Okołomuzyczna żenada roku- 2014

Zaczęty przez frywolny trucht, Lipiec 23, 2014, 20:44

Poprzedni wątek - Następny wątek

Okołomuzyczna żenada roku 2014

Cycki Marylki
6 (54.5%)
Polowanie moherowych talibów na grupy metalowe
2 (18.2%)
Reaktywacja Ministry
1 (9.1%)
Magiczna okładka "Songs of Innocence"  U2
1 (9.1%)
Bełkoczący Panasewicz
1 (9.1%)

Głosów w sumie: 11

Głosowanie skończone: Styczeń 24, 2015, 21:06

frywolny trucht

Taki wątek, z największymi wpadkami okołomuzycznymi tego roku, proponuję. W zamyśle na koniec roku ankieta i tytuł Mistrza Żenady.

Rok Pański Anno Domini 2014 zaczęła z przytupem Maryla Rodowicz.



Sylwestrowa Moc Przebojów dla TV Polsat. Miejsce akcji- Gdynia.

GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.

il cattivo

#2
Proszę Państwa, żenada roku w muzyce rockowo-metalowej jest już chyba pewna. Po raz kolejny w ciągu ostatnich lat reaktywuje się grupa MINISTRY, Alowi  brakło siana na dragi... Ale przypał!
Za rok, góra dwa, pewnie kolejna ostatnia płyta i pożegnalna trasa koncertowa. Będzie obciach do kwadratu :)

Poniżej - Master of disaster (z dopiskiem: Aaa! Taki jestem zaj@#$ty!)

frywolny trucht


jajacek1410

   Kolejny raz odwołano koncert Behemotha, tym razem w Poznaniu.
   Do tego w Gdańsku odprawiono mszę w intencji nawrócenia Adama Darskiego i jego kolegów z zespołu.
   Powtórzyć tylko wypada za ks. Bonieckim, że Nergal to taki jasełkowy diabeł, a prawdziwy szatan objawia się niepostrzeżenie z zupełnie nieoczekiwanej strony. No cóż, nie wszyscy jednak to widzą...
KEF iQ9, Yaqin 100b, Primare cd21, P-J Perspective, Goldring 1012, P-J Tube Box SEII, Kimber 4TC, 8TC, Audiomica Beryl, QED Siver Spiral, NEEL 7ES, listwa Tomanek

frywolny trucht

Koncert Kata w moim mieście ma być oprotestowany przez grupkę debili zwołujących się na facebooku.
Co za wstyd! Co za wstyd!

Odezwa debili: "Hevimetalowy zespół Kat to ikona szatanistycznego i bluźnierczego grania. Od lat w swoich tekstach jawnie odwołują się do kultu diabła bluźniąc oraz obrażając naszą Wiarę! Czas powiedzieć dość!
My, bydgoszczanie, chrześcijanie - nie chcemy takich rzeczy w naszym mieście. Nie dla koncertu zespołu Kat! Koncert ma się odbyć 12 grudnia - proszę wszystkich o modlitwę oraz głośny protest. Pokażmy, że także mamy prawo głosu!
Planowane jest spotkanie modlitewne przed klubem Estrada w dniu 12 grudnia w celu modlitwy za członków zespołu oraz uczestników koncertu."

https://www.facebook.com/events/338324036352216/

frywolny trucht

p.s. Debil - pierwszy album studyjny niemieckiego zespołu punkowego Die Ärzte, wydany w 1984[1] przez wytwórnię Columbia. Łączny czas trwania to 38 minut 46 sekund.

wojtek41

Przeciez to chora inicjatywa jest...Niech sie nad soba pochyla i za wlasna glupote pomodla.

frywolny trucht

Jakiś robal wyżera Polakom mózgi. To plaga zachorowań. Idę zamontuję MF 100, żeby się uspokoić...

wojtek41


masza

Cytat: frywolny trucht w Grudzień 06, 2014, 14:42Co za wstyd! Co za wstyd!
Wstyd to być mieszkańcem Słupska :)
A toto... to tylko głupota.

wojtek41

W intencji za tych pomylencow, ide na impreze pic wodke  :)
Zaraz wychodze. Zdrowie wasze w gardla nasze  ;D

gratefullde

Na zdrówko :)

Też bym się napił ale nie ma oczywiście z kim.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

frywolny trucht

Pewnie najwięcej żenady pojawi się w Sylwestra, kto wie co na siebie założy, albo nie założy Maryla, ale jakby ktoś chciał teraz uzupełnić dotychczasowe zjawiska- proszę bardzo! W połowie stycznia sporządzimy ankietę i wybierzemy niechlubnego zwycięzcę  roku 2014!

masza

Okładka ostatniej płyty U2

fujjjj.....


Wireless

Cytat: frywolny trucht w Grudzień 06, 2014, 14:53
Jakiś robal wyżera Polakom mózgi. To plaga zachorowań. Idę zamontuję MF 100, żeby się uspokoić...
W Wawie przed koncertem Behemotha, gdzieś tak, chyba, o ile dobrze pamiętam, pod koniec października, też jaja dawali. Cała manifestacja przed Stodołą była. Najdziwniejsze z dziwnych to to, że wśród uczestników tego zgromadzenia można było młodych ludzi zauważyć...trucizna ślepego fanatyzmu zjadła im mózgi... A potem to już tylko 1 krok do ....
Pozdrawiam, Wireless

SVART

Cytat: frywolny trucht w Grudzień 06, 2014, 14:42Odezwa debili: "Hevimetalowy zespół Kat to ikona szatanistycznego i bluźnierczego grania. Od lat w swoich tekstach jawnie odwołują się do kultu diabła bluźniąc oraz obrażając naszą Wiarę! Czas powiedzieć dość!

Po tym poście aż wyjątkowo wszedłem na FB i napisałem, że dzięki tej darmowej reklamie i proteście chyba specjalnie pojadę na ten koncert KAT'a. Jak się można było spodziewać - usunęli mój wpis :) :) :). Żenła :).

frywolny trucht

Jest ankieta (na samej górze), proszę głosować na żenię 2014 :)

masza

Zagłosowałem na cycki.
Nie tyle cycki Marylki co na samą żenującą Marylkę.
Ludzie nie wiedzą, kiedy się z twarzą wycofać...

GregWatson

A mnie się zawsze cycki podobały, jak nie oklapłe to mogą być.
Trochę tego i trochę tamtego też.

gratefullde

Cytat: GregWatson w Styczeń 10, 2015, 21:14A mnie się zawsze cycki podobały, jak nie oklapłe to mogą być.

Dokładnie :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

masza

Panowie ale w tym konkretnym przypadku mamy do czynienia nie z cyckami tylko z góralskimi skarpetami :)

gratefullde

To od stania na bacznośc tak się jej porobiło?

Spocznij !
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

frywolny trucht

O ja! Przez brak obrazków nie zauważyłem kandydatury bełkoczącego Panasewicza. Sorry. Już naprawiam.

gratefullde

Ja bym tu jeszcze zgłosił kandydaturę Paltona z AS za całokształ rozwalania forum w 2014 r.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9