denon dvd 3910

Zaczęty przez kawosz, Wrzesień 10, 2016, 17:37

Poprzedni wątek - Następny wątek

MAC

Tylko nie mów [wulgaryzm], że czarnego?  :o

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

MAC

Czarnego jak trafię to tez kupię.
Na razie kupiłem srebrnego

jamówię

No to teraz po ile? :o


jamówię

A to było w licytacji?

MAC

Tak.
Spytałem mailem o szczegółowy opis stanu i czy sprzeda za cenę wywoławczą.
Zgodził się to wziąłem.

Ten co sprzedaje drugiego na alle za 880 to chyba nas czyta. Tydzień temu wisiał za 660  ;D

jamówię

Cytat: masza w Wrzesień 22, 2016, 20:21
Tak.
Spytałem mailem o szczegółowy opis stanu i czy sprzeda za cenę wywoławczą.
Zgodził się to wziąłem.

Ten co sprzedaje drugiego na alle za 880 to chyba nas czyta. Tydzień temu wisiał za 660  ;D



Bańka pęknie będą po czysta,wtedy kupię :)

MAC

Mam nadzieję, że wówczas czarny mi się trafi  :D
Średnia eBayowa to ok tysiąca + drogi transport. Najtańsze w US ale masz problem z zasilaniem i jeszcze droższy transport.

rudy-102

Tu macie opis testu. Szerzej chyba nie można.
http://www.areadvd.de/hardware/denon_dvd_3910.shtml
Niestety po niemiecku.

jamówię

A gdzie un ma zasilanie?impulsówka?

MAC

Cytat: jamówię w Wrzesień 22, 2016, 20:57
A gdzie un ma zasilanie?impulsówka?

Tak jak rasowe Linny  ;D

jamówię

Cytat: masza w Wrzesień 22, 2016, 21:00
Cytat: jamówię w Wrzesień 22, 2016, 20:57
A gdzie un ma zasilanie?impulsówka?

Tak jak rasowe Linny  ;D



No to jest przestrzeń do up grade :)

MAC


gratefullde

Ten odtwarzacz jakiś czas temu miał Spalon, kolega kupił w lumpeksie za 50 zł, strasznie mu szumiał ten zasilacz, głośno chodził napęd... Kolega sprzedał za 150 zł czyli z zyskiem ;)

Ale ja jestem ciekawy... ;)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

MAC

150zyla? No nieźle  ;D

rudy-102


gratefullde

Cytat: masza w Wrzesień 22, 2016, 21:22150zyla? No nieźle 

Facet słucha na słuchawkach i jest osłuchany... Więcej... Ja przepierdoliłem pewnego Denona CD, który mi się niesamowicie podobał , był muzykalny po prostu, pięknie brzmiał... On go zbył a ja o nim myślę z tęsknotą... Co za brzmienie, gęste ale równocześnie rozdzielcze i muzykalne. I tylko dlatego kupiłem tego Denona. One brzmią świetnie i nie jest to cecha tylko tego modelu i dvd akurat. Dużo modeli Denona brzmi tak charakterystycznie, ale tych starych.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

MAC

Jak szumiał zasilacz impulsowy ?

gratefullde

Cytat: rudy-102 w Wrzesień 22, 2016, 21:23I słuchałeś już?

Nie, kupiłem dziś, przesyłka pewnie dojdzie w przyszłym tygodniu.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

gratefullde

Cytat: masza w Wrzesień 22, 2016, 21:26Jak szumiał zasilacz impulsowy ?

Podaję info zasłyszane :) Spalon jest na forum, pytaj.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

MAC

Miałem Denona DCD1500 ale długo z nim nie wytrzymałem. Skubaniec tak basem napieprzał, że nie do wytrzymania na dłuższą metę było.

MAC


gratefullde

Cytat: masza w Wrzesień 22, 2016, 21:30Skubaniec tak basem napieprzał

Ja nie wiem co to było za CD, nie pamiętam, okropny klocek, ciężki i niewymiarowy, nie mieścił się w świadomości żony, niemniej grało to genialnie, pięknym i zdyscyplinowanym basem, ciemniejszą średnicą i górą ale za to cudownie było toto muzykalne. Spalon zbył to za czopke śliwek ;(
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

MAC

Nie chcę Ciebie martwić ale ten 3910 to kawał bydlaka jest  ;D