatym jeszcze sie rozejrzę czy mi do denona 755ER nie sa potrzebne
A ja poproszę o cztery do Amplifona.
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

jamówię

32x6,3 taki chiba jest w Lebenie,jeszcze sprawdzę. Ja poproszę 4 sztuki. Maciek dzięki za wsparcie :)

MAC

W sobotę zacznę to jakoś zbierać do kupy w formie tabelarycznej.

gratefullde

Muszę jednak wytargać wzmacniacz i obejrzeć z tyłu jaki to bezpiecznik tam siedzi.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

triode

5x20  2A,zwłoczny
jestem chętny na 2szt.

moon

moze bym wzial jakis do cayin i espressivo, musze sprawdzic, chyba jeszcze nie bylo zamawiane?
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

MAC

Zbieramy chętnych do końca listopada.

gratefullde

To może zdążę odsunąć wzmacniacz  :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

rudy-102

Cytat: rudy-102 w Listopad 08, 2016, 22:58
Jeli są zwłoczne 5,0 A to poproszę.
Korekta. Powinno być 6,3 A - zwłoczny. 2 szt.

Melepeta

Ja poproszę takich 5x20 zwłocznych:
T1A-2szt.
T2A-2szt.
T4A-2szt.
T7A-2szt.
T10A-2szt.
Sprzęt jest dla muzyki, nie odwrotnie.

elem

Dla mnie 5x20 zwłoczne:

T1A-   6 szt.
T2A-   3 szt.
T3A-   3szt.
T10A- 2szt.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

jamówię

Muszę sprawdzić co mi w Nudzie siedzi,do soboty dam znać.

pelot

#24
Ja poproszę: zwłoczne  0,8 A 8szt
                                 2A    6szt
                                 3A    4szt
                                 3,15A 4szt