LP klasyka

Zaczęty przez kefas, Wrzesień 14, 2018, 13:53

Poprzedni wątek - Następny wątek

McGyver

Cytat: kefas w Październik 29, 2018, 21:43interesuje kogoś taka muzyka tyle, że na CD?
Jak masz takie same jak mi na asfaltach sprzedałeś, to biorę  ;) 
A jak masz inne, to pokaż, zapewne coś wybiorę.

malg

#351
dla mnie tez 10-tka
jesli została jeszcze

tylko potasuj  ;D ;D ;D
LP oczywiście a nie CD

kefas

CD pokażę jutro (niektóre się chyba pokrywają)a Tobie malg potasuję i zapakuję adres znam. ;)

cdt

Nie mam nic z klasyki na winylu to i ja poproszę na chybił trafił 10 szt . Adres wyślę na pw .

vasa

Do mnie też wyślij.

[emoji485][emoji377]

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

kefas

Ok, uszykuję zapakuję i wyślę. Jak zdążę to jeszcze dziś.

kefas

A te CD po 5zł/szt to mam takie:

kefas

...i jeszcze takie. Ta ostatnia to distribution harmonia mundi o której pisał lampowy a jest na niej azjatyckie plumkanie na ichnich instrumentach

vasa

Z pierwszego zdjęcia obie Anny Mutter, Griega, Niemieckie Requiem i Sabine Meyer
Z drugiego Dworzaka.
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

kefas

#359
Odkładam i wyślę jak będę miał czas bo jutro chyba nie dam rady i wtedy powiem ile za wysyłkę  ale myślę że 15zł będzie.

A Grieg to będzie Holberg Suite?

vasa



Cytat: kefas w Październik 30, 2018, 17:00
Odkładam i wyślę jak będę miał czas bo jutro chyba nie dam rady i wtedy powiem ile za wysyłkę  ale myślę że 15zł będzie.

A Grieg to będzie Holberg Suite?

Spokojnie. Poczekam.
Tak Holberg Suite.

[emoji377][emoji1634]

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

kefas


McGyver

Z pierwszego Bolero, z drugiego Mendelssohna do koszyka poproszę.
Będzie coś jeszcze?

McGyver

I jeszcze bym poprosił obrazek Schumann-Grieg od dupy strony  ;)

kefas

Jeśli coś będzie to w odległym nieokreślonym czasie. Zaraz pokażę tył


kefas

Ok Mozart Violin Sonatas-Violinsonaten


kefas

Ok Shumann Grieg do koszyka
I jeszcze za chwile pokaże cztery podwójne czyli za 10zł za dwa nośniki w jednym pudełku



kefas

Od lewej z góry na dół 3 podwójne boxy Bernstein z tym, że pierwszy box ma połamane zawiasy.Pod nimi podwójny mały box Mozart - Karl Bohm Symphonie nos.35-41 i po lewej potrójny  box Schuberta Czyli 3x5 15zł a te podwójne po 10zł


kefas


kefas

I to będzie na tyle. Jak coś się kiedyś urodzi to pokażę. Zostały tylko winyle 10sz/20zł + koszty wysyłki zostało ich na 4 osoby czyli okł 40 sztuk