denon dvd 3910

Zaczęty przez kawosz, Wrzesień 10, 2016, 17:37

Poprzedni wątek - Następny wątek

gratefullde

Cytat: masza w Wrzesień 22, 2016, 21:36
Nie chcę Ciebie martwić ale ten 3910 to kawał bydlaka jest  ;D

A to wiem. Spoko. Świadomość żony zmieniła się przez lata, bo tamtego Denka to miałem z 6 lat temu ;)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

MAC

I oczywiście nie mam gdzie go postawić  :o
Będę się martwił we wtorek.

gratefullde

Cytat: masza w Wrzesień 22, 2016, 21:41Będę się martwił we wtorek.

To przyjemne zmartwienie będzie ;)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

rudy-102

Ach ludzie! Namieszaliście mi w głowie. Też kupiłem.
A już myślałem, że mam spokój w tym temacie.
No głupi jestem, przecież ja nie lubię słuchać cd.

miniabyr

Qufa panowie ale my napędzamy rynek !!!!! Powinniśmy dostać medal  ,albo za darmo lewatywę przez rok . A to denon a to EV  ,tannoy ,szpulak  i co tam kto ma na zbyci . Tylko tu szepniemy ,tam puścimy njusa i juz sie kręci.  :)
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

vasa

Cytat: vasa w Wrzesień 21, 2016, 21:13co będzie jak w szufladzie wyląduje normalne DVD-video (np z przedstawieniem operowym lub koncertem? Jaki plik dźwiekowy będzie dekodowany (w stereo) ?
Podobnie z filmem Blu-ray. Jaki plik odpowiada za ścieżkę dźwiękową w tej technologii?
Tak jesteście zajęci kupowaniem i lutowaniem że żaden poza Frywolnym nic nie napisze ???
Nieładnie tak olewać zielonego :'(
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

gratefullde

Cytat: rudy-102 w Wrzesień 22, 2016, 22:05Też kupiłem.

Siła forum jest wielka ;)
Ja postanowiłem sam spróbować, na ile dźwięk z tego odtwarzacza, będzie się różnił od ewidentnego sznytu Denowskiego, który pamiętam z autopsji a co za tym idzie czy nie jest ten zachwyt nad 3910 spowodowany nagłym odkryciem melodyjności Denków, tych starszych ma się rozumieć :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

gratefullde

Cytat: vasa w Wrzesień 22, 2016, 22:11Nieładnie tak olewać zielonego

Zieloni to chyba z archiwum x? ;D
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

MAC

Cytat: vasa w Wrzesień 22, 2016, 22:11Nieładnie tak olewać zielonego
Nie mam z tymi formatami najmniejszego doświadczenia.
Dopiero będę eksperymentował jak tocoś przyjedzie.

MAC

Cytat: rudy-102 w Wrzesień 22, 2016, 22:05Ach ludzie! Namieszaliście mi w głowie. Też kupiłem.


MAC

Cytat: rudy-102 w Wrzesień 22, 2016, 22:05No głupi jestem, przecież ja nie lubię słuchać cd.

Zawsze można film obejrzeć  ;D

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

rudy-102

Cytat: masza w Wrzesień 22, 2016, 22:15
Cytat: rudy-102 w Wrzesień 22, 2016, 22:05Ach ludzie! Namieszaliście mi w głowie. Też kupiłem.


Nie śmiej się. Byłeś przed mną :).

vasa

Cytat: gratefullde w Wrzesień 22, 2016, 22:12Zieloni to chyba z archiwum x?
No.
Bardzo pomocne :(
Baaardzo
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

rudy-102

Cytat: masza w Wrzesień 22, 2016, 22:16
Cytat: rudy-102 w Wrzesień 22, 2016, 22:05No głupi jestem, przecież ja nie lubię słuchać cd.

Zawsze można film obejrzeć  ;D
:(
Nie mam na czym.

gratefullde

Cytat: vasa w Wrzesień 22, 2016, 22:20
Cytat: gratefullde w Wrzesień 22, 2016, 22:12Zieloni to chyba z archiwum x?
No.
Bardzo pomocne :(
Baaardzo

Ja jestem cinki z dvd ogólnie, miałem z 14 odtwarzaczy, każdy traktowałem źle, nie pamiętam... a z audio to już wcale... ale wybacz mi to plisss :(
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

MAC

Cytat: rudy-102 w Wrzesień 22, 2016, 22:20Nie mam na czym.
Chodzi o TV?
Czekaj, zaraz podpytamy Ondreja jaki TV dobrze gra  :D

MAC

Dobrze liczę? Od wczoraj kupiliśmy cztery Denony?  :o
Masakra jakaś ;D

Piterski

Rudy, pochwal się który kupiłeś  :)

Ja pożyczyłem od Pawła płyty Vollenwaidera i teraz siedzę jak ten głupi przed komputerem i się licytuje z amerykańcami ;D
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

rudy-102

Cytat: masza w Wrzesień 22, 2016, 22:23Czekaj, zaraz podpytamy Ondreja jaki TV dobrze gra  :D
Rubin ;)

rudy-102

Cytat: Piterski w Wrzesień 22, 2016, 22:24
Rudy, pochwal się który kupiłeś  :)

Ja pożyczyłem od Pawła płyty Vollenwaidera i teraz siedzę jak ten głupi przed komputerem i się licytuje z amerykańcami ;D

Tego. Z ibeja.


gratefullde

Cytat: masza w Wrzesień 22, 2016, 22:24Dobrze liczę? Od wczoraj kupiliśmy cztery Denony? 

Ja kupiłem dwa. Jeden za jakiś krótki czas, pokryje mi zakup drugiego dzięki Wam ;)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Piterski

Jak wskażecie mi dobry odtwarzacz CD/SACD to pomyślę. Głównie te dwa formaty mnie interesują.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

vasa

Cytat: Piterski w Wrzesień 22, 2016, 22:35Jak wskażecie mi dobry odtwarzacz CD/SACD to pomyślę. Głównie te dwa formaty mnie interesują.
A ja na fali wzmożonego denonowania przejrzałem muzykę i okazało się że jest sporo fajnej na blu-ray. Tyle że żaden mędrzec nie wi co on, ten bluray, wypluwa z siebie :(
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

kawosz

Pietrski ma blu raya . Ja w życiu nie miałem .