Finał

Zaczęty przez frywolny trucht, Styczeń 25, 2015, 17:25

Poprzedni wątek - Następny wątek

gratefullde

SzuB, sorry ;)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

frywolny trucht

Dzikie wino.

masza

Wiem, wiem

Ale nie mogę powiedzieć :)

merlin1973

Rammstein widziałem to w teledysku ;) ;) ;)
Pozdrawiam S.CH.

masza

Cytat: merlin1973 w Luty 22, 2015, 19:18
Rammstein widziałem to w teledysku ;) ;) ;)
Tadaaamm :)

SzuB

I tak nie wiedziałem :)

frywolny trucht



To już jest koniec :)
Gratuluję!

wojtek41

Gratulacje...) 

merlin1973

W tym widziałem ich :) :) :)

Pozdrawiam S.CH.

gratefullde

Szybciutko w sumie poszło :)

Sławek gratulacje, Arek, masz przerąbane :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

frywolny trucht

Masza, ty mnie na ten motyw naprowadziłeś dziś pisząc a propos tercetu egzotycznego. No toć sombrera jak znalazł.

SzuB

Gratulacje! Strasznie hermetyczne zagadki. A akurat tego zespołu nie lubię :)

masza

Cytat: frywolny trucht w Luty 22, 2015, 19:24
Masza, ty mnie na ten motyw naprowadziłeś dziś pisząc a propos tercetu egzotycznego. No toć sombrera jak znalazł.
Hehe...
No faktycznie ;)

gratefullde

Córa kiedyś tego słuchała ale mnie nie wzięło... Do tego jeszcze trzeba było skojarzyć z teledyskiem a te rzadko oglądam niestety
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

frywolny trucht

A jak numer z odwróceniem zdjęcia? Odwracaliście monitory?
SzuB, ale to zespół z pierwszych stron gazet :)

merlin1973

Ja kilka utworów trawie ;) ;) ;) moge napisac,że to nie moja branża leczy oni mi do tego zespołu nie pasowali i zostało w pamieci :)
znaczy ci w tych kapeluszach :)
Pozdrawiam S.CH.

wojtek41

Teledyski...No tego tam... Ja z Pilsudskim szelakow slucham...)

Arek. Wystarczylo zdjecie skopiowac i odwrocic. Zaraz tam monitor....  :D

frywolny trucht

Ale jak było do góry nogami merlin jeszcze nie wiedział :)
Masza też wystrzelił po obróceniu.

merlin1973

Arek , głowę przekręcałem i nic nie widziałem.  :( :( :(
Ale gdy padały odpowiedzi typu -Los Lobos, wiedziałem,że to nie te klimaty,że może to byc podstęp  ;D ;D ;D
Pozdrawiam S.CH.

merlin1973

Przesyłka (płyty)  dotarła jak zwykle w stanie idealnym :)
2 dni temu.
Pozdrawiam S.CH.

frywolny trucht

Niech dobrze służą  8)
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93