Fotografia

Zaczęty przez Keef98, Styczeń 16, 2017, 19:17

Poprzedni wątek - Następny wątek

fotobia

Posiedziałem, troszkę po aktualizowałem, może komuś spodoba się tak stronka porobiona. Jest też co posłuchać. Jakość nie najlepsza ale fajnie się ogląda z muzyką. Niestety pełna funkcjonalność omija mobilne przeglądanie.
http://fotobia.rozbark.net.pl/#/content/start/
Luxman PD 284, Advance Acoustic EZY-80, Art DJ Pre II, JMLAB Cobalt 816S

Bartolo

To ja mam tak.. ;)
www.facebook.com/Z.Tylu.Sklepu
www.facebook.com/TymczasemTytus
www.instagram.com/bartosz.mrozowski

Bartolo

... 8)
www.facebook.com/Z.Tylu.Sklepu
www.facebook.com/TymczasemTytus
www.instagram.com/bartosz.mrozowski

Bartolo

 ;D
www.facebook.com/Z.Tylu.Sklepu
www.facebook.com/TymczasemTytus
www.instagram.com/bartosz.mrozowski


daris666


Michał

Łał! Co to za góry? Himalaje?Karakorum? Ten najwyższy wygląda jak K-2

Bartolo

Himalaje.. Mount Everest... ;) A to niżej to Andy... Pogranicze Chile i Argentyny...
www.facebook.com/Z.Tylu.Sklepu
www.facebook.com/TymczasemTytus
www.instagram.com/bartosz.mrozowski

axolotl

Czym pstrykniete, ze tak zapytam?

malg

Cytat: fotobia w Grudzień 20, 2017, 20:26
Posiedziałem, troszkę po aktualizowałem, może komuś spodoba się tak stronka porobiona. Jest też co posłuchać. Jakość nie najlepsza ale fajnie się ogląda z muzyką. Niestety pełna funkcjonalność omija mobilne przeglądanie.
http://fotobia.rozbark.net.pl/#/content/start/
obejrzałem "jesień w krainie łemków" - b. fajne zdjęcia
brakowało mi tylko jednej rzeczy opisu "co to / gdzie to jest"
fajna strona

Pytanie - dlaczego flash ? - obecnie przeglądarki mają już technologię do robienia takich multimedialnych stron w HMTL
np:
http://www.cryptarismission.com/
zajrzyj ;D

malg

jeszcze a propo's "krainy łemków"
jeżdziłem tam przez blisko 20 lat - okolice Przemyśla, pogórze przemyskie
cudowna kraina, pełna bajkowych kraiobrazów, zagadek z historii, pozostałości po tamtych latach,
mam tam przyjaciół, prowadzą szkołę w ..... koło Fredropola - miejsca urodzin Fredry
długo by pisać



Bartolo

Cytat: axolotl w Grudzień 31, 2017, 18:41
Czym pstrykniete, ze tak zapytam?
Dwa rożne wyjazdy, dwa różne Canony. 5Dmk3 i 5DsR... Tu wiecej zdjec... Jakoby sie komuś nudziło.. ;) www.facebook.com/TymczasemTytus/
www.facebook.com/Z.Tylu.Sklepu
www.facebook.com/TymczasemTytus
www.instagram.com/bartosz.mrozowski

Michał

Przepiękna Czomolungma!
Trekking pod Anapurną-moje marzenie...

miniabyr

 :)   Czym by nie pstrykał to  widać że ma do tego talent . Mamy artystę na forum . A foty bajka !
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

Jakub

#139
Wydawało mi się, że wrzucałem, ale okazuje się, że nie.
Moje pstryki (starocie): http://kolouker.info

elem

Chyba wrzucałeś  albo poszło na PW, bo sufit "Kawy, herbaty..." zapadł mi w pamięci. Dla mnie bomba :)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

Jakub

Cytat: elem w Grudzień 31, 2017, 21:58sufit "Kawy, herbaty..." zapadł mi w pamięci.

Najlepszy jest krowi placek w bombonierce   ;D ;D ;D
Takie cuda tylko w Polsce.

tatachabera

Jakub - świetna fotografia!
Denon DP-59L, Kenwood KD-8030, Pre Phono MPW,  DL-103R, AT-430E, Elac ESG 796, Emotiva XPA-2, Emotiva XSP-1, Aria 926, CT-S710, Denon 3910,
STR-GX70ES, ST-SB 920 QS

gratefullde

Jakub, świetne. Brawo.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

nikhil

Cytat: Bartolo w Grudzień 31, 2017, 19:29Dwa rożne wyjazdy, dwa różne Canony. 5Dmk3 i 5DsR... Tu wiecej zdjec... Jakoby sie komuś nudziło.. www.facebook.com/TymczasemTytus/
Przeglądałem te zdjęcia z Indii , byłem tam już kilkanaście razy....fotki bardzo dobre czujesz ten kraj!
Ad Fontes, Ortofon M2 black, Lite Ga-31A, Saba acoustic monitor 140, Ultra HIFI professional ST 7140, Teac V- 3010, Teac PD-H 500c, Tascam 34

Michał

Cytat: Jakub w Grudzień 31, 2017, 21:49
Wydawało mi się, że wrzucałem, ale okazuje się, że nie.
Moje pstryki (starocie): http://kolouker.info
Biznes i Bieszczady rządzą. Świetne klimaty

Bartolo

Cytat: miniabyr w Grudzień 31, 2017, 20:32
:)   Czym by nie pstrykał to  widać że ma do tego talent . Mamy artystę na forum . A foty bajka !
Dziekuje.. Bez przesady.. Kwestia miejsca, czasu i szczęścia... Potem juz tylko wystarczy nacisnąć "spust"... I modlić sie by było ostre... ;)
www.facebook.com/Z.Tylu.Sklepu
www.facebook.com/TymczasemTytus
www.instagram.com/bartosz.mrozowski

Bartolo

Cytat: nikhil w Styczeń 01, 2018, 01:06
Cytat: Bartolo w Grudzień 31, 2017, 19:29Dwa rożne wyjazdy, dwa różne Canony. 5Dmk3 i 5DsR... Tu wiecej zdjec... Jakoby sie komuś nudziło.. www.facebook.com/TymczasemTytus/
Przeglądałem te zdjęcia z Indii , byłem tam już kilkanaście razy....fotki bardzo dobre
czujesz ten kraj!
Dzieki... Taki kraj... Kochasz, albo nienawidzisz... Ja jeszcze nie zdecydowałem... ;)
www.facebook.com/Z.Tylu.Sklepu
www.facebook.com/TymczasemTytus
www.instagram.com/bartosz.mrozowski

Bartolo

Sycylia... Bo nie lubię siedzieć w Święta w domu.. ;)
www.facebook.com/Z.Tylu.Sklepu
www.facebook.com/TymczasemTytus
www.instagram.com/bartosz.mrozowski

jjacek

#149
A ja takie klimaty lubie...:)