AVS 2018 - nasze rekomendacje

Zaczęty przez Moriarty, Listopad 11, 2018, 09:45

Poprzedni wątek - Następny wątek

dino

Cytat: miniabyr w Listopad 14, 2018, 14:48A słuchajcie będzie grać  najnowsze Phono Air Tight -to z ustawialnymi krzywymi korekcji z epok .
Może w końcu "usłyszę" to pre bo zaczynam mieć wątpliwości czy Ja czy "miliony much"  ;D
W którym pokoju będzie ?

malg


dino

szło przez jakiś portal może już skasowali link.

michał_flaga


Moriarty

Cytat: malg w Listopad 14, 2018, 23:31
nie moge znależć tego do ściągnięcia

Mogę Ci przesłać przewodnik mailem jako załącznik, bo pobrałem PDF. Jeśli chcesz, napisz mi w prywatnej wiadomości, na jaki adres.
YB Audio Zephyr (zwrotnica na ClarityCap), Yaqin MS-30L (modyfikacja: Sinus Audio), Marantz CD6006 (jako napęd), Topping D70, M&B Audio Cable Diamond, Neotech NEMOS-3080 UP-OCC, TAGA Harmony PF-1000, Yarbo 1100, Viborg VP1501

McGyver

Cytat: Moriarty w Listopad 15, 2018, 06:15
Cytat: malg w Listopad 14, 2018, 23:31
nie moge znależć tego do ściągnięcia

Mogę Ci przesłać przewodnik mailem jako załącznik, bo pobrałem PDF. Jeśli chcesz, napisz mi w prywatnej wiadomości, na jaki adres.

Też poproszę. Maila masz.

frywolny trucht

Jest coraz lepiej  ::)
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

LampowY

Jak będziecie to wpadnijcie do Sobieskiego do pokoju 202.
Podobno ma być integra Phasta na GM70.
Poprosiłbym o fotki i relację z czym to i jak grało. Plizzzzz......  :)

miniabyr

Maciek ty leniu. Marsz na salony słuchać i podziwiać....   A jak ktoś zobaczy takiego osobnika w kapeluszu.,to znaczy że mnie zobaczył .  8)
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

LampowY

Ta jest  :D
Lepiej dla McG żeby mnie nie było bo sobie z AnJejem coś umyśliliśmy  ;D

krzysiek

Cytat: miniabyr w Listopad 15, 2018, 17:22A jak ktoś zobaczy takiego osobnika w kapeluszu.,to znaczy że mnie zobaczył .

Paweł, widziałeś? - sobota 12:00 Piotr Metz w muzycznym buszu z Kate Bush, na Narodowym
"zapraszamy na prezentację zremasterowanych wersji wybranych utworów z dyskografii KB"
Modwright KWI-200, Dynaudio Special 25, Chord Qutest, poprzednio na forum jako blackholesun

miniabyr

Szkoda życia na chujowy dźwięk !

krzysiek

Cytat: miniabyr w Listopad 15, 2018, 19:26
;D ;D ;D ;D Musowo będę !

to jak nie zapomnę, to Ci coś przywiozę :)
Modwright KWI-200, Dynaudio Special 25, Chord Qutest, poprzednio na forum jako blackholesun

miniabyr

Cytat: blackholesun w Listopad 15, 2018, 19:30to jak nie zapomnę, to Ci coś przywiozę :)
Łał cały drżę z emocji !-)
Szkoda życia na chujowy dźwięk !