płyty z autografami artystów dla audiomaniaków

Zaczęty przez elem, Marzec 22, 2019, 21:04

Poprzedni wątek - Następny wątek

LampowY

Tomaszu, tym razem na Trakt poproszę wysyłkę  :np:

elem

Maciek, napiszę maila, bo trochę wiadomości mam do przekazania :)

Dziś wysłałem płyty do kolegów: kangie, cdt i kazan.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

Kangie

U mnie remont zakończony i popłynęła wczoraj muzyka po kilku dniach przerwy. Coś czuję, że dzisiaj zawita płyta RGG :)
Tomek, z góry dzięki za tę inicjatywę. Mam nadzieję, że nowy sklep wypali. Trzymam kciuki.

elem

O sklepie w odpowiednim wątku niebawem. Tyram, śpię po 4 godziny. Ale idzie mocno do przodu :)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

LampowY


amati74


Kangie

Płytka już się kręci w odtwarzaczu. Dzięki, Tomku.

LampowY

Niestety Poczta na moją wieś dostarcza raz na tydzień  ;D

elem

Dziś jadę odebrać nowe płyty (CD) Adama Bałdycha i Kuby Więcka - podpisane dla nas :)


Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

Kangie

Maciek, czy płyta RGG dotarła do Ciebie? Chłopaki nieźle grają. Niesłychanie dojrzałe granie.

LampowY

Cytat: Kangie w Kwiecień 16, 2019, 17:16
Maciek, czy płyta RGG dotarła do Ciebie? Chłopaki nieźle grają. Niesłychanie dojrzałe granie.
Nawet sporo płyt RGG. Chyba cała dyskografia.
Szczerze przyznam, że sie nimi nie interesowałem a teraz słucham płyt i jedna w jedną doskonałe.
Cytat: elem w Kwiecień 16, 2019, 15:45
Dziś jadę odebrać nowe płyty (CD) Adama Bałdycha i Kuby Więcka - podpisane dla nas :)
Masz Tomek jakiś zapas?
Co to za płyty bo mam już coś Bałdycha.

elem

Nowy Bałdych i nowy Więcek. Zapas jest :) Właśnie wróciłem, padam, muszę zwolnić...  8)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

LampowY

To jeśli mi ich nie wysyłałeś w przeszłości to poproszę.

Straciłem panowanie nad winylami i cd  :o

drizzt

To ja bym też poprosił podpisane RGG i Więcka  :)
Graty się zmieniają, Harbeth zostaje!

GB

Ja podtrzymuje prośbę o Adama. Proszę o kwotę do przelewu.

______________
Pozdrawiam,
GB

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

elem

Odpisze wszystkim , dajcie chwilę. wracam po 20-tej
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

elem

Cytat: elem w Kwiecień 17, 2019, 16:54Odpisze wszystkim , dajcie chwilę. wracam po 20-tej

i wrócił po 20-tej, jak tatuś, który poszedł śmieci wyrzucić i po tygodniu jak śmieć powrócił na rodziny łono...

Przepraszam wszystkich za długą nieobecność, ale wiele złych bakterii, wirusów i innego badziewia mnie dopadło. A przy tym zajęć tzw. nie cierpiących zwłoki, od groma. Jeszcze dobrze nie jest ale, mam nadzieję, idzie ku lepszemu.
Spróbuje jutro poogarniać wysyłki. Teraz rzuce okiem na forum, zobacze czy mnie nie wyklęliście w innych wątkach :)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

amati74

Cytat: elem w Kwiecień 23, 2019, 21:12
Cytat: elem w Kwiecień 17, 2019, 16:54Odpisze wszystkim , dajcie chwilę. wracam po 20-tej

i wrócił po 20-tej, jak tatuś, który poszedł śmieci wyrzucić i po tygodniu jak śmieć powrócił na rodziny łono...

Przepraszam wszystkich za długą nieobecność, ale wiele złych bakterii, wirusów i innego badziewia mnie dopadło. A przy tym zajęć tzw. nie cierpiących zwłoki, od groma. Jeszcze dobrze nie jest ale, mam nadzieję, idzie ku lepszemu.
Spróbuje jutro poogarniać wysyłki. Teraz rzuce okiem na forum, zobacze czy mnie nie wyklęliście w innych wątkach :)
Czy w razie co masz jakieś zapasy Więcka z autografem? Jak bym się skusił?

elem

oczywiście, Multitasking z pozdrowieniami od Kuby dostępny :)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

amati74

Swoją drogą świetna jest okładka tej płyty,  lubię takie. Kojarzą mi się z dawnym polskim plakatem, aż mi żal że zamówiłem tylko cd. Nic to nie długo mam urodziny więc.....