II Etap

Zaczęty przez frywolny trucht, Styczeń 25, 2015, 17:26

Poprzedni wątek - Następny wątek

frywolny trucht


GregWatson

Zapraszam dziś na godz. 18:00
Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

Dziś zabawa jak dla przedszkolaków - SKOJARZENIA.

Każdego dnia przedstawione będą fotki na podstawie, których należy skojarzyć imię i nazwisko lub nazwę zespołu lub pseudonim artystyczny.

Masz jeden strzał dziennie. Podpowiedź pojawi się codziennie między 18.00, a 18:30. Zabawa trwa do soboty, do godziny18:00. W zależności od warunków jakie się pojawią w trakcie trwania konkursu, mogą pojawić się drobne modyfikacje.

Nowością tej edycji będzie to, że osoba, która wygrała etap, nie bierze udziału w kolejnych etapach. Dopiero w finale.
Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.

elem

Sto Tvarzy Grzybiarzy :) 
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

frywolny trucht

Nagły Atak Spawacza.

GregWatson

Pogadajcie z przedszkolakami, oni będą wiedzieć więcej. :)
Trochę tego i trochę tamtego też.

elem

Że jak? Nie zgadłem?  >:(  No to za karę wklejam :)

Nie puszczajcie przy dzieciach!

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

gratefullde

Santana

Ku..mać ;)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

il cattivo

Carpathian Forest ;)

GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.

gratefullde

Rezerwat

Kurcze ale trudne
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

frywolny trucht

Patrzę na lisa i widzę z jaką wyższością patrzy na mnie. "Nie wiesz głupku, co?"

GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.

Two-FacedGirl

Grzegorz Ciechowski
Pozdrawiam

gratefullde

niebiesko czarni


a co [emoji12]
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

frywolny trucht

Kto ma ochotę udusić Grega? Palec pod budkę :)

gratefullde

ja juz abstrakcją zasuwam... oby docelowo nie obstrukcją... Gregg, jak babcię kocham, to wszystko się nomen omen kupy nie trzyma
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Two-FacedGirl

Nie wiem jak wy ale normalnie nie mogę wyjść z LASU ;)
Pozdrawiam

frywolny trucht

Dwa grzyby na polanie,
A lis patrzy i szczy na nie.

Two-FacedGirl

Cytat: frywolny trucht w Luty 03, 2015, 19:03
Dwa grzyby na polanie,
A lis patrzy i szczy na nie.

;D
Pozdrawiam

GregWatson

Weźcie małe dziecko i spytajcie się co widzi. Jednak sposób widzenia dorosłych jest zupełnie inny.
Trochę tego i trochę tamtego też.

Two-FacedGirl

Cytat: GregWatson w Luty 03, 2015, 19:05
Weźcie małe dziecko i spytajcie się co widzi. Jednak sposób widzenia dorosłych jest zupełnie inny.

Ja mam tylko małego kota, niestety cholerny futrzak nic nie chce podpowiadać :-)
Pozdrawiam

Wireless

Greg - to jakaś totalna abstrakcja, muszę przyznać.
Przecież nie Rezerwat ... ?
Pozdrawiam, Wireless

Keef98

Cytat: GregWatson w Luty 03, 2015, 19:05
Weźcie małe dziecko i spytajcie się co widzi. Jednak sposób widzenia dorosłych jest zupełnie inny.
Gzybek, mapa Europy, lisek, mapa Polski i góry. To widzi dziecko ;) Może dziwny ze mnie dzieciaczek...? ;)
Poważnie. To jest straszny hardcore.