Dociążenie kolumn

Zaczęty przez amati74, Styczeń 29, 2017, 23:20

Poprzedni wątek - Następny wątek

vasa



Cytat: amati74 w Styczeń 30, 2017, 22:52
A to pewnie i tym krokodylu no no piękna sztuka i reszta misiów jako panele akustyczne[emoji12]

A jaki porządek w misiarni :)
W życiu mi się takiego ordnungu wśród pluszaków nie udało zaprowadzić.
:D
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

amati74

W mojej córki pokoju też jest taki ordnung bo moja żona to taki mały pożądkowy naziol, i misie na baczność stoją

amati74


vasa

Cytat: amati74 w Styczeń 30, 2017, 23:02
W mojej córki pokoju też jest taki ordnung bo moja żona to taki mały pożądkowy naziol, i misie na baczność stoją

amati74
Ciekawe co by było gdyby zamiast dziewczynki dostała dwa wściekłe budrysy z ADHD i Aspergerem ;D
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

amati74

Cytat: vasa w Styczeń 30, 2017, 23:06
Cytat: amati74 w Styczeń 30, 2017, 23:02
W mojej córki pokoju też jest taki ordnung bo moja żona to taki mały pożądkowy naziol, i misie na baczność stoją

amati74
Ciekawe co by było gdyby zamiast dziewczynki dostała dwa wściekłe budrysy z ADHD i Aspergerem ;D
Biedne budrysy by były u mojej żony nie ma zmiłuj masakra, zawsze się śmieje że jak by ją ktoś porwal to za dwa dni by ją odwiozł i mi zapłacił żebym ja wziął z powrotem [emoji12]

amati74


amati74

Znalazłem ładne podklejane kolce dla moich kolumnienek


amati74

amati74

Cytat: Melepeta w Styczeń 30, 2017, 21:26
Tannoye zmieniłem na Quadral Aurum-7, ale to na krótko. Potem były DIY. W Tannoy-ach nie było otworów na kolce, ja zastosowałem podkładki takie jak na zdjęciu. To są płytki regulacyjne zaworów w silniku Renault. Pod płytami granitowymi mam podklejoną cienką piankę. Obecne kolumny też dociążam, mimo że ważą bez mała 30kg.
A jakie są koszty takich przycisków granitowych w Polsce?

amati74


Melepeta

Za te dałem stówę z przesyłką od użytkownika owca01 z Alledrogo.
Sprzęt jest dla muzyki, nie odwrotnie.

amati74


kawosz

A takie też dociążać  ;D

vasa

Cytat: kawosz w Styczeń 31, 2017, 19:08
A takie też dociążać  ;D
To już prawie dwa i pół wieku :)

Tylko czego  ???
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

MAC


vasa

Cytat: masza w Styczeń 31, 2017, 19:19
Mam gdzieś takie  :o


Zaczęli od łyżki a teraz robią kolumny i Levinsony ?
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

MAC

Levinsonów to chyba w cepelii nie widziałem  :(

vasa

A na tym zdjęciu co Kawosz wkleił to nie Mark Levinson jest?
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

MAC

Jak żywy.

Odniosłem się tylko do łyżek kurpiowskich  :)

amati74

Cytat: kawosz w Styczeń 31, 2017, 19:08
A takie też dociążać  ;D
Wszystko dociążyc a jak[emoji12]

amati74