Skóra fura i komóra no właśnie jaka komóra.

Zaczęty przez GregWatson, Luty 29, 2016, 21:46

Poprzedni wątek - Następny wątek

MAC

Kosmiczna nie kosmiczna... w samochodzie jak najbardziej przydatny gadżet.
W domu w kiblu przed lustrem nikogo nie zabiję podłączając kabel pod szczotkę do zębów (chyba, że robie to w wannie  ;D ) a w samochodzie z telefonem rożnie bywa.

dyletant

Niewątpliwie.  Mi się szczególnie spodobało połączenie półki indukcyjne i anteny zewnętrznej.  Jeśli telefon może z tego skorzystać to w trasie super sprawa.

Therion

#177
Cytat: masza w Grudzień 17, 2017, 17:25Dzisiaj sobie kupiłem iPhona 8


Jako fanatyk macboka pro nie moge ni jak się przekonać do iPhone.


Ze swojej strony mogę polecić S8+

Zdjęcia robi od razu takie jak do folderu reklamowego. Jasne, podkręca, ale za to jak fajnie. Do tego androida można pod swoje potrzeby formować jak plastelinę.

HI-END jest wówczas, gdy jesteś zachwycony. Ja jestem. Phast PP6L6, Audiolab 8200CDQ, Audio Academy Hyperion III LUX,  Transrotor Max,  Gold Note PH-10, Ortofon T-30, MC Rohmann, AT OC9/II, Denon DL 103R, AKG K702 i Sennheiser HD-660S. Kino Domowe: Denon AVR-X3500H. Poprzednio m.in. SE2A3, SE6V6, EL34, KT88, Ad Fontes itd.

MAC

Na iTelefonach jadę już z 10 lat. Nigdy nie miałem niczego na Androidzie i mieć nie zamierzam :)
Windowsy także pogrzebałem jakiś czas temu.

Therion

ja nie lubię, gdy firma za mnie decyduje, co jest dla mnie lepsze. A iPhony tak mają.
HI-END jest wówczas, gdy jesteś zachwycony. Ja jestem. Phast PP6L6, Audiolab 8200CDQ, Audio Academy Hyperion III LUX,  Transrotor Max,  Gold Note PH-10, Ortofon T-30, MC Rohmann, AT OC9/II, Denon DL 103R, AKG K702 i Sennheiser HD-660S. Kino Domowe: Denon AVR-X3500H. Poprzednio m.in. SE2A3, SE6V6, EL34, KT88, Ad Fontes itd.

magus

degustibus non dispudandum est

czy jakos tak :D

Ja siedze od lat na samsungach - sa praktyczne, wytrzymale, dlugo baterka trezyma i maja fajny kształt. (obecnie mam S5 Neo). Choc najlepszy jest moj solid B2710 - nie do zdarcia! NA kazda wytprawe zabieram i niczego sie nie boi!

iTelefona nie mialem i nie bede mial - za duzo chca kasy, za malo daja i za delikatne te ustrojstwa. I wogole na kazdymkroku ciagna kase - jakos mnie to odrzuca. "wrzuc monete, wrzuc monete!" ....

A z trzeciej strony powiem, ze moja połowica ma Sony (Z-costam) i tez bardzo zadowolona :D

Telefonem nie dogodzisz!

frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

Jakub


vasa

Cytat: Jakub w Grudzień 18, 2017, 20:01
Cytat: magus w Grudzień 18, 2017, 19:44I wogole na kazdymkroku ciagna kase

Gdzie niby?
A chociażby ceny za kabelki.
Audiofilskie [emoji50]

[emoji377]🥃

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

frywolny trucht

A nie szybką ładowarkę? Telefon za prawie 6 koła i musisz dokupić szybką ładowarkę, a ładowanie indukcyjne jest oferowane jako zwiastowanie NMP. Parę lat niewczas.

Do dziś pamiętam jak nakupiłem płyt w ITunes i któraś aktualizacja zjadła mi większość z nich. Za całkiem grube pieniąchy. Nadal tak fajnie się ściąga i słucha muzyki? Czy poprawiło się w temacie doboru indywidualnego dzwonka?
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

frywolny trucht

Jak to dziś mówią w internetach. I tak Xiaomi najlepsze :)
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

vasa

Przez rok próbowałem się przekonać do produktów Apple.
Poległem [emoji24]

[emoji377]🥃

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

MAC


Drizzt

#188
Jak dla mnie jeszcze od czasów 4S tylko iPhone, chociaż ceny nowych modeli zabijają. Dlatego zwykle mam poprzedni najnowszy. Ceny to jak dla mnie jedyna wada, innych nie widzę.

Therion

Cytat: frywolny trucht w Grudzień 18, 2017, 22:05Czy poprawiło się w temacie doboru indywidualnego dzwonka?

Dzwonek to pikuś. Spróbuj zainstalować nagrywanie rozmów.
HI-END jest wówczas, gdy jesteś zachwycony. Ja jestem. Phast PP6L6, Audiolab 8200CDQ, Audio Academy Hyperion III LUX,  Transrotor Max,  Gold Note PH-10, Ortofon T-30, MC Rohmann, AT OC9/II, Denon DL 103R, AKG K702 i Sennheiser HD-660S. Kino Domowe: Denon AVR-X3500H. Poprzednio m.in. SE2A3, SE6V6, EL34, KT88, Ad Fontes itd.

MAC

#190
Nagrywanie rozmów bez uprzedzenia jest nieładne i chyba nielegalne?  :o

Co do dzwonków... frywolny, za uja nie wgrasz swojego ulubionego Martyniuka  ;D


Drizzt

Cytat: masza w Grudzień 19, 2017, 08:32

Co do dzwonków... frywolny, za uja nie wgrasz swojego ulubionego Martyniuka  ;D


Jak nie? Przez iTunes wszystko można wgrać jako dzwonek, przy czym dany utfur Zenka nawet nie musi być dostępny, można spreparować dowolne mp3 i będzie śmigać.


frywolny trucht

#193
Cytat: drizzt w Grudzień 19, 2017, 08:43iTunes wszystko można wgrać jako dzwonek

Acha, czyli nadal wszystko się odbywa przez to niezrozumiałe, pokrętne oprogramowanie? Trzeba szukać gdzie wgrało i pod jaką nazwą, a jak coś zmienisz- umarł w butach.

Cytat: masza w Grudzień 19, 2017, 08:32Co do dzwonków... frywolny, za uja nie wgrasz swojego ulubionego Martyniuka 

Tylko jedno znajduje wytłumaczenie dla zadowolenia z takiego stanu rzeczy. Połowa autobusu, połowa ludzi na konferencji, sięga w jednej chwili po swojego ajfona gdy rozlega się dzwonek. Jesteśmy rodziną :) Jesteśmy wybrańcami :)
A moja córka nagrała na szajsunga z koleżanką krótką piosenkę, w trzy sekundy zrobiła z tego dzwonek i teraz ludzie się odwracają. Jest gwiazdeczką :) To ona wyznacza kierunki :)
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

Drizzt

Cytat: frywolny trucht w Grudzień 19, 2017, 09:16

Acha, czyli nadal wszystko się odbywa przez to niezrozumiałe, pokrętne oprogramowanie? Trzeba szukać gdzie wgrało i pod jaką nazwą, a jak coś zmienisz- umarł w butach.


Krótko mówiąc - tak. Ale robisz to zasadniczo tylko raz. Też nie cierpię iTunes ale to czego mi naprawdę brakuje to możliwości wrzucenia całej biblioteki Zenka, i żeby sam zmieniał dzwonki na każdy dzień i mnie zaskakiwał. Pewnie w Samsungu tak można  ;D

Cytat: frywolny trucht w Grudzień 19, 2017, 09:16
Tylko jedno znajduje wytłumaczenie dla zadowolenia z takiego stanu rzeczy. Połowa autobusu, połowa ludzi na konferencji, sięga w jednej chwili po swojego ajfona gdy rozlega się dzwonek. Jesteśmy rodziną :) Jesteśmy wybrańcami :)


Jaka rodzina? To po prostu ci, którzy nie lubią Martyniuka i zostali przy tzw. generic ringtones. Przecież nikt ich nie zmusza, to są ludzie leniwi.

Jakub

#195
W ustawieniach synchronizacji jezt zakładka dzwonki. Zapisujesz plik jako m4a, zmieniasz rozszerzenie na m4r i masz dzwonek. Zaznaczasz ptaszka żeby go synchronizowało i bedzie dostepny na liscie dzwonków. Jedt tez milion darmowych apek do robienia dzwonków, naprawde nie wiem w czym problem.

Co do iTunes, to wymaga niestety otagowanych plików. Jak ktoś o to nie dba to będzie miał burdel. Często widuje w komunikacji miejskiej jak ktoś słucha muzyki z ajfona, a tam na wyświetlaczu brak okladki i tytuł w stylu ,,www.darmoweempetrojki.zenek.martyniuk.hity"

;D

Drizzt

Cytat: Jakub w Grudzień 19, 2017, 09:29
W ustawieniach synchronizacji jezt zakładka dzwonki. Zapisujesz plik jako m4a, zmieniasz rozszerzenie na m4r i masz dzwonek. Zaznaczasz ptaszka żeby go synchronizowało i bedzie dostepny na liscie dzwonków. Jedt tez milion darmowych apek do robienia dzwonków, naprawde nie wiem w czym problem.

No w niczym ale frywolny cannot into iTunes a zapomniałeś napisać, że tą synchronizację robi się właśnie przez iTunes, i o tym pisałem wyżej.

Jakub

Po przejściach z apkami do synchronizacji od HTC i Samsunga na Maku, śmiem twierdzić, że iTunes to jest super software :)
Obecnie nie synchronizuję ręcznie przez iTunes, bo wszystko i tak idzie przez iCloud.

frywolny trucht

Cytat: Jakub w Grudzień 19, 2017, 09:29m4a, zmieniasz rozszerzenie na m4r

Cudownie :) a dlaczego nie mx4rd na 23we3 i z tego pierwiastek?
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

Drizzt

Cytat: frywolny trucht w Grudzień 19, 2017, 10:03
Cytat: Jakub w Grudzień 19, 2017, 09:29m4a, zmieniasz rozszerzenie na m4r

Cudownie :) a dlaczego nie mx4rd na 23we3 i z tego pierwiastek?


Ale to nie jest trudniejsze niż zmiana rozszerzenia z .mp3 na .mp4. Bierzesz i zmieniasz  :o