DEPECHE MODE

Zaczęty przez SVART, Styczeń 04, 2017, 16:10

Poprzedni wątek - Następny wątek

elem

Potwierdzam, czarny placek brzmi świetnie. Poważna płyta, refleksyjna, do wielokrotnego posłuchania. Trzeba kupić CD, żeby nie zedrzeć w tydzień :)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

pan-troglodytes

Jest w środku karteczka a na niej  kod do ściągnięcia wersji cyfrowej, niestety tylko mp3. Trochę mnie to zirytowało i w ruch poszedł torrent, czego zwykle nie robię. Ale do takiego telefonu czy innego przenośnego grajka to mp3 chyba może być. Nawet jeszcze nie posłuchałem tej cyfrowej torrentowej wersji. Za to winyl razy kilka.

masza19

Lubię piosenki I różne inne dźwięki
Szczególnie jak mnie co wzruszy
Rzuca mnie się na uszy
Teraz będę już szczery
Wybrałem drogę kariery
Kariery na estradzie
Na pewno sobie poradzę

>:D

niestety nie ma chyba na YT

https://www.facebook.com/watch/?v=729208218476645&extid=NS-UNK-UNK-UNK-IOS_GK0T-GK1C&ref=sharing

kangie

Cytat: SVART w Styczeń 04, 2017, 16:10Przy okazji jest możliwość otworzenia generalnego wątku ku chwale DM .
Lubię DM. Mimo, że za dzieciaka byłem "metalem" i trącałem na schodach w szkole "depeszy" i "depeszówy". ;)

"People are people" - wciąż aktualne!
Life is too short for boring HiFi.

kangie

Mój faworyt. Lubię wrócić do tego albumu. Dlaczego? Bo kojarzy mi się w wyprawą rowerową do Monachium.
Life is too short for boring HiFi.

kangie

Cytat: SVART w Styczeń 04, 2017, 16:10Osobiście preferuję płyty od "Violator" w górę, a szczególnie "Ultra", "SoFaD" oraz "Exciter". Nowe płyty są wg mnie świetne. Z kolei czasy new wave to zupełnie nie moje klimaty, choć czasami można posłuchać.
Lubię początkowy okres. Lubię całokształt.
Life is too short for boring HiFi.

kangie

Cz. 2.
Life is too short for boring HiFi.

kangie

#32
Koncert

Cyt. Wikipedia:

Songs of Faith and Devotion Live – drugi album koncertowy brytyjskiego zespołu Depeche Mode, wydany 6 grudnia 1993 przez wytwórnie Mute, Sire i Reprise. Producentem wydawnictwa jest sam zespół. Album nagrywany był podczas światowej trasy koncertowej Devotional Tour trwającej czternaście miesięcy.

Album zawiera utwory zarejestrowane głównie w Liévin we Francji. Dwa inne utwory nagrano w Kopenhadze w Danii i Nowym Orleanie w USA. Prawie cały koncert wydany został na wideo Devotional w 1993.
Life is too short for boring HiFi.

kangie

#33
To jeszcze jedna.

Muzyka nie dla elit. Muzyka dla mas.
Life is too short for boring HiFi.

kangie

Lubię, ale boję się tego utworu. Budzi u mnie dziwne emocje.

Life is too short for boring HiFi.

kangie

Life is too short for boring HiFi.