Antonio Carlos Jobim - Stone Flower

Zaczęty przez paul_67, Listopad 28, 2015, 12:00

Poprzedni wątek - Następny wątek

paul_67

Kupię za rozsądną cenę na winylu w idealnym stanie.

paul_67

Teraz weszła na alledrogo z kosmiczną ceną ! Dopiero co była za 70, później 80 i się zgapiłem... Widać handlarze czytają Audiomaniaków  ;)


paul_67

Zadałem pytanie sprzedającemu.Domyślacie się jakie :) Czekam na odpowiedź.

Keef98

Opcje:
a) Czy Cię porąbało.
b) Kupię jak zmniejszysz o jeden rząd wielkości.
;)
Odpowiedź a czy b?

paul_67


merlin1973

Pamiętam jak kilka lat temu gościu chciał sprzedac Altusy z 10tyś zł.
Napisałem mu ,że chyba jest chory ;)
Allegro mnie zablokowało na pół roku. :(
Pozdrawiam S.CH.

paul_67

Chcieć to sobie można.Rynek wszystko zweryfikuje.Gość ma tego 10 sztuk (wznowienia) i ta cena,prawie cztery stówy, bardziej mnie rozbawiła niż wkurzyła :)

vasa

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

paul_67

Bardziej, ale jakościowo już nieco mniej :) Poczekam.Na razie musi mi wystarczyć wersja CD.

paul_67

Niestety polski sprzedawca nie odpisał skąd wziął te kosmiczne ceny na swoje płyty (wszystkiego ma po 10 sztuk). Podejrzewam jednak,że z kątowni  i że taniej  nie  sprzeda choćby nie wiem co :) To niech sobie leży i czeka na naiwniaka.

christo

#11
Cytat: paul_67 w Listopad 29, 2015, 09:38Niestety polski sprzedawca nie odpisał skąd wziął te kosmiczne ceny na swoje płyty
Ty się lepiej spytaj skąd wziął te płyty! Wg opisu wydał to Planetworks - wydawca muzyki dance z Grecji. Niestety - ani słowa o tym aby mieli coś wspólnego z reedycją Jobima. Resztę sobie dopowiedz! :)
Tu masz nówkę sztukę : http://www.ebay.co.uk/itm/Antonio-Carlos-Jobim-STONE-FLOWER-New-Sealed-Vinyl-Record-LP-/141777870809?hash=item21029e9fd9:g:24wAAOSwxH1UEhxD
Victor QL-A70 (103R, Ortofon Rondo Blue), Ear834p clone by LH + trafa, 300B SET, ART Stiletto 6, Denon DVD-3910


paul_67