Menu główne

Dobry film

Zaczęty przez frywolny trucht, Lipiec 07, 2014, 10:51

Poprzedni wątek - Następny wątek

Lyset

'Zlota Rekawiczna'.
Bardzo dobry,mroczny i brudny film.
https://fdb.pl/film/881377-zlota-rekawiczka#
Kenwood BLM802WH/Kenwood BM450/Braun BT5090/Yamaha XSR900/Yamaha XF425

Piterski

Przeczytałem jego recenzję i to nie dla mnie. Nie lubię epatować się obrzydliwością dla niej samej.

Ja ze swej strony polecam inny film "Na noże", świetny lekko zabawny kryminał, coś w stylu Joe Alexa.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

vasa

Cytat: Lyset w Grudzień 01, 2019, 22:48Bardzo dobry,mroczny i brudny film.
Tak samo opisałbym czeski serial "Bez vědomí" (Nieświadomi) opowiadający o czeskiej rewolucji 89/90 oraz czasach wcześniejszych o 20 lat.
Jak zobaczyłem odtworzone realia tych lat to aż mnie zmroziło  :-[
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

Lyset

Hej vasa.Czy to serial?
Kenwood BLM802WH/Kenwood BM450/Braun BT5090/Yamaha XSR900/Yamaha XF425

moon

Cytat: vasa w Grudzień 01, 2019, 23:19Tak samo opisałbym czeski serial "Bez vědomí" (Nieświadomi) opowiadający o czeskiej rewolucji 89/90 oraz czasach wcześniejszych o 20 lat.

zaczalem w sobote, zapowiada sie ciekawie.
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

moon

Cytat: Lyset w Grudzień 02, 2019, 14:29Hej vasa.Czy to serial?

dokladnie, produkcja HBO Europe
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

vasa

Cytat: Lyset w Grudzień 02, 2019, 14:29
Hej vasa.Czy to serial?
Si Monsieur.

[emoji377][emoji1634]

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

Lyset

Dzieki panowie.
Odpuszcze,nie tykam seriali.
Kenwood BLM802WH/Kenwood BM450/Braun BT5090/Yamaha XSR900/Yamaha XF425

vasa

Cytat: Lyset w Grudzień 02, 2019, 14:41
Dzieki panowie.
Odpuszcze,nie tykam seriali.
No to obejrzyj na raz.
W przerwach można herbatę zrobić.

[emoji377][emoji1634]

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

Lyset

W przerwie to bym cmika spalil  :P
Poza tym brak HBO i telewizora.
Kenwood BLM802WH/Kenwood BM450/Braun BT5090/Yamaha XSR900/Yamaha XF425

muda44

Jak ktoś jeszcze nie widział polecam " buntownik z wyboru ".

wiki

Cytat: muda44 w Grudzień 02, 2019, 20:00
Jak ktoś jeszcze nie widział polecam " buntownik z wyboru ".
Całkiem fajny film...
Kolumny JBL, transport, przetwornik, końcówka mocy (pro audio).
Kenwood Model 600, Sony 501, Lite przedwzmacniacz - działka

Bartolo

A ja nie polecam "Le Mans". Nudny, aktorsko słaby (w większości), akcja średnia, i taka "amerykańska" laurka dla Forda.  A szkoda. Do kina nie warto, w domu na Netflix'e, z przerwami na siku, seks i ciasto z kremem. ;)  8)
www.facebook.com/Z.Tylu.Sklepu
www.facebook.com/TymczasemTytus
www.instagram.com/bartosz.mrozowski

Therion

Cytat: vasa w Grudzień 01, 2019, 23:19
Cytat: Lyset w Grudzień 01, 2019, 22:48Bardzo dobry,mroczny i brudny film.
(Nieświadomi) opowiadający o czeskiej rewolucji 89/90 oraz czasach

Oglądałem. Fajny. Klimat Czarnobyla.

Straszne to czasy były.

Obejrzałem też Irlandczyka. Trzeba to zobaczyć. To taka klamra zamykająca cały cykl filmów z tymi aktorami. Klasyka gatunku. Przemijają. A my z nimi.
HI-END jest wówczas, gdy jesteś zachwycony. Ja jestem. Phast PP6L6, Audiolab 8200CDQ, Audio Academy Hyperion III LUX,  Transrotor Max,  Gold Note PH-10, Ortofon T-30, MC Rohmann, AT OC9/II, Denon DL 103R, AKG K702 i Sennheiser HD-660S. Kino Domowe: Denon AVR-X3500H. Poprzednio m.in. SE2A3, SE6V6, EL34, KT88, Ad Fontes itd.

frywolny trucht

Mam problem z Irlandczykiem. Młodzi zasnęli szybko, żona później, a ja niby dotrwałem, ale nie pamiętam końcówki i mi głupio. Muszę jakoś podejść do powtórki, ale nie umiem sam oglądać. Ktoś chętny? ;)
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

frywolny trucht

"El Camino" Jako kontynuacja najlepszego serialu wszech czasów "Breaking Bad" .Film ponad dwugodzinny o perypetriach Jassie'go. Nada się i dla tych co nie oglądali serialu, jak i tęsknili za jakimkolwiek kadrem ze starymi dobrymi znajomymi. Świetnie skręcone, świetnie zagrane.

https://www.youtube.com/watch?v=_cTwv8j3r68

Dziś na Netflix premiera "Historia małżeńska": i to jest wyjątkowo ponure kino. O rozwodzie, o tym jak prawnicy wciągają obie strony w przepaść dla zarobionego szmalu.

https://www.youtube.com/watch?v=If9ziaw8U-s

Ten pierwszy rozbawił, zrelaksował. Drugi styrał mózg. Oba na Netflix.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

wiki

Skąd Wy macie czas na oglądanie tych seriali...
To są przecież tasiemce - pochłaniacze czasu...
...

PS. Nie widziałem jeszcze bardzo dobrego serialu....
Kolumny JBL, transport, przetwornik, końcówka mocy (pro audio).
Kenwood Model 600, Sony 501, Lite przedwzmacniacz - działka

frywolny trucht

Ja widziałem :) Przy czym mój wcześniejszy wpis traktuje o dwóch filmach. Nie serialach.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

wiki

A widzisz... otępiały jestem.... Właśnie wróciłem z małej libacji firmowej...
Trzeźwieję przy muzyce....

Co nie umniejsza mojego wpisu... Wątek dobry film okupowany przez oglądaczy seriali.... tak ja to odczuwam.... i taka jest moja opinia...
Kolumny JBL, transport, przetwornik, końcówka mocy (pro audio).
Kenwood Model 600, Sony 501, Lite przedwzmacniacz - działka

dino

Wczoraj młody przełączył na AMC i ujrzałem  :o
https://fdb.pl/film/857159-szescioglowy-rekin-atakuje#

Co to K ! Jest ? Produkcja 2018 !

vasa

Cytat: dino w Grudzień 06, 2019, 23:43szescioglowy-rekin-atakuje
I co?
Dobry był? Warto obejrzeć?
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

dino

Widziałem może 3 minuty.
I nadal jestem w szoku, że w 2018 roku można coś takiego nakręcić i co ciekawe jeszcze ludności pokazywać !
Co tam klimaty i wojny - ludzkość zasługuje na zagładę.

vasa

Cytat: dino w Grudzień 07, 2019, 00:05ludzkość zasługuje na zagładę.
Uuu...
Musiało być mocne kino skoro tak przeżywasz  8)
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

Therion

Cytat: wiki w Grudzień 06, 2019, 21:02
... Wątek dobry film okupowany przez oglądaczy seriali.... tak ja to odczuwam.... i taka jest moja opinia...

Poniewaz zmieniono formułę seriali. Kiedyś byl jeden odcinek co tydzień, teraz wrzucają cały sezon, można oglądać po 2-3 dziennie.

Tez bylem wrogiem seriali, ale po pierwsze, zaczęto produkować naprawdę świetne (wlaczam w to seriale dokumentalne) a po drugie, zaczeto produkować takie telewizory, ze obraz dech zapiera. Kino wysiada przy seansach w domu, włącznie z dźwiękiem.

Oglądając np Vikingow, plany sa tak świetne a jakość obrazu tak dobra, że mam wrażenie przebywania tam. Zreszta, miesiac temu byłem rzeczywiscie.
HI-END jest wówczas, gdy jesteś zachwycony. Ja jestem. Phast PP6L6, Audiolab 8200CDQ, Audio Academy Hyperion III LUX,  Transrotor Max,  Gold Note PH-10, Ortofon T-30, MC Rohmann, AT OC9/II, Denon DL 103R, AKG K702 i Sennheiser HD-660S. Kino Domowe: Denon AVR-X3500H. Poprzednio m.in. SE2A3, SE6V6, EL34, KT88, Ad Fontes itd.

Therion

Ale TV sluzy nie tylko do filmow i seriali. Oglądam koncerty, musicale, balet, koncerty m.powaznej
HI-END jest wówczas, gdy jesteś zachwycony. Ja jestem. Phast PP6L6, Audiolab 8200CDQ, Audio Academy Hyperion III LUX,  Transrotor Max,  Gold Note PH-10, Ortofon T-30, MC Rohmann, AT OC9/II, Denon DL 103R, AKG K702 i Sennheiser HD-660S. Kino Domowe: Denon AVR-X3500H. Poprzednio m.in. SE2A3, SE6V6, EL34, KT88, Ad Fontes itd.