I Etap

Zaczęty przez frywolny trucht, Styczeń 25, 2015, 17:27

Poprzedni wątek - Następny wątek

frywolny trucht


wojtek41

Na zdjeciu chyba L. Buckingham ?
Fleetwood Mac ?

elem

Brawo Wojtek !!!

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

wojtek41

Dziekuje, dziekuje...)

elem

Chyba, że Frywolny powie "ni"  ;)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

wojtek41

Obaczym  ;)  ;D

frywolny trucht

Nie powie.
Brawo!
Pierwszym finalistą wojtek41.
Wojtek- czekasz do finału, kolejne etapy już nie dla Ciebie.

frywolny trucht

Acha wyjaśnienie.  Cyfra 4 bo zespół założyła czwórka,  ale standardowo skład był pięcioosobowy.
Buty, wiadomo obie panie lubiły takie zamszaki, bez dzwonów też nie dało się żyć...

Wireless

Ale to Twoje "4" i "5" to nieźle namieszało nam w głowach :)
Pozdrawiam, Wireless

merlin1973

Brawo Wojtek  ;D ;D ;D
ale też uznanie dla Arka, zagadka fajnie wymyślona, pamiec wzrokowa się przydała ;)
Pozdrawiam S.CH.

merlin1973

Cytat: wireless w Styczeń 27, 2015, 23:25Ale to Twoje "4" i "5" to nieźle namieszało nam w głowach
dokładnie, na różne sposoby kombinowałem :):)
Pozdrawiam S.CH.

Two-FacedGirl

Cytat: wojtek41 w Styczeń 27, 2015, 22:12
Na zdjeciu chyba L. Buckingham ?
Fleetwood Mac ?
Gratulacje Wojtek41, trudne było. Moim strzałem na dziś miało być Buffalo Springfield ?. Co do cyferek to myślałam że wokalista-w tym wypadku Stephen Stills urodził się w 1945r ?. Długie buty nosił, a na okładce jednej z płyt stoi przed taką samą drewnianą szopą jak na tych zdjęciach. Jak widać nie wszystkie drogi prowadzą do Rzymu?
Pozdrawiam

elem

Cytat: Two-FacedGirl w Styczeń 28, 2015, 15:37Moim strzałem na dziś miało być Buffalo Springfield

Że niby bizon ma cztery nogi a ogon piąty ?  ;) Pośmiejcie się ze mnie ,z mojego rozszyfrowanie, że to Led Zeppelin. Nie wierzyłem Frywolnemu w prosty sens numerków. Ale... podane były na obrazkach z dużym kontrastem, więc karkołomnie wpadło mi do głowy... LED. Potem zdjęcia z klipu z farmą, też skojarzyło mi się z jakimś filmem o LZ. I tak padła ta durna odpowiedź :)  Wiedziałem, że znam te zdjęcia. Jak Wojtek odpowiedział od razu skumałem klip. Wojtek świetnie podpowiada :)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

frywolny trucht

Przekaz podprogowy był. Na pierwszym zdjęciu z serii "Liitle lies" są dwie dwie szopy. Ta druga to Stevie Nicks.

elem

Teraz widzę, niezły powidok :)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

Two-FacedGirl

Cytat: elem w Styczeń 28, 2015, 19:05

Że niby bizon ma cztery nogi a ogon piąty ?  ;)

Zdjęcie bizona miało być na końcu :-)
Pozdrawiam