Kolumny tubowe odstąpię

Zaczęty przez vasa, Sierpień 23, 2019, 14:54

Poprzedni wątek - Następny wątek

vasa

Likwiduję moje mieszkanie w Buku.
W związku z tym mam na zbyciu moje tuby.
Pudła oddam za darmo. Odbiór wyłącznie osobisty.
Gdyby któryś chciał komplet z głośnikami Fostexa to 1000zł.

[emoji485][emoji377]

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

kefas


vasa

Zdjęć nie pokazuj [emoji12]

[emoji485][emoji377]

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

Alexander

Vasa, a może spróbuj tak:
"Oddam w dobre ręce dwa pięknie wykonane podwójne kwietniki, z centralnym  miejscem na doniczkę.
Kwietniki nie są malowane, by zachować jak najbardziej naturalny wygląd.
Polecam jako balkonowy/tarasowy/przydomowy mini ogród, którego pielęgnacja sprawi dużo radości, a bujna roślinność będzie cieszyła oko. Można również przygotować podręczny warzywnik, co przy obecnych cenach warzyw odciąży domowy budżet"

kefas

Poszło zapytanie na priv. Czekam :D

vasa

No i pojechały.
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

Piterski

Całe jako kolumny czy jako kwietniki?
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

vasa

Całe.
Posłuchane, zaakceptowane I zabrane w całości.
Nawet kable dorzuciłem [emoji4]

[emoji485][emoji377]

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

Alexander

A mogło się tam tyle marchewki urodzić...i pelargonie...  ::)

vasa

Cytat: Alexander w Sierpień 27, 2019, 12:01tyle marchewki
A czy Ty masz jeszcze jakieś stojące w kącie i bezproduktywnie kurz zbierające kolumny?
Chyba zaczynam wpadać w lekką panikę :o
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

Alexander

Z zwolnisz mnie z oglądania wiadomości? ::)
...to mam  ;D

Alexander

I przyznam się dlaczego pisałem o kwietnikach, otóż jakieś dwa lata temu wkurzyłem się na głośniki Visaton b200. Były w odgrodzie, w obudowie wentylowanej, w dużej obudowie zamkniętej, na sam koniec wylądowały do obudowy zamkniętej z projektu firmowego Solo20...i tez nie mogłem znieść ich jazgotu. Głośniki poszły w świat via znany portal aukcyjny, a obudowy stanowią śliczne doniczki do sosny koreańskiej na balkonie  :)

vasa

Cytat: Alexander w Sierpień 27, 2019, 12:26zwolnisz mnie z oglądania wiadomości?
...to mam 
No i szach mat.
Jestem bez ruchu :(

A co masz :)

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

Alexander

Cirrusy - te białe ze wstęgą. Miałeś je już kiedyś.
Na fotce są akurat czarne  :)

vasa

Cytat: Alexander w Sierpień 27, 2019, 12:45
Cirrusy - te białe ze wstęgą. Miałeś je już kiedyś.
A jesteś jutro w domu [emoji847] ?

[emoji485][emoji377]

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

vasa

Sprzedane.

[emoji485][emoji377]

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.