Teraz słucham

Zaczęty przez gratefullde, Maj 30, 2014, 12:19

Poprzedni wątek - Następny wątek

fotobia

A ja dziś zakupionej. Gra ładnie, czysto, bardzo delikatnie faluje. Świetna jest.
Luxman PD 284, Advance Acoustic EZY-80, Art DJ Pre II, JMLAB Cobalt 816S

Lyset

Lekko,milo i przyjemnie.Sunn O)))  'ØØ Void'.CD.
Kenwood BLM802WH/Kenwood BM450/Braun BT5090/Yamaha XSR900/Yamaha XF425

fotobia

Takie CD mi się przypomniało że mam i dawno nie sluchałem :)
Luxman PD 284, Advance Acoustic EZY-80, Art DJ Pre II, JMLAB Cobalt 816S

Lyset

Kenwood BLM802WH/Kenwood BM450/Braun BT5090/Yamaha XSR900/Yamaha XF425

tatachabera

Dla mnie tegoroczny best buy  8)

Denon DP-59L, Kenwood KD-8030, Pre Phono MPW,  DL-103R, AT-430E, Elac ESG 796, Emotiva XPA-2, Emotiva XSP-1, Aria 926, CT-S710, Denon 3910,
STR-GX70ES, ST-SB 920 QS

elem

 To już jest czterech forumowiczów, którzy lubią tę płytę :)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

Drizzt

Dostałem Obarę z ECM pod choinkę i właśnie słucham - świetna płyta i bardzo mnie cieszy taki skok w karierze pana Macieja. Wszystkie jego poprzednie płyty mam i lubię i od dawna kibicuję.

tomasz_pianista

Serio się wam podoba ten Haffner? Dla mnie zupełnie nie porywająca muzyka.
Grupa ratowania poziomu.

elem

Od porywania jest Coltrane :)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

tomasz_pianista

Albo terroryści:)

Ja ostatnio dużo włoskiego jazzu słucham, makaroniarze grają na prawdę dobry jazz. Ż mniej znanych bardzo podoba mi się Roberto Gatto, jest trochę na spotify.
Grupa ratowania poziomu.

cdt

Dawno nie słyszałem tak dobrze grającego Perfectu . Master liniowy bez kompresji przebasowań czy jazgotliwej góry . Normalnie nie wierze że jeszcze umieją  ;) jak chcą . A może czytają Miniabyra  ;D

fotobia

Kusiło mnie kupić, ale dostałem w prezencie 3 płytę z epoki. Zrezygnowałem z zakupu. Dziś umyłem, jutro sobie jej posłucham. No i po nowym roku będę szukał 1-ki i 2-ki. Mam Unu nowo wydane i też gra świetnie.
Luxman PD 284, Advance Acoustic EZY-80, Art DJ Pre II, JMLAB Cobalt 816S

tomekkk1

#4412
Winyle kupuję sobie powolutku, wiele ich nie mam - ale kolekcja powoli rośnie. Właśnie udało mi się upolować pierwsze wydanie (1988) GN'R "Lies" w bardzo dobrej kondycji  8) :

amati74

U mnie teraz leci" flying over" K. Ścierańskiego, jak zwykle świetna płyta, fajnie zmasterowana, co prawda słucham na Tidalu, ale muszę poszukać tej płyty na LP  i ja zakupić.Uwielbiam muzyke Ścierańskiego.


gratefullde

Muzyka na dziś, jamband's. Jednym z nich jest mój ulubiony Phish.

https://www.youtube.com/watch?v=ILK-02_1i40
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

tomekkk1

Mam dylemat z tym krążkiem, który dziś do mnie zawitał:


Wrzucić go na drapak czy nie...

Sprawa niby prosta, a jednak nie do końca. Bo jest to krążek nowy... ...który ma lat trzydzieści. Nigdy nie śmigane pierwsze tłoczenie - taki spóźniony prezent na święta ;)

fotobia

No co Ty, kup se jakieś wznowienie i patrząc na to wyobraź jak gra... ;)
Luxman PD 284, Advance Acoustic EZY-80, Art DJ Pre II, JMLAB Cobalt 816S

tomekkk1

Cytat: fotobia w Styczeń 04, 2018, 18:45
No co Ty, kup se jakieś wznowienie i patrząc na to wyobraź jak gra... ;)
Jest w tym coś na kształt logiki haha  ;D

amati74

Cytat: tomekkk1 w Styczeń 04, 2018, 18:21
Mam dylemat z tym krążkiem, który dziś do mnie zawitał:


Wrzucić go na drapak czy nie...

Sprawa niby prosta, a jednak nie do końca. Bo jest to krążek nowy... ...który ma lat trzydzieści. Nigdy nie śmigane pierwsze tłoczenie - taki spóźniony prezent na święta ;)
Tylko pozazdrościć [emoji3]

tomekkk1

Doszedłem do etapu w audio gdzie sam sobie zazdroszczę... No tego jeszcze nie grali  ;D

amati74

Cytat: tomekkk1 w Styczeń 04, 2018, 21:59
Doszedłem do etapu w audio gdzie sam sobie zazdroszczę... No tego jeszcze nie grali  ;D
Zazdrościsz sobie kolumn, lampy i czego jeszcze?

tomekkk1

Cytat: amati74 w Styczeń 04, 2018, 22:01
Cytat: tomekkk1 w Styczeń 04, 2018, 21:59
Doszedłem do etapu w audio gdzie sam sobie zazdroszczę... No tego jeszcze nie grali  ;D
Zazdrościsz sobie kolumn, lampy i czego jeszcze?
Nie, aż tak źle ze mną nie jest. Lampa, czy kolumny to żadne perełki. Tak sobie tylko zazdraszczam tej płyty - taki dylemacik.
No ale tak serio - miałem posłuchać dziś, ale byłem trochę zajęty. Za to jutro ją położę na drapaku. I to bez skrupułów - nie po to kupiłem aby się na nią patrzeć  8)
Chciałem pierwsze wydanie w jak najlepszym stanie, nie spodziewałem się że kupie NOS  ;D

fotobia

Ja tak kupiłem składankę Greenpeace, kurde tyle lat w folii... Fajne uczucie pierwszoodsłuchowe :)
Luxman PD 284, Advance Acoustic EZY-80, Art DJ Pre II, JMLAB Cobalt 816S

tomekkk1

Cytat: fotobia w Styczeń 04, 2018, 22:13
Ja tak kupiłem składankę Greenpeace, kurde tyle lat w folii... Fajne uczucie pierwszoodsłuchowe :)

Właściwie to jeszcze nie miałem wcześniej podobnej okazji... Może to dziwne, ale takie "celebrowanie" to fajne uczucie :)

fotobia

Dziś taki lekki metal do obiadku. 1988 rok, kupione podczas jakiegoś wyjazdu do Niemiec.
Luxman PD 284, Advance Acoustic EZY-80, Art DJ Pre II, JMLAB Cobalt 816S