Marantz Sm-9

Zaczęty przez Piterski, Kwiecień 13, 2017, 22:42

Poprzedni wątek - Następny wątek

LampowY

Piotrek, rozmawiałem dzisiaj z Ondrejem.
Jak już kupisz od niego Luxmany to ja poproszę o prawo pierwokupu SM-9  8)

Piterski

No proszę widzę, że już się plotka rozniosła, że mnie się lampki zaczęły podobać ;D

Macku jeśli do tego dojdzie to najpierw się zwrócę do Ciebie, na razie się pragmatycznie przed lampami bronię ;)
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

LampowY

#52
Co tam będziesz się bronił. Im dłuższa obrona tym większe straty a walka z góry przesądzona  >:D

Oddawaj Marantza  ;D

miniabyr

Ja pierdziu ale recykling gratów  wśród audiomaniaków . To tylko ja wierny jestem sprzętom które kupuje !  ;)
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

Hubertrs

Cytat: Piterski w Styczeń 07, 2019, 18:35
No proszę widzę, że już się plotka rozniosła, że mnie się lampki zaczęły podobać ;D

Macku jeśli do tego dojdzie to najpierw się zwrócę do Ciebie, na razie się pragmatycznie przed lampami
Przed lampkami nie ma ucieczki

LampowY

Cytat: miniabyr w Styczeń 07, 2019, 19:15To tylko ja wierny jestem sprzętom które kupuje !
Taaa? Gdzie są stare audio knoty? Gdzie OTO? Gdzie dziadunio?  >:(

tomekkk1

Cytat: miniabyr w Styczeń 07, 2019, 19:15
Ja pierdziu ale recykling gratów  wśród audiomaniaków . To tylko ja wierny jestem sprzętom które kupuje !  ;)

Zmień sygnaturę na spis treści sprzętu - i inaczej będziemy rozmawiać. Wtedy będzie łatwy dostęp do tego, co można od Ciebie wydobyć  >:D ;D

tomekkk1

Cytat: Hubertrs w Styczeń 07, 2019, 20:14
Przed lampkami nie ma ucieczki

Nie ma. I przed kaseciakami też nie :D

cdt


malg

Cytat: Piterski w Styczeń 07, 2019, 18:35
No proszę widzę, że już się plotka rozniosła, że mnie się lampki zaczęły podobać ;D

Piotrek a jakie testujesz,
powiedz na ucho ::)
albo przyznaj się wszem i wobec ;D

Piterski

Grzesiu słuchałem Luxmanów i miałem hybrydowe końcówki Audiosynergi.
Trochę się boję coś do domu przytargać by mnie za mocno za serce nie ujęło ;)
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

miniabyr

Cytat: LampowY w Styczeń 07, 2019, 20:18
Cytat: miniabyr w Styczeń 07, 2019, 19:15To tylko ja wierny jestem sprzętom które kupuje !
Taaa? Gdzie są stare audio knoty? Gdzie OTO? Gdzie dziadunio?  >:(
No akurat na starych  kolumnach to grałem od 1998  i sprzedałem w 2017  więce trochę u mnie były . Oto SE jeszcze mam ! Dziadek był najkrócej i  wyparła go Helga . Helga to klas ciężka i trudną z jej jakością dyskutować . Więc jak widzicie raczej stały w uczuciach jestem . Elektrownię Audio Note zamieniłem na inną elektrownię tej samej firmy ............................a co do Marantz sm9 to świetna elektrownia . Piterski czy aby dobrze robisz ?
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

LampowY

Cytat: miniabyr w Styczeń 07, 2019, 22:54Piterski czy aby dobrze robisz ?
A zabrać ci Yarbo?  >:(

;D ;D ;D

cdt

Oj tam najwyżej sobie odkupi za jakiś czas   >:D . Ruch w interesie musi być  ;D .

Piterski

Cytat: miniabyr w Styczeń 07, 2019, 22:54Piterski czy aby dobrze robisz ?
Pawle jeszcze niczego nie sprzedaje ;D
Tak jak Ci wspomniałem dogadałem się na zakup CD.
Nic wielkiego, ot z półki tej co mój Marantz, nie zrujnuje się, a zaspokoję swoją ciekawość czy nie warto było go kupić te 20 lat temu.
Tym bardziej, że kolega mnie naciska bym mu odsprzedał mojego Denona 3910.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

LampowY

To kiedy przyjechać po Marantza?  >:D

malg

Cytat: LampowY w Styczeń 07, 2019, 23:00
To kiedy przyjechać po Marantza?  >:D
a ZG40 przyszły ?


cdt

Zlampizuj sobie coś ze stajni McG .W CDP to jednak świat poszedł do przodu .

miniabyr

Bosze jakie my plotkary som !  Plotkarstwo jak u fryzjera damskiego ..................podobno Piterski sprzedaje SM-9 słyszała pani ? :P
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

LampowY

Cytat: malg w Styczeń 07, 2019, 23:01
a ZG40 przyszły ?
A to jeszcze w zeszłym roku.
Stoją spakowane w garażu razem z JVC Sentymental Łan i czekają jeszcze na Emersona i wolny pokój  :)

LampowY

Cytat: miniabyr w Styczeń 07, 2019, 23:02Piterski sprzedaje SM-9 słyszała pani ? :P
Tak. Ondrej mi powiedział w tajemnicy  ;D