Electro Voice Interface D

Zaczęty przez miniabyr, Marzec 15, 2016, 05:05

Poprzedni wątek - Następny wątek

pelot

#701

http://www.canuckaudiomart.com/details/649275872-electrovoice-sentry-iii/

Może ktoś ma ciotkę lub wuja.
[/quote]

Wyglądają zaj....cie  :o  :P nie wiem po ile chodzą ale cena jest dość przystępna , kwestia przesyłki jaki koszt i czy zechciałby wysłać do Polski

pelot

Ktoś z naszego szacownego forum ma te Sentry na stanie?  Jak grają ?  Czy wymagają jakichś modyfikacji  ???  pewnie tak znając upodobania akustyczne w naszym kręgu ;D

kawosz

Nomos je prezentował na AS . To paczki do dużych pomieszczeń . W sobieskim zupełnie się nie sprawdziły za mały był pokój . Myślę żeby te tuby poprawnie  zagrały to z 6 metrów minimum potrzeba . Ale kolumny są ekstra .

szczemirek

Cytat: pelot w Sierpień 12, 2016, 07:08Ktoś z naszego szacownego forum ma te Sentry na stanie?  Jak grają ?  Czy wymagają jakichś modyfikacji    pewnie tak znając upodobania akustyczne w naszym kręgu

Ogłoszenie nadal aktualne!

pelot

Fajne są , u mnie jak znalazł ponad  40m2 moje Hummele  są jeszcze większe, gabaryty budy dają radę. ;) Kwestia jak to ściągnąć do kraju. Mam brata ciotecznego  w Kanadzie nie wiem czy by mu  się chciało zaangażować.  ??? 

kawosz

Na próbę pierwsza warstwa od spodu . Jak nie będę zadowolony to zawiozę do kumpla co ma lakiernie samochodową .

pelot

Kawosz , nie myślałeś o położeniu szelaku,  tak trochę pojechać po  klimatach Art Deco ??? . Myślę że powinno wyglądać nieźle.

kawosz

kładłem szelak na krzesełka i wiem ile to pierdzielenia  ;D szelak odpada  ;)

jamówię

Świetna robota Kawoszu,będzie Pan zadowolony :)
Zastanawiam się,czy znalazłbyś kiedyś czas na wystruganie pod moje Harbs,standów całkowicie ażurowych,takich jak Foundations stands,żeby dolna ścianka mogła też oddychać.Prosta konstrukcja,jak taboret,tylko bez siedziska,sama dziura ;)
P3 to maluchy,może nie byłby to wielki czelendż?

kawosz

Jak zrobisz projekt to we wrześniu mogę Ci pomóc . Co do koloru to będziesz musiał kupić bejce . Fluger był testowany mają fajną bazę kolorów choć pewnie identycznego się nie uda zrobić . Ja robię swoje razem z audio stołem mahoniowe .

jamówię


szczemirek

Dlatego po właśnie zakupione Electro Voice S-1503 pojadę osobiście do Niemiec.
No nie wytrzymałem i się pochwaliłem ;) Będą porównania...

MAC


szczemirek


MAC


gratefullde

Kawosz, jesteś podobny do kolumny ;)

Kocham moje Tannoy :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

szczemirek

Cytat: masza w Sierpień 13, 2016, 22:10Podobne do kawosza.

...i przez kawosza znalezione. Dziękuję ;)

ciechomir

Cytat: masza w Sierpień 13, 2016, 22:06
Takie estradówki?  :o


Pancerne. Wersja militarna chyba :D

szczemirek

a niech będzie militarna...

ciechomir

No widać, że mają czym zagrać.
Już mniej mi się nie podobają :)

MAC

No to szykuje się kolejna epopeja zwrotnicowa  :)

szczemirek

#722
Powoli, powoli! Narazie sie czeka na Tannojowa zwrotnicę choć i bez niej granie jest piękne.
A wracajac do EV to to sa 15" i to jest 99db 😁

kawosz

Cytat: szczemirek w Sierpień 13, 2016, 23:24A wracajac do EV to to sa 15" i to jest 99db 😁
Ondrej wyjechał z rodziną na wczasy . Szkoda bo by o nich napisał . To prawie taka sama konstrukcja jak moje . O dziwo średnio tonowy z estradowych gra lepiej niż z wersji cywilnej ;D . Ondrej ma oba i został z estradowym . Będzie Pan z nich zadowolony :)

szczemirek

Cytat: kawosz w Sierpień 14, 2016, 05:20Będzie Pan z nich zadowolony
Serdecznie Panu dziękuję za namiary na aukcję 👍 Poinformuję o stopniu zadowolenia. Pozdrowienia 🍀