Audiofilski fotel

Zaczęty przez GB, Grudzień 16, 2021, 14:43

Poprzedni wątek - Następny wątek

GB

Cytat: nosferartur w Styczeń 30, 2022, 13:07
Gdybym miał jakieś szlachetne Tannoye pewnie postawiłbym na eleganckiego chesterfielda z dedykowaną mu otomaną. Praktyczny mebel wtedy gdy nie zakłada się akurat na nią nóg można postawić jakąś tacę z kawą, herbatą, albo czym innym.
Mi nie odpowiada design tego fotela. Ja często przysypiam przy muzie. Dlatego opcja rozkładana to must.
______________
Pozdrawiam
Grzegorz

Piterski

Cytat: nosferartur w Styczeń 30, 2022, 13:07
Gdybym miał jakieś szlachetne Tannoye pewnie postawiłbym na eleganckiego chesterfielda z dedykowaną mu otomaną. [...]
Dla mnie super U+1F44D
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

nosferartur

#27
Mam fotel tej firmy (Gealux), ale ze 30-ci lat starszy. Idealnie wpasowuje się w Twoje potrzeby, aczkolwiek nie wiem czy w estetykę. Mój jest brzydszy od tego na fotce. Nie lubię podnóżków w kształcie zwisających jęzorów.

Zu Audio Druid, Zu Audio Mini Method sub, monobloki Antique Sound Lab AQ-1006(845), Hattor Audio Passive Preamplifier, Bel Canto CD 2, Sonore MicroRendu, Musical Paradise MP-D2 dac, gramofon Michell Gyro Dec + SME 309 + Benz Micro Glider SL , pre gramofonowe Gennett by Stanisław Dinter MC 100% lampy, Otari MX 5050 B2HD.

nosferartur

Aczkolwiek zdarzają się bardzo classy pomysły na ukrycie podnóżków i poprawienie proporcji fotela.

Zu Audio Druid, Zu Audio Mini Method sub, monobloki Antique Sound Lab AQ-1006(845), Hattor Audio Passive Preamplifier, Bel Canto CD 2, Sonore MicroRendu, Musical Paradise MP-D2 dac, gramofon Michell Gyro Dec + SME 309 + Benz Micro Glider SL , pre gramofonowe Gennett by Stanisław Dinter MC 100% lampy, Otari MX 5050 B2HD.

moon

ostatni to chyba dla audiofila dentysty ew. ginekologa;)
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

nosferartur

Zu Audio Druid, Zu Audio Mini Method sub, monobloki Antique Sound Lab AQ-1006(845), Hattor Audio Passive Preamplifier, Bel Canto CD 2, Sonore MicroRendu, Musical Paradise MP-D2 dac, gramofon Michell Gyro Dec + SME 309 + Benz Micro Glider SL , pre gramofonowe Gennett by Stanisław Dinter MC 100% lampy, Otari MX 5050 B2HD.

GB

Ten ostatni bardzo mi się podoba.
______________
Pozdrawiam
Grzegorz

GB

Z masażem.


________________
Pozdrawiam GB

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

wiki

Prosto od Lego?
To nie ten rozmiar.....  ;)
Kolumny JBL, transport, przetwornik, końcówka mocy (pro audio).
Kenwood Model 600, Sony 501, Lite przedwzmacniacz - działka

muda44

Taki używam ale do muzyki w tle. Wygodny jest ale do odsłuchów, dookoła głowy musi być wolna przestrzeń.