Multi formatowy odtwarzacz Denon 3910.

Zaczęty przez Piterski, Maj 26, 2019, 20:01

Poprzedni wątek - Następny wątek

Piterski

Sprzedam tytułowego Denona 3910.
To ten pośrodku na dolnej półce. Jest w bardzo dobrym stanie, nie grzebany i nie przerabiany.



Kupiony przeze mnie w Niemczech pod koniec 2016 roku. Chciałem mieć odtwarzacz multi formatowy do odsłuchu płyt SACD.
Czyta również formaty CD, MP3, SACD, DVD Audio, w tym również płyty kopiowane na użytek własny w tym obrazy płyt SACD.

Bardzo mało przeze mnie używany bo przesłuchałem może z 20-25 płyt i zarzuciłem ten pomysł.
Ze dwa lata stał praktycznie nie grany, teraz go odpaliłem by sprawdzić czy nadal sprawuje się bez zarzutu.
Czyta wszystkie płyty bez problemu. Mam do niego całość wyposażenia czyli karton ze styropianami i kompletem przewodów, instrukcja (dołączę jej polskie tłumaczenie),pilot, kabel zasilający.

Kosztował mnie równe 783,59= Pln.


Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

LampowY

Piotrek, sorki za OT ale co to jest ta kostka z lewej strony na górnym blacie?

Piterski

Malutki  ;D transformatorek do zasilania japońskich klocków.

Zdjęcie jest archiwalne i obecnie stoi na granicie na podłodze. 
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

LampowY


wiki

Cytat: LampowY w Maj 26, 2019, 22:47
Piotrek, sorki za OT ale co to jest ta kostka z lewej strony na górnym blacie?

Uśmiech na mej twarzy....
Też miałem o to zapytać... Z ciekawości.... 😀
Kolumny JBL, transport, przetwornik, końcówka mocy (pro audio).
Kenwood Model 600, Sony 501, Lite przedwzmacniacz - działka

Piterski

No taki byczek coś z 1kW  8).
Obudowę nie było łatwo kupić by się do niej zmieścił i dołożyłem mu miękki start by korki nie wyskakiwały. Poćwiczyłem się trochę z izolowaniem go od obudowy by ta nie wzmacniała żadnych drgań i jestem z niego bardzo zadowolony bo jest bardzo cichutki, ucho można do niego przykładać.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

Kangie

Piterski, to do niego poszukiwałeś wibroizolatorów? Wyzwanie, żeby ładnie to wyglądało i skutecznie tłumiło drgania.

Piterski

Nie zauważyłem Łukasz twojego wpisu. Tak to do niego szukałem wibroizolatorów.

Tytułowy Denon zosatał zaś sprzedany za cenę 700 złoty wraz z kompletem nagranych płyt SACD.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.