audiomaniacy.pl sprzedają na FB

Zaczęty przez frywolny trucht, Listopad 08, 2018, 20:12

Poprzedni wątek - Następny wątek

frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

dino


frywolny trucht

Ja, jako ja- założyłem, a dynamika FB uczyniła swoje. Część ludzi u nas się ogłasza, część nie.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

LampowY

Przejrzałem kilkadziesiąt ogłoszeń i większość to niestety śmietnik  :-\

cdt

Taki urok ogłoszeń na FB . Fora są oazą ,, skompstwa ,, ale FB przebija fora parę razy  ;D . Stąd też takie sprzęty . Czasem się cos znajdzie jak np mój dziadek  ;D czy Luxma SACD za 10 koła w zeszyłm roku ( sklepowa 36k :O )

dino

Ale w sumie miło, że coś takiego jest  ;D
Kultowe Diory ....
Bez moderacji zaraz na FB jako audiomaniacy wylansujemy kultowego Amatora Hi-Fi na klocek nr 1.
I wyjdzie (k. znowu polityka) z worka co kto lubi.

Old Man Kensey

Nie wiem, gdzie to napisać... czy można zwrócić uwagę Sprzedającym, aby po sprzedaniu wystawionego przedmiotu - zamykali swój wątek? Chodzi mi o ogłoszenia na forum, w dziale "Sprzedajemy / kupujemy".

Dziękuję i pozdrawiam!
System analogowy: Ad Fontes + Denon DL-110 + NUDAmini + Alauda 6C4C SET + NuPrime AC-4 + Zu Audio Omen

LampowY


frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

Piterski

Cytat: frywolny trucht w Styczeń 22, 2019, 18:33
Albo napisać- sprzedane ;)
Lepiej zamykać, widać które nieaktywne. Ja się do prośby kolegi przychyliłem i moje nieliczne aukcje pozamykałem.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

Old Man Kensey

Dziękuję za zrozumienie. Lepiej zamykać, ja widzę kłódkę i nie tracę czasu na przeglądanie oferty - skoro jest sprzedane.
System analogowy: Ad Fontes + Denon DL-110 + NUDAmini + Alauda 6C4C SET + NuPrime AC-4 + Zu Audio Omen

frywolny trucht

OK. Stosowny dopisek znalazł się w regulaminie i tyle można zrobić. Apelować.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

GregWatson

Wszystkie operacje handlowe typu: kupię, sprzedam, zamienię proszę umieszczać na grupie fb:

audiomaniacy.pl - kupię, sprzedam.

Dla porządku w grupie fb audiomaniacy.pl w dniu jutrzejszym wszystkie oferty handlowe będą usunięte.
Trochę tego i trochę tamtego też.