Magnetofony kasetowe

Zaczęty przez Yacek, Maj 27, 2014, 22:49

Poprzedni wątek - Następny wątek

frywolny trucht

Kiedyś to kurła byo  ::)
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

rudy-102


sagittarius1

Cześć wszystkim maniakom przesuwającej sie taśmy.Sam wróciłem do młodości przypadkiem ,długo by mówić. W każdym bądź razie jestem dziś  troszke przypadkowym,ale szczesliwym posiadaczem Yamaszki kx-800.Za moich lat -sprzet nieosiągalny.A dziś mam cały komplet....no,powiedzmy .

merlin1973

Ładny zestaw. Gdzie kolumny?  ;)
Pozdrawiam S.CH.

sagittarius1

Proszę bardzo

coś się źle wkleiło,nie potrafie tego zmienić :(

merlin1973

 ;) ;)
Pozdrawiam S.CH.

sagittarius1

Noooo.....zaraz lepiej to wygląda.Dzięki wielkie :np:

Pboczek

Merlin ty czarodzieju jeden!  :D
Focal MiniUtopia + Line Magnetic 805IA + Lehmann Decade + Oracle Delphi MKI + SME 3009II + Goldring Elite

ziko369

Dostałem od kolegi UNITRA zrk m8047...
Ciekawe czy po wyczyszczeniu zagra?


ziko369


frywolny trucht

Gdy oglądam takie kanały na YT zaczynam myśleć, że jak oni, to dlaczego nie ja? A skoro ja to każdy :)

:)

https://www.youtube.com/watch?v=UEEZeXZiX58
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

merlin1973

Fajny kanał  ;)
Ktoś u nas na forum na DRAGONA  :o oni nie mają niestety  :(
Pozdrawiam S.CH.

jjacek

#2463
Zlapalem takiego Revoxa-...

GB

Cytat: jjacek w Marzec 15, 2021, 19:06
Zlapalem takiego Revoxa-...
Ładny.

Pozdrawiam,
GB

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

kefas

Mi Deck'i revoxa się nie bardzo podobają, są takie ,,surowe'' ale mimo to szukam ( najlepiej 215) i chce kupić bo podobno nagrywają/odtwarzają rewelacyjnie, wiec gratuluje zakupu.

audiokawosz

Jednak do Nakamichi dużo im brakuje . W cenie Revoxa można mieć ZX7 , DR 10 , DR 1.
Przyjdą takie czasy,że ludzie będą szaleni i gdy zobaczą kogoś przy zdrowych zmysłach,powstaną przeciw niemu mówiąc: Jesteś szalony,bo nie jesteś do nas podobny

jjacek

#2467
Cytat: audiokawosz w Marzec 16, 2021, 09:34
W cenie Revoxa można mieć ZX7 , DR 10 , DR 1.
Nie sadze ...moj jest po serwisie z wymienionymi kondensatorami i kosztowal mnie mniej niz 1/4 ceny podawanej na hifishark.

audiokawosz

Twoje prawo . Porównaj to się przekonasz . Ja miałem tą przyjemność . Zresztą nie tylko ja. Nie twierdze że to zły magnetofon ale swoje zdanie podtrzymuje. Które zresztą jest mało oryginalne bo tak twierdzi spora grupa osób posiadających i Revoxy i nakamichi.
Przyjdą takie czasy,że ludzie będą szaleni i gdy zobaczą kogoś przy zdrowych zmysłach,powstaną przeciw niemu mówiąc: Jesteś szalony,bo nie jesteś do nas podobny

masza19

jjackowi chodziło chyba o to, że za cenę swojego Revoxa nie kupi żadnego Naka, o których pisałeś bo kupił go po okazyjnej cenie a nie kwestionuje wyższość jednego nad drugim.
Przynajmniej ja tak odebrałem jego wpis...

kefas

Cytat: jjacek w Marzec 16, 2021, 15:58Cytat: audiokawosz w Dzisiaj o 09:34

    W cenie Revoxa można mieć ZX7 , DR 10 , DR 1.
Też tak to odczytałem.

audiokawosz

Mój błąd . A poza tym cały czas miałem na myśli B215 a one osiągają zawrotne ceny. Ten za to jest chyba trudny do upolowania . Fajny. Nie wiem jak gra więc cofam swoją ocenę sorki
Przyjdą takie czasy,że ludzie będą szaleni i gdy zobaczą kogoś przy zdrowych zmysłach,powstaną przeciw niemu mówiąc: Jesteś szalony,bo nie jesteś do nas podobny

jjacek

Gra bardzo dobrze .. 8)

GB

Cytat: jjacek w Marzec 17, 2021, 17:13
Gra bardzo dobrze .. 8)
Ma swój urok.

Pozdrawiam,
GB

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

masza19

i nienachalną urodę  :)