Wyśledzone na portalach aukcyjnych itp.

Zaczęty przez GregWatson, Maj 29, 2014, 14:16

Poprzedni wątek - Następny wątek

McGyver

Do mnie kiedyś przesyłka z Chin szła pół roku. Z czego dwadzieścia jeden tygodni leżała w Polsce na cle. W rezultacie w ogóle jej nie oclili. Kraina absurdu. Mam nadzieję że Cię pocieszyłem  ;)

Jakub

Hehe, nieźle. Czyli jeszcze poczekam :)

MAC

Cytat: juter22 w Styczeń 11, 2018, 20:47raczej nie jak doliczysz koszty wysyłki i cło z ZSRR
We wrześniu ściągałem z Rosji zakupione na eBayu lampy GM70 miedziane. 3 pary. Zadeklarowana wartość rzeczywistego zakupu czyli 500$ z przesyłką. Czekałem spokojnie przygotowany na wydatki na kwity z pocztowego urzędu celnego. Nie doczekałem się. Listonosz przyniósł wielka pakę bez grosza opłat.

malg

ja właśnie proceduje reklamację ze sklepem z płytami "multikulti project"
na stronie wystawiona płyta, ta którą chcę kupić (przynajmniej tak wynika z obrazka),
dostaje inne wydanie - choć tytuł ten sam, autor ten sam, index ten sam, ale okładka inna i rok wydania inny
dzwonie - co słyczę: że to dodruk i index sie zgadza,
zaczynam się zastanawiać czy to ignorancja sprzedawcy, sknerstwo czy qurestwo ?
bo zaczynam sądzić ze sprzedają coś, o czym nie mają pojęcia (przynajmniej w tym przypadku)
szkoda gadać


Michał

Z multikulti miałem identyczną sytuację,nawet barany za pomyłkę nie dały rabatu na drugą płytę.

GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.

tomekkk1

Cytat: GregWatson w Styczeń 14, 2018, 13:49
Tu może być ciekawie:

Kolekcja płyt winylowych 1800 szt.+ gramofon Goldring GR2, NAD PP2

https://www.olx.pl/oferta/kolekcja-plyt-winylowych-1800-szt-gramofon-goldring-gr2-nad-pp2-CID751-IDrksqj.html#9184f70538


A więc to tak wygląda szczęście :)
Ciekawe cóż takiego się stało, że się tego szczęścia ktoś pozbywa...

frywolny trucht

http://aukcje.wosp.org.pl/julia-hartwig-kolekcja-200-plyt-winylowych-i5797543

"I w Jej imieniu wystawiamy na licytację
Osobistą kolekcję 200 płyt winylowych
Julii Hartwig i Artura Międzyrzeckiego
Kolekcja przekazana na licytację dzięki uprzejmości córki Pani Julii.
Bogata kolekcja z gramofonem marki Fonica GWS-122 "Cyryl"
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

frywolny trucht

"Kolekcja małżeństwa poetki i poety - Julii Hartwig i Artura Międzyrzeckiego zawiera ponad 200 płyt winylowych przede wszystkim z muzyką klasyczną. Są też winyle z muzyką jazzową, piosenką francuską i rosyjską. Zbiór zawiera ulubioną muzykę poetyckiej pary, ale również płyty sprezentowane przez znakomitych gości domu lub przywiezione z zagranicznych podróży. Płyty mieszczą się w specjalnej przystosowanej do przechowywania winyli półce, na której mieści się również adapter z dwoma głośnikami."
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93


GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.

malg

Cytat: Michał w Styczeń 12, 2018, 07:00
Z multikulti miałem identyczną sytuację,nawet barany za pomyłkę nie dały rabatu na drugą płytę.
umka mi opowiadał ze ich nastraszył że napisze na stronie to mu zwrócili
ciekawe jak mnie potraktują, chyba oddam sprawę do rzecznika praw konsumenta, bo to ewidentne łamanie ustawy o prawach

Therion

Cytat: McGyver w Styczeń 11, 2018, 21:05Do mnie kiedyś przesyłka z Chin szła pół roku

Mnie pocieszyłeś. Czekam na paczkę z Lizbony. Nadana 19go grudnia, śledzenie stanęło na 21wszym w Lizbonie.

Ciekawe, czy dotrze przed wakacjami. Jak nie, to chyba polecę do tej Lizbony, zrobię włamanie i ją ukradnę.

Napiszą w prasie: Polak ukradł z lotniska w Lizbonie własną paczkę.
HI-END jest wówczas, gdy jesteś zachwycony. Ja jestem. Phast PP6L6, Audiolab 8200CDQ, Audio Academy Hyperion III LUX,  Transrotor Max,  Gold Note PH-10, Ortofon T-30, MC Rohmann, AT OC9/II, Denon DL 103R, AKG K702 i Sennheiser HD-660S. Kino Domowe: Denon AVR-X3500H. Poprzednio m.in. SE2A3, SE6V6, EL34, KT88, Ad Fontes itd.

tatachabera

#2517
Piekne "lodówki" się pokazały ;D Tylko patrzeć jak Masza wali do południowych sąsiadów  ;D

https://elektro.bazos.cz/inzerat/82962976/Tannoy-SRM-15XB-15.php

Jakbym miał gdzie postawić sam bym chyba po nie pojechał ;)
Denon DP-59L, Kenwood KD-8030, Pre Phono MPW,  DL-103R, AT-430E, Elac ESG 796, Emotiva XPA-2, Emotiva XSP-1, Aria 926, CT-S710, Denon 3910,
STR-GX70ES, ST-SB 920 QS

MAC

Wersja (B). Głośniki na piankowym zawieszeniu. Mogą basem urwać głowę przy samych piętach  ;D

Kaca mam, uchlałem się wczoraj  :o

Michał

Cytat: tatachabera w Styczeń 16, 2018, 10:03
Piekne "lodówki" się pokazały ;D Tylko patrzeć jak Masza wali do południowych sąsiadów  ;D

https://elektro.bazos.cz/inzerat/82962976/Tannoy-SRM-15XB-15.php

Jakbym miał gdzie postawić sam bym chyba po nie pojechał ;)
Wyglądają jak nowe. 125 kilo koron to ile jest na złotówki?

Michał

Cytat: masza w Styczeń 16, 2018, 10:29
Wersja (B). Głośniki na piankowym zawieszeniu. Mogą basem urwać głowę przy samych piętach  ;D

Kaca mam, uchlałem się wczoraj  :o
A co jak pianka padnie?wymiana na tekstyl?

tatachabera

Denon DP-59L, Kenwood KD-8030, Pre Phono MPW,  DL-103R, AT-430E, Elac ESG 796, Emotiva XPA-2, Emotiva XSP-1, Aria 926, CT-S710, Denon 3910,
STR-GX70ES, ST-SB 920 QS

Michał


tatachabera

Cytat: Michał w Styczeń 16, 2018, 10:54Czyli cena np. nowych Cornwall.

To chyba żaden argument dla Maćka ;D ;D ;D
Denon DP-59L, Kenwood KD-8030, Pre Phono MPW,  DL-103R, AT-430E, Elac ESG 796, Emotiva XPA-2, Emotiva XSP-1, Aria 926, CT-S710, Denon 3910,
STR-GX70ES, ST-SB 920 QS

GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.