Wyśledzone na portalach aukcyjnych itp.

Zaczęty przez GregWatson, Maj 29, 2014, 14:16

Poprzedni wątek - Następny wątek

GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.

Michał


GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.

Michał

Cytat: GregWatson w Styczeń 20, 2018, 10:12
PIONEER STABILIZATOR ADAPTER DO WINYLI I SYNGLI

Jeszcze jeden taki od złotówki:

http://allegro.pl/pioneer-stabilizator-adapter-do-winyli-i-syngli-i7143231527.html#thumb/1


,,...do syngli i niweluje płyty" litości..no niestety ale ja jestem do moich płyt bardzo przywiązany i nie chciałbym żeby je coś zniwelowało.

tatachabera

Denon DP-59L, Kenwood KD-8030, Pre Phono MPW,  DL-103R, AT-430E, Elac ESG 796, Emotiva XPA-2, Emotiva XSP-1, Aria 926, CT-S710, Denon 3910,
STR-GX70ES, ST-SB 920 QS

Michał


frywolny trucht

Pierwszy raz zareklamuję naszego facebookowego braciszka. Chyba okazja, pomimo, że od DJ ( nikt inny nie nazywa wkładki systemem :)

2500 zł
Technics SL 1200M3D stan bardzo dobry. Kable wymienione na Prolinka. System nie jest na sprzedaż. Więcej info 502981627


https://www.facebook.com/groups/883674958377733/permalink/1535804419831447/?sale_post_id=1535804419831447
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

krzysiek

Nie wiem, czy to dobry temat, ale chciałbym uczulić użytkowników na popularne oszustwo na ebay.
Polega ono na tym, że przejmowane jest konto użytkownika posiadającego mnóstwo komentarzy, hakerzy wystawiają masę sprzętu od 1 dolara, aukcja 24h, w opisie aukcji jest grafika z opisem, by kliknąć na link "buy it now" (cena bardzo atrakcyjna) i skontaktować się przez tego linka ze sprzedawcą. Link wychodzi poza ebay. Oczywiście po zalogowaniu przez ten link (strona wygląda jak prawdziwa ebay) w ten sposób tracimy nasze konto na ebay.
W tej chwili można tak wyszukać np. Sonus Faber Electa Amator, wystawione z amerykańskiego konta, dostępne we Francji, z wysyłką z Chin i Hong Kongu...
Zgłosiłem dwie takie aukcje i oczywiście ebay położył na to laskę.
Modwright KWI-200, Dynaudio Special 25, Chord Qutest, poprzednio na forum jako blackholesun

tomekkk1

Cytat: blackholesun w Styczeń 21, 2018, 13:29
Nie wiem, czy to dobry temat, ale chciałbym uczulić użytkowników na popularne oszustwo na ebay.
Polega ono na tym, że przejmowane jest konto użytkownika posiadającego mnóstwo komentarzy, hakerzy wystawiają masę sprzętu od 1 dolara, aukcja 24h, w opisie aukcji jest grafika z opisem, by kliknąć na link "buy it now" (cena bardzo atrakcyjna) i skontaktować się przez tego linka ze sprzedawcą. Link wychodzi poza ebay. Oczywiście po zalogowaniu przez ten link (strona wygląda jak prawdziwa ebay) w ten sposób tracimy nasze konto na ebay.
W tej chwili można tak wyszukać np. Sonus Faber Electa Amator, wystawione z amerykańskiego konta, dostępne we Francji, z wysyłką z Chin i Hong Kongu...
Zgłosiłem dwie takie aukcje i oczywiście ebay położył na to laskę.

Można by pomyśleć o utworzeniu stosownego wątku na zasadzie: znalezione / zgłoszone na eBay/ link i krótki opis podany w wątku. Myślę, że jak wtedy kilka różnych osób zgłosi, to jest większa szansa na to, że nie zbagatelizują ;)

malg


malg

i jeszcze bardzo ładny Micro seiki paskowy:

https://www.ebay.com/itm/Micro-Seiki-SOLID-1/332500595703?hash=item4d6a9473f7:g:UBoAAOSw3WxaQ6v3

frywolny, zobacz jak wkładka na mim wisi - GP400 z igłą mkII

Piterski

Grzesiu to jest niestety dopiero licytacja.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

elem

ale to przecież licytacja :)  Poczytaj opis (pokrywa do wymiany), ułamany róg, brak dodatków...

to o DD-40
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

Piterski

No trochę zdekompletowany: nie ma oryginalnego headshela, dodatkowej przeciwwagi, krążka do singli, i ciekawe czy ma drugi czarny ciężarek do wyważenia ramienia?

U mnie też brakuje pokrywy i zawiasów koszt pewnie ponad 500-600zł.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

malg

no nie przyjrzałem się - rzeczywiście :o :(


Therion

HI-END jest wówczas, gdy jesteś zachwycony. Ja jestem. Phast PP6L6, Audiolab 8200CDQ, Audio Academy Hyperion III LUX,  Transrotor Max,  Gold Note PH-10, Ortofon T-30, MC Rohmann, AT OC9/II, Denon DL 103R, AKG K702 i Sennheiser HD-660S. Kino Domowe: Denon AVR-X3500H. Poprzednio m.in. SE2A3, SE6V6, EL34, KT88, Ad Fontes itd.

tomasz_pianista

Grupa ratowania poziomu.

GregWatson

To już było kilka kartek do tyłu ale jak ktoś z Piotrkowa albo okolic to zobaczyć, potargować i całkiem fajny magnetofon można mieć. Polecam tym bardziej, że swego czasu wymieniłem właśnie na taki i jestem bardzo zadowolony.

Deck Pioneer CT-959

https://www.olx.pl/oferta/deck-pioneer-ct-959-CID99-IDrd6rd.html#e63cb2e7c2

Trochę tego i trochę tamtego też.


elem

Widziałem go u nas na forum. Który z kolegów  to sprzedaje, przyznać się :)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

Michał

No pewnie,to ten,który nie miał początkowo finger lifta. Dziwne,że idzie do ludzi,bo to świetne combo

EmilioE

To ja sprzedaję!
Gra kapitalnie i wygląda obłędnie, ale... no cóż życie  :o(
Polecam, stan idealny, a cena przystępna.
ART Loudspeakers Deco 8 + Audion Sterling KT77, Braun L1030 + LAR IA120, Audio Phase Cannabis + Audion Silver Night 300B, Pioneer N-70AE, Moon 260Dt, Denafrips Pontus II, HiFiMAN HE-500

Michał

No tak życie...miałbym luzik,to kupiłbym dla samego ramienia...