Moja kolekcja - co mam na talerzu

Zaczęty przez juter22, Lipiec 26, 2017, 21:54

Poprzedni wątek - Następny wątek

lok

Cytat: cdt w Maj 23, 2018, 17:59
Przyszła paczka od Tomka . Oryginalnego tłoczenia nie słuchałem . Za to to wznowienie polecam z czystym sumieniem . Kichy nie ma jest ok .

A dioda mruga ?


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

McGyver

Cytat: lok w Maj 23, 2018, 20:32
Cytat: cdt w Maj 23, 2018, 17:59
Przyszła paczka od Tomka . Oryginalnego tłoczenia nie słuchałem . Za to to wznowienie polecam z czystym sumieniem . Kichy nie ma jest ok .

A dioda mruga ?


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
O to samo miałem zapytać ale mnie ubiegłeś.

elem

łee, co to za lamerskie pytanie  ;D  ;)  Diody nigdy nie było w wydaniu winylowym.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

Flip Back

Dzisiejsza dostawa. Zaraz będzie słuchane :-)

Flip Back

Blunderbuss - no powiem, że dawno nie słuchałem współczesnej, rockowej płyty tak dobrze nagranej. Świetne analogowe brzmienie, sporo powietrza i oddechu. A na miły dodatek brak ohydnego kodu kreskowego na okładce :-) Jest w formie naklejki, którą łatwo można usunąć. Dobra robota!

il cattivo

Odrobina wyciszenia...

Lyset

Wyciszenie?Wrecz przeciwnie!



Kenwood BLM802WH/Kenwood BM450/Braun BT5090/Yamaha XSR900/Yamaha XF425

moon

Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

gratefullde

Ja [wulgaryzm].... Serduszka? Serio?
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

frywolny trucht

Ta okładka jest przesłodzona jak My Little Pony. Dziwne, że tego nie widzisz.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

gratefullde

Widzę tylko efekty długotrwałego Monsanto [emoji23]
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

moon

Cytat: gratefullde w Maj 25, 2018, 22:10Ja [wulgaryzm].... Serduszka? Serio?

oczywiscie, uwielbiam ten album
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

gratefullde

Cytat: moon w Maj 25, 2018, 22:27
Cytat: gratefullde w Maj 25, 2018, 22:10Ja [wulgaryzm].... Serduszka? Serio?

oczywiscie, uwielbiam ten album
Serduszko... w rytmie cza cza?
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

moon

cza cza to blizej drugi album Pungent Stench:)
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

nosferartur

Nie chciałbym kolegów wqrwić swoją ignorancją, ale czy ktoś może mi przeliterować nazwę zespołu i tytuł?  :smok:
Zu Audio Druid, Zu Audio Mini Method sub, monobloki Antique Sound Lab AQ-1006(845), Hattor Audio Passive Preamplifier, Bel Canto CD 2, Sonore MicroRendu, Musical Paradise MP-D2 dac, gramofon Michell Gyro Dec + SME 309 + Benz Micro Glider SL , pre gramofonowe Gennett by Stanisław Dinter MC 100% lampy, Otari MX 5050 B2HD.

moon

Cytat: nosferartur w Maj 25, 2018, 22:37Nie chciałbym kolegów wqrwić swoją ignorancją, ale czy ktoś może mi przeliterować nazwę zespołu i tytuł?  :smok:

Pungent Stench - For God Your Soul... For Me Your Flesh
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

tomekkk1

Cytat: nosferartur w Maj 25, 2018, 22:37
Nie chciałbym kolegów wqrwić swoją ignorancją, ale czy ktoś może mi przeliterować nazwę zespołu i tytuł?  :smok:

Pungent Stench - For God Your Soul... For Me Your Flesh

tomekkk1


moon

Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

tomekkk1

Cytat: moon w Maj 25, 2018, 22:56
siup Perla Chmielowa:)

Zazdraszczam, ja mycha+cola ;)

moon

wolalbym jakiegos krafta, ale zostalem z Malym dziedzicem i jedyne, co moglem zrobic, to skoczyc do pobliskiego spozywczego;)
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

juter22

Słucham i słucham i przestać nie mogę  8) 8) 8)

GregWatson

juter22 - skrobnij coś o tym gramofonie jak Ci się sprawuje. Może mi się kiedyś taki trafi. Czytałem o nim trochę i ma sporo zalet. Jak na tamte czasy powstał niemal w technologi kosmicznej (niektóre jego elementy). Ciekaw jestem jak to wygląda na tle wcześniejszych Twoich doświadczeń z gramofonami.

Pozdrawiam
Grzesiek
Trochę tego i trochę tamtego też.

Lyset

Laibach ‎  'Also Sprach Zarathustra'.Przegenialny album.Moim zdaniem najciekawsze wydawnictwo muzyczne 2017 roku.
Pungent Stench ‎  'Dirty Rhymes And Psychotronic Beats'.Kolejny serduszkowy material Wiedenskich wesolkow.

Kenwood BLM802WH/Kenwood BM450/Braun BT5090/Yamaha XSR900/Yamaha XF425

il cattivo