PROMOCJE, WYPRZEDAŻE PŁYTOWE ETC. - rekomendacja użytkowników

Zaczęty przez wojtko9m, Czerwiec 30, 2014, 21:15

Poprzedni wątek - Następny wątek

finchers

Korn jednak dobra jakość  w porownaniu do Foo Fighters polecam.
NAD 356 + mod, Tannoy revolution dc6t se, DAC Audio-gd 1.32, sznurki Chord, muza Daphile, Marantz cd 52

christo

Media Markt poszedł na całość!
Klasyczne albumy Pink Floyd i Led Zeppelin po 44.99 za wydania jednopłytowe i 69.99 za dwupłytowe.
Tu szczegóły:
https://www.terazmuzyka.pl/aktualnosci/czytaj/plyty-winylowe-legend-rocka-w-mediamarkt-w-atrakcyjnych-cenach-lista.html
Victor QL-A70 (103R, Ortofon Rondo Blue), Ear834p clone by LH + trafa, 300B SET, ART Stiletto 6, Denon DVD-3910

marekw 76

stereo: Musical Fidelity M8XI,Ad Fontes z dwoma ramionami + AT-OC9ML/ll + Philips GP500 + NUDAmini (MM/MC)
Lector CDP 7tl; Denon 3910; Teac V 5000; YB Zonda S.
K.D: Marantz SR 6007; Tonsil Siesta 5.0; STX S 250 n

rudy-102


tomasz_pianista

Byłem w Media po drodze z pracy. Wszystkie PF i LZ wybrane, już pewnie są na allegro.

Natomiast znalazłem trochę tytułów Polish Jazz za 44,99zł:) I te już grzeją półkę u mnie:)
Grupa ratowania poziomu.

il cattivo

Też coś tam sobie przytargałem. I wybaczcie, ale nie potrafię robić dobrych zdjęć. Niczym.

tomasz_pianista

Ładnie:)

Ja zamówiłem przez Internet, bo brakuje mi Division Bell, resztę mam na starych tloczeniach.
Grupa ratowania poziomu.

il cattivo

W starym tłoczeniu z epoki posiadam jedynie "Meddle", wydanie węgierskie, żeby było zabawniej. Ot, taki rodzynek sobie będzie w kolekcji.

tomasz_pianista

Ja mam głównie niemieckie wydania, te dla mnie grają najlepiej. Miałem też z UK, Kanady, USA i chyba Portugalii:D
Grupa ratowania poziomu.

il cattivo

Też najlepiej znam Pink Floyd z niemieckich wydań, rodzice posiadają skromną kolekcję, której słuchałem od zawsze.

christo

Victor QL-A70 (103R, Ortofon Rondo Blue), Ear834p clone by LH + trafa, 300B SET, ART Stiletto 6, Denon DVD-3910

rudy-102

Cytat: il cattivo w Czerwiec 02, 2018, 01:13
Też coś tam sobie przytargałem. I wybaczcie, ale nie potrafię robić dobrych zdjęć. Niczym.
Wydał całe 500+ na płyty. Patologia.
;)

il cattivo

#437
Ale żonka stwierdziła, że i tak lepiej, niż bym na wódę miał wydać 😋

W zasadzie to traktuję te wydawnictwa jako materiały dydaktyczne dla młodego pokolenia.

rudy-102

Cytat: il cattivo w Czerwiec 02, 2018, 16:31i tak lepiej, niż bym na wódę miał wydać
No to by było zgodnie z programem ;).

GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.


jajacek1410

Cytat: GregWatson w Czerwiec 07, 2018, 22:24Biedra ogłosiła listę płyt jakie będą od jutra:
Jak zwykle archeologia. Rozumiem, że mogą podobać się tylko te piosenki, które już raz się słyszało :) Ja mam inaczej - wolę świeżynki, zwłaszcza wyciągnięte z jakiejś niszy. Za biedronkową cenę lub nieco drożej jest masa muzyki, na cd również ( nie mam uprzedzeń). Miałem chwilę słabości - polazłem do MM, rzucić okiem na promocję PF i Led Zeppelin. Może bym się złamał i coś kupił, po to tylko, by leżało na półce i cię kurzyło. Szczęśliwie wszystko wykupili:) A pieniądze wydałem na parę cdeków - Samaela, Ulvera i Lunatic Soul. I przynajmniej słucha się.
KEF iQ9, Yaqin 100b, Primare cd21, P-J Perspective, Goldring 1012, P-J Tube Box SEII, Kimber 4TC, 8TC, Audiomica Beryl, QED Siver Spiral, NEEL 7ES, listwa Tomanek

il cattivo

Okazało się, że jednak dość słabą mam silną wolę. Zarzekałem się, że nabędę jedynie "Lust for Life" i szlus. A już na pewno odpuszczę sobie "Kill'em all" bo w końcu mam angielskiego placka z Music For Nations '83. Ale ciekawość kurde zwyciężyła, tyle jest zachwytów nad tym nowym masteringiem, że wziąłem Metę również. Chyba "Master of Puppets" z poprzedniego rzutu zrobiło swoje.

Old Man Kensey

 ;D jam zakupił "So" P. Gabriela, do tego zaś zielone smoothie i jest pięknie  8)
System analogowy: Ad Fontes + Denon DL-110 + NUDAmini + Alauda 6C4C SET + NuPrime AC-4 + Zu Audio Omen

kefas


kefas

Ja mam Supertramp i szumi strasznie ale dźwiękowo jak na picturedisc to nie jest źle

Old Man Kensey

Jeszcze nie słuchałem, pewnie dopiero aż w niedzielę... za to nie mogę ściągnąć plików ze strony (jako bonus jest voucher), wyskakuje mi komunikat, że nie ma takiego kodu  :censored:
System analogowy: Ad Fontes + Denon DL-110 + NUDAmini + Alauda 6C4C SET + NuPrime AC-4 + Zu Audio Omen

Bartolo

Massive Attack bardzo cicho nagrana.. Słabo z dynamiką i basem.. ;(
Ma ktoś płytę z 2012...? Gra dobrze..?
www.facebook.com/Z.Tylu.Sklepu
www.facebook.com/TymczasemTytus
www.instagram.com/bartosz.mrozowski

krzysiek

Cytat: Bartolo w Czerwiec 08, 2018, 19:58
Massive Attack bardzo cicho nagrana.. Słabo z dynamiką i basem.. ;(
Ma ktoś płytę z 2012...? Gra dobrze..?

nie mam
podobny temat jest na FB, więc przed chwilą słuchałem CD - gra wręcz audiofilsko
Modwright KWI-200, Dynaudio Special 25, Chord Qutest, poprzednio na forum jako blackholesun

frywolny trucht

Cd ma wg mnie bas przewalony. Sądziłem, że winyl będzie bardziej zrównoważony. Ech  ::)
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93