Dlaczego SBT / Squeezebox Touch i dlaczego jest najlepszy

Zaczęty przez palton_sralton, Wrzesień 06, 2015, 12:12

Poprzedni wątek - Następny wątek

palton_sralton

Cel, SBT!

Wszyscy wiedzą, że jako redaktor jest wiernym fanem Squeezebox Touch, w skrócie SBT. Można oczywiście wydać miliony na sprzęt, ale po co, kiedy jest SBT, który miażdży większość konkurencji. Słuchałem i nie słyszałem różnicy pomiędzy hi-endowymi źródłami za poważne pieniądze a SBT, a skoro jestem konstruktorem i redaktorem, to wiem co słyszałem, a uważający inaczej po prostu się nie znają lub nie dorośli to tej klasy brzmienia - tylko dla wtajemniczonych. SBT po prostu jest wybitny, szczególnie w moim szczególnie najbardziej niestabilnym systemie i pokoju odsłuchowym, który jest w notorycznej budowie.

Dlaczego SBT jest najlepszy:
- bo sam go używam,
- bo ja tak uważam,
- bo najlepiej zgrywa się ze Space One i aż boję się co będzie po premierze Space Two,
- cena kontra jakość jest niszcząca konkurencję,
- zajmuje mało miejsca,
- bo lubię go bardzo,
- bo ładnie wygląda,
- bo jest naszpikowany kosmicznom technologiom;
- lekki, mały, łatwo go przenosić na kujawskie i nie tylko odsłuchy;
- bo ...ja tak uważam.

Wszyscy fani SBT, harcerze, ręka w górę.

BOBSAPP

#1
Nie narzekam i przychylam się do jego zalet . Obecna konfiguracja spokojnie zmiotła Meridiana 507/24 - w każdym aspekcie a to wszystko -  na optycznym połączeniu (tak opluwanym w światku audio)... ;D ;D ;D ;)


SVART

I dobrze, że gra i nie masz powodu do narzekań! Najważniejsze, aby każdy był zadowolony z tego co ma.
Tak samo ma redaktor palton, ale on w hiendzie się porusza, a nie hi-fi.

MAC

Svart, "audiofilskie" nazwisko to Ci sie udało :)
Zmieniłem pieluchy :D

SVART

Ktoś już wspomniał, że rozchodzi się o to, iż cała audiofilska brać zazdrości znamienitemu testerowi jego audiofilskiego nazwiska. Tylko żeby mnie w tym wątku jeszcze nie zbanował, ...ale nie moze przecież, to nie AS, nie jest tutaj modem, ...jeszcze nie jest :).

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

vasa

Cytat: SVART w Wrzesień 07, 2015, 13:37Tylko żeby mnie w tym wątku jeszcze nie zbanował,
Mój tapatalk ignoruje bany :)
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

SVART

W takim razie jesteś kozak i możesz pisać za mnie (za nas) na AS w wątku o pokoju DiY na AudioShow 2015, bo redaktorro Trzeszoncy mnie zbanował, jak się zapytałem o której i w jaki dzień będzie można posłuchać Kuek i czy przy wejściu dla gości będą darmowe np. lampki wina :).

vasa

A próbowałeś sam przez telefon tam się wpakować?
Po tapatalku, znaczy?
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

Keef98

Serio Paltoniusz Ciebie za to zbanował?
Osobliwy z niego człek. ;)
Moze wkurzę Redaktora? :)

SVART


jt211

OK a kto pobije moje 17 punktów ostrzeżeń w kilka godzin pod dwoma nickami ???
No kto ??? Od Pantalna a od kogo :)

Keef98

Nieźle, mój rekord do 5 w ciągu paru godzin.
Zazdraszczam :)
Za co tyle dostałeś?

jt211

#13
Jam ci jest Sparton :) tutaj masz próbkę :
" Panie Redaktorze Robercie "Paltonie" Trzeszczyński czy można trochę bliżej o metodologii testów ?
Znaczysię co i na czym wibrowało ? Pozwoli Pan że zacytuję " 4.Czym bardziej miękkie materiały  podłogi/stolika, na których stoi sprzęt, tym bardziej poluzowany bas i mniejsza ilość góry pasma."
Mam pytanie co gdy np. 60kg stand ( kombinacja stali, drewna i piasku ) stoi na kolcach które oparte są na krążkach podklejonych filcem ?  "
A resztę sobie poczytaj tu: audiostereo.pl/wibroakustyka-teoria-i-praktyka_121630.html#entry3550008

vasa

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

SVART

Sparton, pamiętam ten post, dobry! :) Ale tędyskuję lepiej przenieść na bocznię myślę, bo to wątek książecy-paltonowski :).

frywolny trucht

Dlaczego Logitech wycofał się z produkcji tego cudeńka?
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

MAC


palton_sralton

Cytat: frywolny trucht w Wrzesień 07, 2015, 19:53Dlaczego Logitech wycofał się z produkcji tego cudeńka?

Będzie nowa wersja z solidnym upgradem. Jak jesteś zainteresowany, to radzę się przygotować, a przynajmniej warto posłuchać. Ja jestem ciekawy jak się ta nowa wersja zgra z moim niesłychanie niestabilnym systemie.

Do pozostałych szykan i żartów nie będę się odnosił, bo nie ma sensu walić głowom w mur. Przynajmniej jeden merytoryczny wpis się trafił.

Forumowicz Svart dostał bana bo zasłurzył, za multikonta na AS, w tym VIPratora, Palton_Industries, Palto_Referens, Ubermoderator_Palto, Turbo_Nitro_Platon i wiele innych.

Keef98

Serio stworzyłeś tyle nicków? ;) Hehe, konam :)

frywolny trucht

Cytat: palton_sralton w Wrzesień 07, 2015, 21:23Forumowicz Svart dostał bana bo zasłurzył, za multikonta na AS, w tym VIPratora, Palton_Industries, Palto_Referens, Ubermoderator_Palto, Turbo_Nitro_Platon i wiele innych.

Należało mu się. Sądzę, że Logitech ograniczy się do budowy myszy. Po co mu audiofilski hejt?
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

palton_sralton

Małe obudowy to przyszłość, tak samo ich obłość, o czym się przekonałem sam.

MAC

Panie pantalon!!
Właśnie przed chwilą nawyzywałeś mnie od chamów!

Masz wpierdol  8)

frywolny trucht

Stara śpiewka, ale to niski level, poczekaj na dwulicowych chamów :)
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

gratefullde

#24
W wątku o monitorach piszesz,  Pantaloniuszu Kulko , że skonczyłes 40 stke i masz problem z dołem i średnica a w szczególności z ich spowolnieniem. Bardzo Ci współczuję. Moje kondolencje dla wacka :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9