Let's do it together, czyli zróbmy to razem. Małpujemy preamp Kondo KSL-M7 Line.

Zaczęty przez McGyver, Maj 05, 2017, 23:29

Poprzedni wątek - Następny wątek

malg





kowacz

Cytat: rudy-102 w Maj 11, 2018, 09:32Czy do Pre-Phono będzie potrzebna taka sama płytka zasilająca, czy jakaś inna? Pytam żebym nie musiał później dwa miesiące czekać na dostawę z Azji.
Kiedy rusza budowa Pre Phono - wpisuję się na listę :)
LYNGDORF + CECTL3N MODYFIKOWANY + MARTLIN LOGAN ETHOS + PROJECT RPM 5.1 KABLE KOMPLET OYAIDE V2 STOLIK ROGOZ LISTWA SOLID CORE AUDIO

rudy-102



malg

Coś mało ruchu w temacie,
u mnie płytki lezę prawie gotowe

McG jak tam sprawa obudów ?

malg




McGyver

Po mojej ostatniej spince z adminem i reakcji na to części moderatorów nie wiem co będzie dalej, i prawdę mówiąc nie dbam już o to. Jednakże nie zamierzam zostawić spraw niedokończonych. Jeżeli nie będę miał możliwości dalszego pisania tutaj, to piszcie proszę do mnie przez formularz na http://audiosurgery.beepworld.pl/apps/contactform lub na maila, adres na obrazku:

Michał

Adaś,
Papierami nie rzucaj,siłą tego miejsca są forumowicze a nie admin z niektórymi przybocznymi,Ci w mojej ocenie akurat zaniżają poziom tego miejsca,czego świadkami są czytający wątek o site. Wniosłeś olbrzymią wartość merytoryczną,no chyba że pan,który rzekomo bardzo dba o to miejsce,jest w tych konkretnych sprawach(Kondo,EAR,lub lampizacja) gotów godnie Cię zastąpić,w co osobiście wątpię.

amati74

Adam bądź ponad to, twoje odejście z forum to będzie szkoda tylko dla nas  forumowiczów, adminom dobrze nie zrobisz. Forum jest miejscem do dyskusji, czasem nawet ostrych, ale nie powinno to być powodem by  rezygnować, bo my cię tu potrzebujemy.

McGyver

Już wczoraj napisałem wyraźnie że sam stąd nie pójdę bo nie chcę zostawić tych co się zaangażowali w pilotowane przeze mnie projekty, to byłoby świństwo z mojej strony. Ale ponieważ grożono mi banem jeżeli się nie zamknę, to wolałem na wszelki wypadek pozostawić tu dla Was namiary.

amati74

Namiary zapisane! (wydawało mi się że wczoraj o tym pisałem) ale dziś tego wpisu nie ma.
Cytat: McGyver w Maj 20, 2018, 15:22
Już wczoraj napisałem wyraźnie że sam stąd nie pójdę bo nie chcę zostawić tych co się zaangażowali w pilotowane przeze mnie projekty, to byłoby świństwo z mojej strony. Ale ponieważ grożono mi banem jeżeli się nie zamknę, to wolałem na wszelki wypadek pozostawić tu dla Was namiary.

malg

ja co prawda nie wiem o co chodziło, bo nie śledziłem przez ostatnie dni forum,
ale popieram to co napisał Amati i Michał
Adam,
jesteś jak najbardziej potrzebny na forum - i nie chodzi o wykorzystanie Ciebie,
tylko o Twoją wartość merytoryczną którą wnosisz,  wiedzę i doświadczenie



Piterski

Cytat: malg w Maj 20, 2018, 22:39ja co prawda nie wiem o co chodziło, bo nie śledziłem przez ostatnie dni forum
Grzesiu, zajrzyj do śmietnika w temat o napędzaniu klienteli konkurencyjnemu forum to zobaczysz co Cię ominęło.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

malg

przeczytałem, :o :o :o
nie chcę offtopu robić w tym wątku :P


McGyver

Dziś przyszła część obudów, ta część do której nie zamówiłem otworowania. Za parę dni będzie reszta, rozumiem że Wasze adresy wysyłkowe mam w tytułach przelewów. Jeżeli nie, to proszę podesłać dowolnym kanałem z podanych przeze mnie, takim który aktualnie będzie dostępny.
Kiepskie zdjęcie z lampą błyskową tego co dziś dostałem:

malg

e,... no ładne

moj adres w wiadomości PRV, bo nie chce mi się sprawdzać przelewu bankowego

tomekkk1

Adam, mój adres chcesz teraz  przy okazji, czy jak przyjdzie konkretna pora? Twoją stronkę znam od dawna, więc w razie czego kontakt się nie urwie ;)

malg

Cytat: tomekkk1 w Maj 21, 2018, 23:05
Twoją stronkę znam od dawna, więc w razie czego kontakt się nie urwie ;)
w razie czego ? ? ? ? ? ? ? ?
Nie kuśmy Adama żeby odchodził / odpływał / rezygnował / ......
stronkę ja też znam