The Rolling Stones

Zaczęty przez Keef98, Kwiecień 28, 2015, 20:23

Poprzedni wątek - Następny wątek

Keef98


Keef98

Wczoraj urodziny miał Ronnie dzisiaj ma Charlie :)
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Z ubiegłego roku, koncertu w Lizbonie:

Keef98


http://www.nme.com/news/the-rolling-stones/85952
No zobaczymy ;) W sumie z nowszych utworów niektóre są niezłe - jest nadzieja ;D


gratefullde

Nabyłem dziś wersję CeDeczną Sticky Fingers. Wydane jak wydane, wzrok mi siada i nawet w okularach ni uja się nie mogę doczytać większości tekstu. No ale co tam, muzyka się liczy ;) A, książeczka jest i dysk bonusowy - w innych wersjach utwory z płyty podstawowej + coś na deser jak choć by Honky Tonk Women, Midnight Rambler z koncertu. Fajnie, jeszcze nie słuchałem drugiej płyty, tylko posługując się lupą doczytałem sobie....
Ja nie wiem o co chodzi ale u mnie to nie brzmi za dobrze, tzn dobrze ale z taką manierą jak by realizatorowi zależało na pozbyciu się "cyfrowego nalotu". I dlatego wziął i zaciemnił temat dając nam do zrozumienia, że jest analogowo. Choć Wild Horses brzmi odjazdowo.
No i tyle. Kupię chyba jeszcze coś z tych wznowień, może teraz na vinylcu.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Keef98

Chyba z bonusów "Can't You Hear Me Knocking" jest dość stare, z okresu, gdy dużo brali lub pili, bo odnoszę wżeranie, że tekst oryginalnie jest inny, choć w porównaniu do tego jak Ian Gillan czasem mieszał to pikuś ;)
Ja słuchałam tylko w sieci, bo na razie hajsu nie mam. Warto?

gratefullde

Cytat: Keef98 w Czerwiec 25, 2015, 20:08Warto?

Na to pytanie musisz sobie sama odpowiedzieć. Ja w sumie nie żałuję, postawię na półce ale nie wiem czy kiedyś jeszcze uruchomię. RS z vinyla brzmi o niebo lepiej. Choć to nie jakieś super realizacje są przeca ;)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Keef98

Ostatnio w empiku było takie coś, ze kupując 3 winyle płacisz za dwa, winyle TRS były po 60, 70 maks 100 zł, a ja hajsu nie miałam. :( Przeżyłam załamanie.
Korci mnie ten super-hiper BOX ;D Albo ten winyl ze zmienioną okładką.
Powiedzmy sobie szczerze, Stonesi nie są nawet jakimiś wybitnymi instrumentalistami. A i tak ludzie ich kochają. ;D

gratefullde

Za 60/70 zł to warto brać. Muszę się za promocjami rozejrzeć.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Keef98

W empiku jest tego od groma, mieli też fajne wydanie Hednrixa, choć w sumie go rzadko słucham, ale chciałabym tamten winyl mieć. Raz wyszłam z naręczem płyt za jakieś śmieszne pieniądze, warto tam chodzić, zawsze jest coś dobrego na przecenie.



Keef98

Ostatni koncert Stonesów odbył się w Kansas, zagrali tam "Kansas City", które grali, o ile dobrze pamiętam tylko na początku lat 60.
Nikt nie lubi Stonesów? :(

Keef98


Keef98

Trzeba trochę rozruszać temat:
Aug 28: The Rolling Stones South America Tour rumoured dates available now
The Rolling Stones planned tour in South America Feb/Mar 2016 will probably visit Chile, Argentina, Brazil, Peru, Colombia and Mexico. See the updated IORR list of The Rolling Stones South America Tour Feb/March 2016.

gratefullde

Dodajmy, jeśli demencja i dyrektor PDPS 'u pozwolą ;)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Keef98

Pozwolą, pozwolą, na grę, nie wiem tylko jak długo Mick będzie skakał i latał po scenie ;)
Tak poważnie, to chyba Keith ma lekki reumatyzm czy coś, bo gdy gra to drżą mu ręce (widać dobrze na "Sweet Summer Sun").


gratefullde

To taki news jak to że bedzie gwiazdka ....;)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Keef98

Ale się cieszę...
Nie mogę?
;D
Wreszcie o tym oficjalnie powiedzieli :)

gratefullde

Też posłucham tej płyty :D
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

miniabyr

Trzeba cieszyć się z tego puki można. Prawda jest taka ,że biologii nie da się oszukać. Chlopaki są coraz starsi i aż strach się bać.....przykre to  :-[
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

gratefullde

Cytat: miniabyr w Wrzesień 19, 2015, 19:34aż strach się bać.....przykre to 

wystarczy się oswoić z myślą, że nic nie trwa wiecznie. Potem już spoko :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9


WOY

Już za kilka dni ukaże się książka Chrisa Salewicza "Mick & Keith" opowiadająca historię Micka Jaggera i Keitha Richardsa.
Książka ukaże się 21 października nakładem wydawnictwa Sine Qua Non.