Mizushima special amp.

Zaczęty przez wojtek41, Maj 29, 2016, 18:24

Poprzedni wątek - Następny wątek

wojtek41

Amperex ma dobry bas i przestrzeń ? Pytam bo nie miałem z nimi styczności. Do momentu kupna wzmacniacza nie miałem nic na lampie 88.
Błąd, mam słuchawkowiec ale stał w zapomnieniu... :)

MAC

Amperex ma bardzo dobrą przetrzeń. Basem nie sieje na prawo i lewo, raczej dobrze go trzyma ale jego największą zaleta jest muzykalnośc i średnica.

Gdzie masz bardzo mi przykro Sidorowskiego?  >:(

wojtek41


MAC

O mało co bym Cie na ulicy nie poznał z tym szelakiem.
Wracaj natychmiast do bardzo mi przykro Sidorowskiego  :)

wojtek41


MAC

Cytat: wojtek41 w Czerwiec 17, 2016, 21:13Amperex ma dobry bas i przestrzeń ?

Ona ma w ogóle jakąś ogólną tendencję: kolka, wątroba, śledziona, noga.
;D


wojtek41


wojtek41

Cytat: masza w Maj 29, 2016, 20:57O brzmienie bym sie nie martwił. Nie słyszałem jeszcze lampy SE niskowatowej, która by przeciętnie grała. Zawsze to są brzmieniowe nirwany
Miałeś rację w 100%   ;)

MAC

No, teraz lepiej  8)

Cytat: wojtek41 w Czerwiec 17, 2016, 21:24
Miałeś rację w 100%   ;)

Proszę Pana, ja jestem umysł ścisły. Mnie się podobają melodie, które już raz słyszałem. Po prostu. No... To... Poprzez... No, reminiscencję. No jakże może podobać mi się piosenka, którą pierwszy raz słyszę.  ;D

wojtek41

Właściwie nic nie mam do dodania, więc powiem krótko...Nic tu dodać nie mogę... :D

MAC

Pan mówi o tekście, ale pan ma na myśli wyłącznie treści, których tu nie ma. Aha. No więc jeśli to jest forma bez treści, to nie ma to waloru obiektywności, no więc jest to formalizm. I to jest groźne, ale formalizm jest jeszcze groźny dlatego, że jak nie ma tam treści, to po prostu można tam sobie podkładać różne treści i może nawet takie, które by nam tu nie odpowiadały.

;D ;D ;D

wojtek41

I tu się sprawnie Macierewicz porusza  ;D ;D ;D

wojtek41

Znamy się mało. więc może ja bym powiedział parę słów o sobie. Urodziłem się w latach 60-tych, a on jest z 2006 roku  :D

MAC

Ma pan bilet ?
A Pan Ma ?
A skąd mam mieć.
No. To wchodzimy.

wojtek41

Byliśmy ostatnio z żoną w Hali Mirowskiej, gdzie ja miałem aparat Zorkie pięć, zrobiłem kilka zdjęć.  ;D


MAC

Zastosuj Amperexy bo bardzo niedobre dialogi są. W ogóle brak akcji jest. Nic się nie dzieje


MAC

Zgadzam się z przedmówcą. Przejdźmy od słów do czynów.

wojtek41

Tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych punktów, które stworzymy  :D

MAC

 Zachował się bardzo nieprzyzwoicie. Pozbawił mnie posiłku.  :o

gratefullde

Coś się ze wzmacniaczem stało ? ;D
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

MAC

Z tych naszych rozmów wyłania się idea występów i... jakich jeszcze nie było. Stworzenia czegoś zupełnie nowego. Nowa wartość może powstać jako synteza różnorodnych sprzecznych ze sobą wartości. Jeżeli chcemy osiągnąć nową wartość, musimy doprowadzić do konfliktu między tym co fizyczne, a tym co duchowe. Jeżeli natura, więc fizyczność, jest czymś pierwotnym, czyli tezą, to kultura jest jej antytezą, a synteza tym, co pragniemy osiągnąć. Gdy ktoś z nas gimnastykuje się, reprezentuje naturę, więc tezę, jeśli ktoś z nas śpiewa, reprezentuje kulturę, więc antytezę. Chcąc stworzyć sztukę na naszą miarę, musimy zwiększyć w niej udział wysiłku fizycznego, a dla antytezy i duchowego. I to jest nowa strategia syntezy. I to jest nowa koncepcja sztuki.

;D


gratefullde

Cytat: masza w Czerwiec 17, 2016, 22:25
Z tych naszych rozmów wyłania się idea występów i... jakich jeszcze nie było. Stworzenia czegoś zupełnie nowego. Nowa wartość może powstać jako synteza różnorodnych sprzecznych ze sobą wartości. Jeżeli chcemy osiągnąć nową wartość, musimy doprowadzić do konfliktu między tym co fizyczne, a tym co duchowe. Jeżeli natura, więc fizyczność, jest czymś pierwotnym, czyli tezą, to kultura jest jej antytezą, a synteza tym, co pragniemy osiągnąć. Gdy ktoś z nas gimnastykuje się, reprezentuje naturę, więc tezę, jeśli ktoś z nas śpiewa, reprezentuje kulturę, więc antytezę. Chcąc stworzyć sztukę na naszą miarę, musimy zwiększyć w niej udział wysiłku fizycznego, a dla antytezy i duchowego. I to jest nowa strategia syntezy. I to jest nowa koncepcja sztuki.

;D

Masza... zmykaj na siłownię ;D
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

MAC

Cytat: wojtek41 w Czerwiec 17, 2016, 22:25Ta....Ta...W tak pięknych okolicznościach przyrody...I niepowtarzalnej...

Hmm....

http://www.ebay.pl/itm/2-pcs-One-Pair-NATIONAL-Matsushita-7DJ8-PCC88-Audio-Tubes-JAPAN-vintage-version-/142009846336?hash=item2110724a40:g:ajkAAOSwLVZViUAx

Panie Kazimierzu! Ma pan klucz od kabiny?
Bardzo państwa, proszę nie podpowiadać. Bardzo proszę.

Napisz mi dane na PW to Ci te Matsushity w poniedziałek podeślę. Zanim kupisz z eBaya to sobie będziesz mógł posłuchać moich czy się spodobają.