Wyśledzone na portalach aukcyjnych itp.

Zaczęty przez GregWatson, Maj 29, 2014, 14:16

Poprzedni wątek - Następny wątek

brbr

Pewnie tak ale już śmiałości brak :))) Choć to z moich stron człek.

Piterski

Cytat: brbr w Luty 28, 2018, 18:04
Pewnie tak ale już śmiałości brak :)

Tak już się zniechęcił?
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

malg

Cytat: Piterski w Luty 28, 2018, 17:46
Cytat: brbr w Luty 28, 2018, 17:02
Nie okiełznał? https://www.hifi.pl/ogloszenie/audio/09/284438.php
Trzeba by mu go porządnie skalibrować, to może by jeszcze zmienił zdanie  ;D
tylko kto miałby pojechać do Bartoszyc ;D

Piterski

Cytat: malg w Luty 28, 2018, 19:03
Cytat: Piterski w Luty 28, 2018, 17:46
Cytat: brbr w Luty 28, 2018, 17:02
Nie okiełznał? https://www.hifi.pl/ogloszenie/audio/09/284438.php

Trzeba by mu go porządnie skalibrować, to może by jeszcze zmienił zdanie  ;D
tylko kto miałby pojechać do Bartoszyc ;D

No musiałby go Mahomet zabrać pod pachę i przyjechać do Góry  ;D
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

malg

ale może zdecyduje że warto ::)
bo przecież wiemy że warto

gratefullde

Jest w Was ta iskra desperacji ;D. To dobrze :D
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Piterski

No ja to nawet lubię te zabawy a ostatnio przez te mrozy to jakoś siły mnie nawet do słuchania muzyki opuściły to może bym się rozruszał  ;D

Powinienem sobie sprawić lampowe monobloki, zimą były by jak znalazł  ;D
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

gratefullde

Cytat: Piterski w Luty 28, 2018, 21:46
No ja to nawet lubię te zabawy a ostatnio przez te mrozy to jakoś siły mnie nawet do słuchania muzyki opuściły to może bym się rozruszał  ;D

Powinienem sobie sprawić lampowe monobloki, zimą były by jak znalazł  ;D

Ja od kilku dni słucham po kilka godzin dziennie... Zresztą ja bez muzy nie umiem żyć :) Monobloki nie są do tego potrzebne Piotrze :) Tylko ten gupiczas ;)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Piterski

Tak czas by się przydał,ale tak serio to trochę przystopowałem bo córka chorai nie chciałem ją męczyć głośną muzyką bo mieszkanie mam małe.

W sumie jak mi Ondrej w końcu poprawi Luxmana to będą i lampy, a że trochę ich tam w nim jest, to i cieplej się zrobi, a resztę doda klasa A w tranzystorze.
I tak to będzie i ciepełko i muzyka  :)
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

cdt

 >:D ;D http://allegro.pl/torba-z-biedronki-hit-i7207448622.html

Sprzedaję by zrealizować swoje marzenie o wiklinowym koszu na zakupy. Nowemu nabywcy torba na pewno odwdzięczy się długą, bezproblemową i tanią eksploatacją. Zapraszam do licytacji!

GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.

cdt

Ta zwłaszcza na przciwwagę na plastra  ;D . Tyle wydał a szkoda mu było kasy na nowe gumki . Jak nas sprzedawca czyta to podpowiem że po wymianie będzie sprawiać lepsze wrażenie
https://www.ebay.pl/itm/SME3009-SME3012-Coupling-Rubbers/192104355614?hash=item2cba4fd71e:g:zF4AAOSwg8FVApf5

GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.

Michał

Mój L78 jest ładniejszy i sporo,sporo tańszy. Oczywiście jest różnica pomiędzy Michellem a SME 12' ale mój jest zdecydowanie lepiej odnowiony  :P

GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

malg

Cytat: GregWatson w Marzec 06, 2018, 17:15
Fajnie popatrzeć.   :)

http://allegro.pl/lenco-l75-na-plincie-ramie-sme-3012-36-kg-i7220300132.html#thumb/1
sprzedawca napisał napęd bezpośredni a tam przecież idler (co widać na zdjęciach),
podobny grał ostatnio na spotkaniu z ORTOFON-em w piątek - teżz NOMOSA


cdt

Ale w ładniejszej plincie i ze sprawnym ramieniam  ;)

malg

na spotkaniu grał też Nothingam niestety z Quintet Black,
bo Ortofon MC Windfeld Ti się nie zestroił

EmilioE

Jest przepiękny Kredensik do wzięcia:
http://allegro.pl/gramofon-ad-fontes-wkladka-goldring-2100-i7232678692.html

Ale na końcu świata, niestety.
Jak go stamtąd ściągnąć?
ART Loudspeakers Deco 8 + Audion Sterling KT77, Braun L1030 + LAR IA120, Pioneer N-70AE, Moon 260Dt, Denafrips Pontus II, HiFiMAN HE-500

brbr

A gdzie wypada Twój koniec świata? :)

frywolny trucht

Szybko się zniechęcił. Jeszcze dobrze się wkładka nie rozegrała.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

brbr

No szkoda, człowiek z moich stron - nawet rozmawiałem z nim zalecając pewne kroki. No ale cóż. Dla zdecydowanych w sumie okazja, a transport zawsze można dogadać z kimś i podać grzecznościowo. Odpowiednie rozczłonkowanie i opakowanie, to chyba i na półpalecie zmieściłby się do wysyłki. Ale nie ryzykowałbym, swoje zawsze odbierałem.

cdt

Cena tego ADF nie jest specjalnie okazyjna . To cena jaką trzeba zapłacić za ADF we Wlocławku . Chyba że podrożały ?
Wkładka od razu do wymiany . Nie żeby było jakoś specjalnie drogo , ale tanio też nie jest

zalun

Dlaczego wkładka do wymiany? może ktoś lubi Goldringi...
Możnaby się też dogadać czy sprzeda bez wkładki - wtedy to bym nawet pomyślał. Trochę żałuję, że wziąłem ADF gdy zdecydowałem się na VPI.