Czy posiadacie jakieś zabytkowe autko poniżej 1992r

Zaczęty przez Mikut1982, Sierpień 03, 2019, 16:33

Poprzedni wątek - Następny wątek

Mikut1982

Mamy w pracy firmowe viano i rdzewieje w oczach.  Niedługo nogi nam wpadną przez podłogę.   Auta są teraz bezpieczniejsze, ale nie są tak solidne i wytrzymałe jak kiedyś.  Teraz w niektórych autach napęd Quatro to tylko karykatura.

Mikut1982

Teraz mam opcje full bieda i nawet poduszki powietrznej nie mam.  Jedyne udogodnienia to pasy bezpieczeństwa.  Ale i tak kocham to auto.  Nawet nie chce myslec jakbym miał jakiś wypadek, nic mnie wtedy nie ochroni.

frywolny trucht

Mistrzami bezpieczeństwa biernego byli wtedy Japończycy, wymyślili mikrowany, w których integralną strefę zgniotu stanowił kierowca i pasażer z przodu.
Subaru Libero. Pomyślałby kto? Subaru  :o :o
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

Mikut1982

Znacie jakieś powiedzonka typu.
Jeżdżę klasykiem a nie plastikiem.
Albo , koła są cztery ale cylindrów musi być pięć. To tak dla rozluźnienia emocji😄

Hubertrs

Cytat: Mikut1982 w Sierpień 04, 2019, 15:19Auta są teraz bezpieczniejsze, ale nie są tak solidne i wytrzymałe jak kiedyś.
Wlasnie dla tego nie robi sie solidnych aut, powstaja noee rozwiazania, dzisiaj malo kto chce jezdzic wiekowym samochodem, 5cio latek to juz staruszek , ta tendencja jest w kazdej branzy

Alexander

Cytat: Mikut1982 w Sierpień 04, 2019, 15:31Znacie jakieś powiedzonka
Znamy. Bez gwiazdy nie ma jazdy  :)

frywolny trucht

Cytat: Hubertrs w Sierpień 04, 2019, 16:02dzisiaj malo kto chce jezdzic wiekowym samochodem

A mnie się widzi, że ludzi u nas zwyczajnie stać już na nostalgię. To będzie drugi, trzeci samochód, ale coraz częściej się widuje.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

nosferartur

Zu Audio Druid, Zu Audio Mini Method sub, monobloki Antique Sound Lab AQ-1006(845), Hattor Audio Passive Preamplifier, Bel Canto CD 2, Sonore MicroRendu, Musical Paradise MP-D2 dac, gramofon Michell Gyro Dec + SME 309 + Benz Micro Glider SL , pre gramofonowe Gennett by Stanisław Dinter MC 100% lampy, Otari MX 5050 B2HD.

Hubertrs

Cytat: frywolny trucht w Sierpień 04, 2019, 16:19
Cytat: Hubertrs w Sierpień 04, 2019, 16:02dzisiaj malo kto chce jezdzic wiekowym samochodem

A mnie się widzi, że ludzi u nas zwyczajnie stać już na nostalgię. To będzie drugi, trzeci samochód, ale coraz częściej się widuje.

Co nie bedzie powodowalo tego iz koncerny przestana miec  to gdzies, podobnie jest z muzyka, wiekszosc piosenek jest masterowana pod sluchawki do iphonea a nie Feywolnego haajend

Mikut1982

Dziś byłem na małej imprezce a tam...

Mikut1982


paul_67

O, rejestracje z mojego miasta :) PWR to Września.

Mikut1982

To niedaleko mnie.  To nie do końca prawda  że mało kto chce jeździć zabytkiem.    U mnie w okolicy był zlot. Organizatorzy nie spodziewali się tylu ludzi.  Zjechało się ponad 200 pojazdów. Byłem u gościa co ma ich ponad 30 w tym jedno co a aż 91lat no ale to już trzeba mieć trochę funduszy. 

Melepeta

Byłem w zeszłą niedzielę w zoo w Zamościu. A tam stało takie auto
Sprzęt jest dla muzyki, nie odwrotnie.

Mikut1982


Melepeta

A jak ma wyglądać Warszawa, jak nie jak Warszawa :)
Sprzęt jest dla muzyki, nie odwrotnie.

Mikut1982


Mikut1982

Jak chodzę do pracy to od 14 lat stoi tam Passat..  pstrykne jutro fotkę.  Trochę już zmęczony ale stoi cały czas na dworze.  Wrzucajcie foty jak zobaczycie coś ciekawego. 

Alexander


tomekkk1

Posiadany w latach 2007-2009:
VW Scirocco Scala, rocznik 1991. Małe, lekkie, bardzo szybkie - poprzedni właściciel (mechanik samochodowy) wydłubał z niego 140KM. Z silnika 1.8, który fabrycznie miał 112KM.
Właściwie to go nie kupiłem. Znalazłem ogłoszenie - sprzedam sprzęt nagłaśniający: 2 x 12" Suby, wzmacniacz i cztery głośniki, auto gratis ;D

















:)

Mikut1982

No niczego sobie autka.  Dziś już rzadko spotykane.   

Mikut1982


Mikut1982

Kiedyś jeździli nim do pracy.  Teraz rzadko co wyjeżdża. 

Mikut1982

Leciałem na Ostrów i z daleka coś przykuło moją uwagę.   Musiałem to zobaczyć. 

Mikut1982

Auto jest ogromne.  W oddali widać że pod plandeką też się coś kryje.