Finał

Zaczęty przez frywolny trucht, Styczeń 25, 2015, 17:25

Poprzedni wątek - Następny wątek

frywolny trucht

Dla zwycięzców poszczególnych etapów.

frywolny trucht


gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

frywolny trucht


SzuB


gratefullde

Kufa, na pewno?
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

merlin1973

Arek Ty nas będziesz pytał w finale ??? ??? ???
Pozdrawiam S.CH.

frywolny trucht

Chyba tak, a co?

merlin1973

Nie nic,  :) :) :)  8) 8) 8)
Pozdrawiam S.CH.

frywolny trucht

Istnieje niebezpieczeństwo, że już pierwsza podpowiedź mnie zdekonspiruje. Warto być na czas.

SzuB

A strzelamy do skutku, czy jest jakis limit? I czy chodzi o jakis konkretny okres?

frywolny trucht

Jak będziecie we czwórkę- skłaniałbym się nawet do ekspresowego wariantu. Za jednym zamachem na pocztę kurs z nagrodami i mam z bańki.

frywolny trucht

Reguły finału dopiero poznacie :)

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

vasa

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

frywolny trucht

Zaczynamy finał.
Przedmiot: współczesny zespół i wcale nie tercet.
Reguły: każdy ma po jednym strzale, gdy trzy osoby powiedzą pas, pada moja podpowiedź i każdy znowu ma po jednym strzale,  gdy trzy osoby powiedzą pas, pada moja podpowiedź i każdy znowu ma po jednym,  gdy trzy osoby powiedzą pas, pada moja podpowiedź i każdy znowu ma po jednym,  gdy trzy osoby powiedzą pas, pada moja podpowiedź i każdy znowu ma po jednym,  gdy trzy osoby powiedzą pas, pada moja podpowiedź i każdy znowu ma po jednym...
Ten czwarty, który nie zdążył powiedzieć pas i tak traci strzał ze starej rundy. Podpowiedź- runda strzałów i pasów- podpowiedź- runda strzałów i pasów  i tak dalej.

Za chwilę zdjęcie podpowiedź i zaczynamy pierwszą rundę.

frywolny trucht

Start!

merlin1973

Pozdrawiam S.CH.

wojtek41

Los Lobos   :o

frywolny trucht


gratefullde

Vaya Con dios
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

frywolny trucht


frywolny trucht

2 x pas ( gratefullde i wojtek41) i lecimy dalej bez dania szansy strzału SzuB-owi.

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41

Zgoda -)  pas