Mizushima special amp.

Zaczęty przez wojtek41, Maj 29, 2016, 18:24

Poprzedni wątek - Następny wątek

wojtek41

Bardzo, bardzo fajne  :)

wojtek41

Fajniutkie ale króciutkie  :)

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41

Dla mnie to już kanon  :)


gratefullde

Jonathana Wilsona dobrze znam :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41

Wiesz, że jest nowa płyta ? Tylko kurcze jeszcze nie słuchałem... :-[

gratefullde

Cytat: wojtek41 w Luty 21, 2018, 22:26
Wiesz, że jest nowa płyta ? Tylko kurcze jeszcze nie słuchałem... :-[

Nie wiedziałem, trzeba się rozejrzeć. Lubię tę jego analogowość zakręconą ;)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41

#507
Kapitalny jest. O ile z nową płytą nie będzie problemu, to pierwszej nie wiem gdzie szukać..? Tomek.........help..... :o

elem

Nowa płyta w marcu. Na LP są Fanfare i Gentle Spirit. Może będa kolejne wznowienia. Frankie na razie tylko na CD.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

wojtek41

Cytat: elem w Luty 21, 2018, 22:40Frankie na razie tylko na CD.
Właśnie to mnie boli.... :'(

wojtek41

Dobra, posłuchałem na Tidalu dwóch nowych nagrań i.....mam mieszane odczucia ???

elem

Praktycznie za debiut uznawana jest Gentle Spirit. Frankie zrobił Jonathan jako CDr. Nikt nie chciał tego wydać. Krążą tylko CDry ( 200 USD minimum) i jakies lewe wydania. 

Nowe nagrania inne, elektronika jest modna. Ale na klipie jest śpulak :)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

wojtek41

Cytat: elem w Luty 21, 2018, 23:08Nowe nagrania inne, elektronika jest modna. Ale na klipie jest śpulak
Oby to nie był jedyny plus.... ???

wojtek41


MAC

Ciiii... Ja poluje na tego nowego szczura cały czas. Jeszcze 1d 11h  :)

wojtek41


wojtek41


gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41

Minus 12 mi przyjebło z rana  :o :)
Park obok... :)


MAC

-10 z rana było u mnie a mówią coś o -20....  :-\

wojtek41

Ponoć w następnym tygodniu tak ma być  :o

wojtek41

Szewc Snowy White  ;)
Takie starocia a jak fajnie grają  :gn:

wojtek41

Widzę, że w porównaniu z moimi gramofonami, Mizushima to istna małolata  :)

MAC

Wojtek, za mną coś takiego chodzi. Nawet nie są to koszmarnie drogie rzeczy  :o
I z epoki  >:D


wojtek41

Fajniutki Quad. Biorąc "lolitę" miałem go pod ręką, ale...zapomniałem posłuchać ::)